Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze chyba serwer byl wczoraj przeciazony bo nie moglam wejsc na nasza stronke 😠
co do nastroju to coz... moze faktycznie to te hormony bo wszystko mnie denerwuje a tym bardziej jak cos sobie zaplanuje i mi nie wyjdzie od razu zaczynam plakac... 🥴 bezsensu... tez mam najwyrazniej jakiegos dola... 🥴
dzisiaj tez przeszlam sie do ciuchlandu i kupilam taki fajny polarkowy sweterek (w sam raz na zime) i spodenki a i jeszcze taki ochraniacz do lozeczka ale ogolnie wybor byl kiepski... i ceny tez nie byly zbyt atrakcyjne.
jezeli chodzi o ilosc dzieciaczkow ja przez cale zycie bylam jedynaczka... 🤢 i nie bylo zbyt fajnie moim najwiekszym przyjacielem byl pies, smutno jakos tak bylo na szczescie mialam cioteczne rodzenstwo ktore nas czesto odwiedzalo (chociaz byli starsznie nieznosni). Ale nawet pozniej fajniej swieta w wiekszym gronie jest spedzac... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam rodzeństwo ale strasze od emnie o 9 i 12 lat więc różnica spora 🙂 i jak to mówią trochę mnie rozpieścili :P

A co do ciuszków to ja raczej poluje na okazje w sklepach, teraz można całkiem ładne ciuskzi kupić za małe pieniądze na przykład ta sukieneczka kosztowała 13zł kupiłabym więcej takich ciuszków ale mama mnei już poganiała bo się jej spieszyło ale w niedzielę wybiorę się z mężem i mam zamiar troszkę poszaleć-polecam tesco ciuszki są super za grosze 🙂 przynajmniej teraz bo ejst aż -70%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem bylam w tesco ale u nas sa straszne kolejki no i na dodatek zakupy z mezem to jedna wielka katastrofa 😆 musze na zakupy wyciagnac jakas kolezanke
fajne rzeczy mozna tez na allegro znalezc nowe i za calkiem fajna cene ja zamowilam juz kaftaniki 7zl/szt a im wiecej sie zamowi tym koszt przesylki wychodzi mniej i jest to wtedy bardziej oplacalne 🙂
w 5,10,15 sa tez fajne promocje ale jak ja tam bylam ostatnio to wiecej rzeczy widzialam dla dziewczynek niz dla chlopcow
nie wiem jak ceny maja sie w swiecie dziecka i w smyku ale wiem ze w sklepie dziecko wcale nie bylo tak tanio 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej no jakos tak malo wpisow to fakt...
co do nastroju to jakos ostatnio czuje sie dziwnie samotna 🤨
dzisiaj po spacerze znalazlam na sobie lazacego kleszcza 😲 strasznie malutki byl, oczywiscie spanikowalam (jeszcze niegdy kleszcz mi sie nie wbil) na szczescie maz byk w pogotowiu i cala mnie przejzal 🙂 uff jak na razie nic nie znalazl (znowu sie cholery pojawiaja a ostatnio byl spokoj)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie coś dopadło :/ ... kurde ... znów od córek się zaczeło i kaszlemy wszystkie. strasznie mnie męczy bo jak zaczne to nie mogę skończyć :/ biore jakieś syropki i zobaczymy bo jak mi nie przejdzie to będzie trzeba wybrać się do lekarza. a właśnie ja już po wizycie. pooglądałam sobie synusia 🙂 ponoć wszystko jest ok więc super 🙂. płeć się nie zmieniła i raczej już nie ma takiej opcji 🙂

ja się też strasznie boję kleszczy, ta cała bolerioza czy coś i w ogóle .. :/ ..... wrrrr a jest ich teraz strasznie dużo. ponoć częściej można je spotkać przy lesie a nie w głębi lasu bo one żerują tam gdzie może wsytępować dużo zwierzątek malutkich. w moim regionie nie słyszałam o tym chorubsku ale tak czy siak teraz nie chce mieć z nimi dovzynienia. córka miała raz wbite koło skroni ale szybko poszłam do lekarza by jej wyciągneli (tyle co się wbił)i nie trzeba było nawet antybiotyku. ale mojego męża kuzynka nie zauważyła u półtorarocznego synka na pupci przez trzy dni !!! miał już całe czerwone więc jakiś stan zapalny, podawany miał antybiiotyk i miał jakiś zaszczyk podany. wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie ich boje moze dlatego ze sa z rodziny pajeczakow a ja nie lubie pajakow. Niestety starszanie lubie chodzic do lasu wiec ubieram sie szczelnie jak tylko mozna:P co do boleriozy to chyba 1/100000 ja ma. Ciekawa jestem czy sa jakies preparaty odstraszajace ktore mozna stosowac w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje posłusznie, że już jestem 🙂 W czwartek nie chciała załadować mi się strona. W piątek wyjechałam do Warszawy do znajomych i przed chwilą wróciłam. Myślałam , że będę miała większe zaległości w czytaniu, a tu była cisza.... Teraz idę odpoczywać, bo 4,5h podróż mnie wymęczyła 🙂 Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczynki!

W zeszłą środe dowiedziałam sie na usg, że pod moim serduszkiem nosze synka 🤪 a co najważniejsze w pełni zdrowego 🤪

troche mam zaległości więc teraz poczytam o czym pisałyście.
Dodam jeszcze, że w ciągu tyg przytyłam 2 kg i ciągle jestem głodna 🤢 prawie codziennie czuje kopniaki i jest to najcudowniejsze uczucie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wszyskie kobietki oraz wasze slodkie brzusiole 🙂

Widze ze juz wiekszosc z was wie czy brzunio plci zenskiej czy meskiej 🙂 Bardzo fajnie!!!
I mnie to chyba dziewuszka 😁 choc czuje ostre kopniaki i zastanawiam sie czy to nie przypadkiem cala druzyna footballowa tam nie siedzi w brzuszku mym 😉 ewentualnie moge powiedziec ze niezlej klasy kick-bokser(ka) 😉
Tak poza tym to cos mnie strasznie boli w gornej czesci brzucha po prawej stronie - taki rozpychajacy bol... 😞 chcialabym wierzyc, ze to dziecinka tak sie rozpycha... ale juz sama nie wiem - bo tak mocno i bolesnie to odczuwam???
Pozdrawiam kobitki z cieplego kraju :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari.....Nic się nie martw....Teraz wszystkie wnętrzności idą Tobie do góry bo dzidzia potrzebuje dużo miejsca 🙂) Także wszystkie jelita, żołądek a nawet płuca masz dość mocno ściśnięte i raczej jest to tym spowodowane.....ale jak tak bardzo się martwisz to zadzwoń do lekarza-nie martw się na pewno wszystko jest dobrze :P

beatasz: Gratulacje synka !!!!!!

Ja się biorę do pracy 😞 Miłego dzionka [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21t.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata już się nie mogłam tutaj Ciebie doczekać 🙂 byłam ciekawa co Ci lekarz powiedział 🙂 ja mam nadzieję ż eklekarz sie nie pomylił i będzie córeczka bo już zaczełam robić zakupy w kolorze różu 😁

Beata a jak się udał wyjazd?? pewnie się świetnie bawiłaś tylko pozazdrościć 🙂

ja zaraz wezmę dzieci siostry na spacer do kuzyna, który mieszka ulicę dalej widziałam u niego basen dmuchany dosyć spory moze chociaż nogi sobię ochłodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania ja tak teskniłam za forum, wczoraj weszłam napisałam dwa posty i zawisiła sie stronka a tez byłam ciekawa co u Ciebie. No prosze to jednak Nadia 🙂 chyba sie nei pomylił lekarz ale jak powie za dwa miesiace, że to chłopak to moze szybko nadrobisz wyprawke hehehe albo bedzie chodził w różowym, teraz w modzie 😎

wyjazd zaliczam do udanych, szkoda, ze tak krótko z checia bym tam została jeszcze z tydzien 🙂widze, ze pogoda sie poprawila to musze szybko ogarnac chałupe i wyskocze na spacer 🙂

widziałam sukienusie, którą kupiłaś- super jest!! właśnie to jest neisprawiedliwe, ze dla dziewczynek jest tyle cudownych ubranek, sukieneczek a dla chłopca ciezko cos ładnego wybrać. Kilka dni temu chciałam kupić sukieneczke, taka boska a moj michał spojrzał na mnie jak na głupka i zapytał czy bede w "to" ubierała Szymona:laugh: gdyby to nie było przy mnie to chyba bym kupiła ta sukienke 🙂 chociaz sama nie wiem po co heheh takie sliczne te ubranka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko witamy w gronie większości 🙂, czyli tych którzy noszą pod serduszkiem synka 🙂 Ja robiłam dziś test z obciążeniem glukozy....i nie uwierzycie część glukozy zwymiotowałam...na całe szczęście bardzo mało i test powinien być dość wiarygodny... ja nie jem nic w czekoladzie, ani nie słodzę tyle co przed ciążą, nie jem też bardzo słodkich rzeczy, bo mnie mdli...teraz po tej glikozie chodzę jak nieprzytomna; słabo mi i niedobrze, ciągle czuje ten słodki smak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski
Ja wybieram sie dzis do swojego lekarza na badanie kontrolne po 17 sie odezwe
Pozatym Synus daje o sobie znaki,kopie od rana:laugh:
Czy wy tez tak macie ze jednego dnia czujecie ruchy praktycznie co pare chwil a czasami jest tak ze kopnie raz na jakis czas ?
Dzis dowiem sie co z moim wynikiem na glukoze pewnie bede musiala zrobic test na 75g i sie okarze...
Co do slodkosci to ja odkad pamietam UWIELBIAM SLODYCZE teraz staram sie ograniczac ale jest cieko musze przynajmniej zjesc jagodzianke z rana bo umre ,wiem ze to nie dobrze ale ciezko mi wytrzymac i musze cos skubnac 🙂
Ja jak narazie prawie nic nieprzytylam chyba 2kg brzuch duzy synus troche juz wazy a mi nic nieprzybywa moze to i dobrze...
Ogolnie wszystko ok
Do zobaczonka mamusie moje:P buziaki dla was i waszych pociech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od zmiany serweru nie mogłam sie zalogować i nie chcieli mi przesłac hasła 😠

Fajnie, że udało mi sie powrócić do was.

Ja jeszcze nie jestem pewna płci bo kiedy gin. mi mówiła że to raczej dziewczynka nie będzie było jeszcze wcześnie, 13 tydzień. Za tydzień mam USG połowkowe to bede pewniejsza, też się nie mogę doczekać 🙂

Gratulje synków i córeczek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie jakiś postęp w pisaniu 🙂 u mnie było fajnie cały dzień, byłam ze starszą córa przebić uszy 😁 😁 troszkę było płaczu i już nie chciała kolczyków ale pochwaliła się ciotkom i już na nowo jest z nich zadowolona 🙂. teraz chmurska jakieś przyszły więc nici z basenu :/ i burza będzie bo grzmi niestety.

pozdrawiam mamuśki i zmykam poleżeć bo mnie coś znowu ta moja noga boli :/ ... a fioletowa jakbym nieźle oberwała :/ ...

a co racja to racja z tymi ubrankami dla dziewczynek jest tyle słodkich różności, dla chopczyków to wszystko takie podobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...