Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beatko wlasnie przeczytalam co sie stalo ja tez serduchem jestem z toba bedzie dobrze wszystko sie ulozy!!!!
Pozatym u mnie nie ma poprawy w stanie zdrowie kaszel sie nasila nic mi nie pomaga non stop jest mi strasznie goraco duszno ale na szczescie dzidzia daje o sobie znaki...
Do zobaczonka pozniej bo moj luby chce usiasc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem w szoku po tym co przeczytałam 😠 Beatko na Twoim miejscu chyba bym go sama w du... kopnęła,masakra,jak można się tak zachowywać,nie powinnaś nad Nim skakać,powinien sam zrozumieć na czym polega partnerstwo!! A tak naprawdę to wydaje mi się że nie traktujesz go jak Zona tylko jak matka,i powinnaś to zmienić. Ja miałam też na początku problem z moim N i jego mamusią,ponieważ ona właśnie też twierdzi że takie są obowiązki żony,kobiety w domu,ja się z tym nie zgodziłam i powiedziałam mojemu N że jak chce tak być traktowany to ma sobie żyć ze swoją mamusią,i doszło do niego,na dzień dzisiejszy dzielimy się obowiązkami bo według mnie to jest związek partnerski. Raz mnie doprowadził do takiego szału i to niedawno,siedział całą noc przy komputerze,a wtedy do 17 spał,ja po całym tygodniu pracy wolne chciałam spędzić z Nim ten dzień a tutaj takie coś,i wiecie co taki strajk odwaliłam że w domu nie było obiadu,kolacji i kompletnie nic,wstał ubrał się ładnie i jak zobaczył co się dzieje to zrobił zakupy i chodził jak cień za mną przez resztę dnia.

Beatko nie pozwól sobie,bo dom,kuchnia itp to nie jest tylko miejsce kobiety,jak sobie pozwolisz to niestety ale pózniej nie zapanujesz nad tym 😞 trzymam kciuki za Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko nie daj się w żaden sposób szantażować...chce Was zostawić, to niech zostawi; myśli, że nie poradzicie sobie bez niego... Wiesz co ja mam w rodzinie podobną sytuację...Chodzi o mojego brata...tylko, że tu ona zachowywała się zaborczo, szantażowała go, że odejdzie, odchodziła potem prosiła, by ją przyjął....długa historia... w każdym bądź razie mój brat z spokojnego, fajnego chłopaka, zrobił się znerwicowanych, wybuchowym chłopakiem...Rozwód trwa już ponad 2, on ją ciągle kocha...Dzieci nie mają...

Związek = partnerstwo; a z tego co piszesz żaden z niego partner...

Postąpisz i tak jak będziesz chciała; ale nie daj sobie zniszczyć życia; żyjesz dla siebie, a nie dla niego....

Bądź silna i spróbuj walczyć.....Może jakaś szczera rozmowa?

Pamiętaj o najważniejszym jest wartościową, piękną kobietą; a pod serduszkiem nosisz nowe, cudowne małe życie 🙂

3maj się i Duży całus od mojego Jasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ja niedawno też byłam ostro przeziębiona. Kaszel mi napędził wielkiego stracha. Miałam po nim lekkie plamienie i od razu pojechałam do szpitala, okazało się że wszystko w porządku.
Leczyłam się prze cały tydzień domowymi sposobami:
ziółka, lipa, herbatki, miód czosnek, mleczko z czosnkiem. Może coś pomogło, ale swoje musiał przejść. jak to się mówi:" jak się będziesz leczyć będziesz chorował tydzień, a jak nie to aż 7 dni" 😉
Moja gin mi przepisała flegamine na kaszel 3x1łyż, xynogel 3xdziennie do nosa. Trochę marudziłam, czy to na pewno nie zaszkodzi dzidzi, ale mnie postraszyła różnymi stanami zapalnymi, a po tym plamieniu to chciałam się jak najszybciej pozbyć tego kaszlu, bo takie targanie brzuchem może się źle skończyć. Biorę to 5 dni, już mam prawie po katarze, ale kaszel jeszcze się odzywa.
Życzę dużo zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ja tez nie wiem co powiedzieć, ale doskonale wiem co czujesz mój mąż ma 24 lata ale też jak mu coś nie spasuje to wyzywa i obraża, jak jest wściekły to słysze ż ejestem dla niego zerem, ale za mną idzie w tedy cała rodzina-teściowa zawsze mi powtarza że jesłi sie do mnie będzie źle odnosił to mam mu dupe skopać :P tak w przenośni 🙂 jak mnie wkurzy to mu nie gotuje:P wiele jest rad że najlepiej odejść ale wiem ze to nie ejst proste-bo tak jak mówiłas małżeństwo i dziecko zobowiązuje, ja kiedyś mężowi w złości powiedziałam że moż eodejść ale w tedy zrzeknie się praw do dziecka-nie chce alimentów ani nic innego, ale nigdy bym nie pozwoliła żbey obca kobieta przytulała moje dziekco!!!

Każda z nas ma problemy rodzinne-ja tez tylko wam moge sie wyżalić : od razu kamień z serca spada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba raczej nie będę robiła 4d nie mówię żebym nie chciała ale koszt jest ogromny, jest jeden lekarz u nas co ma sprzet ale nie orientowałam sie ile kostzuje u niego wizyta z USG 4D, ja mam usg za 2 tygodnie ejsli nie dowiem szie jaka płec to pojde prywatnie ejsli znajde ciekawa ofertę to moze zdecyduje sie na 4D ale to mam nadzieje nie bedzie konieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki ktos kiedys powiedział:

"MEZCZYZNA ROZWIJA SIE DO 3 ROKU ZYCIA, POTEM JUZ TYLKO ROSNIE"

wiec czego my mozemy od nich oczekiwac?? Musimy wychowywac i pokazywac im jak sie zyc powinno!! Jak byc partnerem, kochankiem, mezem... Ich mamusie choc chcialy ich tego nie nauczyly. wiec my musimy sie zabawic w panie NUCZYCIELKI 😉
A na ile sobie pozwolimy tyle dostaniemy!! To my wyznaczamy granice, ktorych oni przejsc nie powinni, bo pozaluja - oni nie my!! 🙂
Rownouprawnienie we wszystkim!! Choc i tak my odwalamy cala "brudna robote" - wiec powinni byc wdzieczni!!
Musimy pamietac, ze nic na sile!! Nie zmusimy nikogo aby kochal jak nie kocha...
Macierzynstwo to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogla nas spotkac i to powinno nas cieszyc i uczynic nas szczesliwymi!!!

"mezczyzna to tylko dodatek do zycia kobiety" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech no właśnie też miałam straszny problem z wejściem na forum .. 😞 .. nawet napisałam na gg do hani - jednak się przydało czy też tak ma bo już nie wiedziałam czy to u mnie czy tak w ogóle - ale chyba jeszcze śpi bo mi nie odp :PP .... na szczęście już weszłam i nadrabiam czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w Teksasie 🙂
Serwis jest w trakcie przenoszenia na nowy serwer w Dallas, dlatego mogą wystąpić niespodzianki. Myślę, że najpóźniej po 21:00 wszystko wróci do normy. Mam również nadzieję, że nowy serwer będzie lepszy od poprzedniego ale czas pokaże...

Pozdrawiam
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ale ja nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości na gg 😞 No to od jutra wszytsko wróci do normy i znów będzimey mogły gadać do woli 🙂 ale dziś brzydka pogoda au nas festyn no nic będę musiała sie męczyć z parasolem 🙂 pozdrawiam was dziewczyny :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech dzisiaj chyba nie dojde do siebie.. :/ ... nie wyspana, zmęczona i zmierzła .. starsza córa po raz enty wstała w nocy z zapaleniem ucha .. :/ .. jeszcze jak na złość brakło ibufenu dla dzieci .... ech ....bidulka się nacierpiała i w końcu po 2 zasneła. jutro trzeeba do lekarza iść i ciekawa jestem co teraz wymyśli .. ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to nie fajnie ! Szpital w domu. A zapalenie ucha to katorga. Jeszcze dzis idz do lekarza zapisze krople i mała nie będzie cierpieć.Ja sie nudzę przeokrutnie. Na szczęscie w mój mąż za tydzień wraca to się trochę rozerwę.I w sobote ide na wesele.Jakoś nie bardzo mi do tańca. Pokiwam się wynudzę. Popatrze jak sie ludzie bawią i pija. I jakie bzdury gadają jak się napiją:P I uciekne do domu. Uciekam robić obiad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie pakuje... moze nawet lekko stresuje 🤔 Dzidzia na szczescie spokojnutka 🙂
Od jutra juz bede z wami pisac z innego zakatka naszej planety 😉 Podniecenie przeplata sie z obawa - ale bedzie dobrze !!
Przez te "remonty" na stronce strasznie tu ucichlo 😞
Gdziescie sie podzialy kobitki??
Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...