Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wecie co czasem strasznie wkurza mnie ten brzuszek 😠 juz z 20 min mecze sie zeby Wam wkleic ten masaz i nie moge... ech bo ciagle cos im nie pasuje i strasznie wolno chodzi moze teraz sie uda... [img size=433]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/masaz1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja wstalam dzis z samego rana bo musialam isc na badania,powiem wam ze teraz jak przespie moze z 4 godz w nocy to jest dobrze nie wiem czemu ale niemoge wogule spac,czy pojde wczesnie czy pozno i tak sie mecze i wierce...pomozcie zadne spacery przed snem,ani wietrzenia pokoju nie pomaga;(

A przytylam w ciagu miesiaca 2kg.mniej niz w zeszlym bo wtedy az 4 kg ciekawa jestem ile jeszcze przez te 50 dni mi przybedzie....????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!
Ja dzisiaj nie przywitałam Was bułkowo.Zrobiłam dzieciakom jeść i poszłam spać.
Co do tego spania to chyba przesadzam.Ale jestem coraz bardziej podobna do niedzwiedzia wiec niema się co dziwić.
Co do masarzy w czasie porodu widziałam je na stronkach od Sandry.Ale mnie raczej nikt nie bedzie masował wiec niema co.Bo sama chyba rady nie dam.
Ide weść do wanny. Bo strasznie mnie coś brzuch boli.Napiłam sie coli i mam za to.A jak mnie brzuch boli to lecze sie kąpielą zawsze pomaga.
MIłego dnia dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie potrzebny jest wygodny stroj i obuwie na zmiane. Ja biore sobie w torbe jakies spodnie dresowe a na sali jestem w skarpetkach bo tam i tak jest wykladzina dywanowa wiec jeste cieplo. Cwiczymy na matach, mamy do dyspozycji worki, pilki i poduszki.
Musze sobie chyba zaparzyc jakiejs melisy bo normalnie nie wytrzymam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga, hi, hi, u mnie pewnie też tak ludziska na NK pomyślą. 😉
Nie wiem ile za rożek, bo na chwilę obecną mam tylko jeden - w dodatku prezent, więc nie znam ceny. :P

Leniuszku skany są jak najbardziej czytelne. 🙂
I spokojnie dziewczyno! Po co te nerwy? Co Cię aż tak wyprowadziło z równowagi? Wyżal się, to może Ci ulży.

Marzi nie wiem co Ci poradzić. W sumie po za tym, że mi się poprzestawiały godziny snu (kłade się wcześnie jak dla mnie i wstaje wcześnie) to nie mam z tym żadnych problemów. Owszem, może budzę się czasem kilka razy w nocy i czasem chwile trwa zanim zasnę... ale ogólnie problemu dużego nie mam. Możesz dodatkowo spróbować wietrzyć kołdry, pościel (mój tato tak robi), także staraj się nie jeść tuż przed snem. Hm, może spacery są dla Ciebie niewystarczające, aby Cię "wymęczyć" do snu, może potrzebujesz dodatkowego ruchu. Albo to głowa potrzebuje się wyciszyć, odpowiednio "wymęczyć" - tu na mnie np. działają krzyżówki. Rozwiązuję je, skupiam się na hasłach dopóki mi się oczy nie zamkną... Także czytanie wycisza.

Akigo też to "stosuję" - ciepła woda dobra na (prawie) wszystko. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o rożki to lepiej chyba poszukać u siebie w sklepach bo na allegro dochodzi jeszcze koszt przesyłki. U mnie w sklepie znalazłam najtańszy za 18zł 😮 więc raczej się nie opłaca z allegro. Ja mam o tyle dobrze, że moja mama jest krawcową i mi uszyła dwa rożki oraz pościele dla dzidziusia :laugh:
Dziękuję za zdjęcia z masażami-dobra sprawa żeby wydrukować mojemu M-niech się uczy :P , choć mam nadzieje, że bóli krzyżowych mieć nie będę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam sobie zdjęcie brzuszka komórką (M prosił mnie by wysłać), bo jak już gdzieś wspominałam, odnoszę wrażenie, że ostatnio mi brzuszek urósł... I chyba rzeczywiście! 😆 Porównałam zdjęcie dzisiejsze ze zdjęciem sprzed gdzieś około tygodnia (o które znowu prosili znajomi) i jest okrąglejszy. 😆 Tak jakby też się lekko bardziej wysunął do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale się rozpisałyście 🙂 co do kąpieli to ja też mam Oilatum, spotkałam się nie raz z nim na oddziałach noworodkowych i dziecięcych i wszyscy sobie chwalą, więc kupiłam.... wiecie co jak chciałam go kupić jakieś 4tyg. temu to babka w aptece nie chciała mi sprzedać, bo stwierdziła, że dziecko myje się w samej wodzie... więc kupiłam gdzie indziej 🙂 przecież logiczne, że nie mamy tego wlewać nie wiadomo ile tego, tylko odrobinkę.....

Co do snu to ja się jak narazie wysypiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zresztą, wrzucę te foty, co mi szkodzi. :P

To z dzisiaj, a więc 29 tc i 6 dni.

[img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/29tc6dni_08.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Heh, tak wiem, z jednej strony się narzeka, że ten brzuszek tak rośnie, a z drugiej... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...