Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A to zdjęcie z 30 sierpnia, gdy miałam 28tc i 4 dni:

[img size=228]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/28tc4dni_30.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Chyba jest różnica, nie?... Zresztą co ja się dziwię - w ciąży jestem! :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w szpitalu daja jak sie urodzi dzidzia dwa ogromniaste pudelka z mini wyprawka cos do poczytania,cos do pielegnacji noworodka,znajoma mowila ze jest mnostwo produktow do kapieli i po wiec ona radzi zebym niekupowala nic bo to co dostane to mi starczy...

Pozatym u mnie w firmie tez daja mamom ktore urodzily wyprawke,z tego co pamietam to byly tam pieluchy,mleka ,chusteczki nawilzajace,sliniaczki cos do ubrania a reszty to niepamietam... przyda sie napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dokładnie oillan, a nie Oilatum....różni się tym, że jest tańszy i na opakowaniu jest napisane od 6 mies.; w każdym bądź razie skład ma ten sam, zawartość parafiny jest tylko większa tzn. oillan ma 64% a oilatum 63;4% ... w każdym bądź razie ja za butelkę 250 zapłaciłam 19,89 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka ale masz extra brzuszek ! dużo urósł w tak krótkim czasie 🤪 bardzo to widać 🤪

Karola a ta babka to faktycznie dziwna, śmieszna hehehe nie chciała Ci sprzedać Oilatum 😁 jak to sie obcy ludzie martwią:laugh: też mam zamiar tego używać.

Wczoraj naszła mnie ochota na placki ziemniaczane, przy ścieraniu ziemniaków pocharatalm sobie kciuka, cały mnie boli 😞 oczywiście poparzyłam sie goracym olejem w ręke i stope 🤢 a dzisiaj pochlapałam sokiem z buraków i rozlałam mezowi kawe... a dzień sie jeszcze nie skończył...
normalnie boje sie, że jak tak dalej bede taką fajtłapłą i niezdarą to, że zrobie krzywde dziecku 🤢
starm sie robić wszystko powoli i dokładnie... mam jakiś obrzęk mózgu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko uważaj na siebie 🙂

JA dzisiaj właśnie mówiłam do męża, że jestem ciekawa czy dostanę coś od swojego pracodawcy 🙂, ostatnio dr szpitala wziął taką premię, że szkoda słów, w gazecie się pochwalił, że dał nam podwyżki, a jak podwyżek nie było tak nie ma....

Ja tydzień temu miałam 99,5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko nie martw się, ja też mam cichą nadzieję, że ten, jak to nazwałaś "obrzęk mózgu" zniknie po porodzie, bo inaczej to nie wiem, chyba kogoś najmę do ciągłej asekuracji niezdarnej mamy. 😉

Hm i mam wrażenie, że chyba przez to, że wyskoczył w taki krótkim czasie, tak nagle zaczął mi swym rozmiarem troszkę doskwierać... Np. wczoraj miałam wrażenie, że tak strasznie mnie rozpycha mój Maluch od środka. No nic, muszę się teraz przyzwyczaić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi nie wiem co sie dzieje rano wstalam i bylo wszystko ok a pozniej usiadlam i cos mnie wzielo. No tako wku... NERW znaczy sie. I caly czas jestem spieta nie moge sie odprezyc. Moj M tez mnie pyta czym sie tak wkurzylam a ja nie mam pojecia. Teraz wszystko mnie drazni ktos o cos zapyta a ja normalnie gryze! Od rana mam pretensje o byle co, jak cos mowie to od razu z wyrzutem. Nie wiem nie panuje nad tym dobrze ze moj M jest wyroumialy i dobrze ze poszedl do pracy. Chyba ja tez zajme sie praca cos posprzatam, popiore, poprasuje moze przejedze jak sie wyladuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do niezdarstwa to ostatnio wszystko mi z rak lecialo ze trzy razy cos bralam i trzy razy musialam podnosic to z ziemi. Fakt nie jest teraz az tak zle ale wczesniej to byla tragedia. Tez sie poparzylam jak cos smazylam, rozypalam herbate sypana i wiele wiele innych. Tak wiec to chyba normalna przypadlosc w tym naszym stanie ciazowych aczkolwiek niebezpieczna... dobrze jak ktos jest obok i asekuruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...