Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Własnie przeczytałam że zeby wejść do styczniówek trzeba mieć zaproszenie:laugh: :laugh: :laugh: !Ale jaja!Aż miałam chęć sie odezwać. Ale masz fajnie Kasińko! Mnie nikt nie woła do łózeczka 😞 .Więc sobie tu siedzę.Mam nadzieję że juz nie długo Marysia będzie mnie wołać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
A ja dzisiaj pierwsza.U nas pada.Pogoda pod psem.Ja jakaś nerwowa jestem bo koszmary miałam. Ale to pewnie dlatego ze czytam o bolących zębach to sama w nocy zębami plułam tak mi się śniło. Ale zawsze boję się takich snów.
Do tego u nas w rodzinie dziś pogrzeb.Zmarł maż mojej babci.Ale to nie mój dziadek. Tylko babci drugi maż.Ja powiedziałm że nie przyjde. Bo nawet nie mam się w co ubrac. Zjedzie się rodzina mojego ojca i będą na nie patrzeć.Ale myślałam żeby puścić dzieci. Tylko ze moje dzieci nie znały prawi wcale tego niby dziadka.nawet chyba nie rozpoznały by go na ulicy. Więc stwierdziłam że bezsensu.Poza tym pogoda brzydka tylko by to odchorowały.Wiem że ojciec się na mnie obazi.Ale nie zaoferował że zabierze moje dzieci. TYlko powiedział że pod kościołem będzie autobus. A moje dzieci jak siorotki mają same jechać na pogrzeb. Nie! No i ludzie się poobrażają. Ale nie będe grała pod ludzi.Co innego gdyby mój mąż był w domu .A tak nie będe robiła nic na pokaz. No i sie rozpisałam.

Karolinko tak sobie myśle że zazdroszeczę snów.Bo ja to śnie takie głupoty.Nawet pisac sie nie chce .Ale dzis to miałam extra koszmary.Ide chyba sobie meliskę wypić bo wiem że będe miała awanturę z tatuśkiem. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:

.(I dorazu kazał wam przekazać)




[color=#FF0000]''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.! Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN! [/color]


oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki najbardziej za Karenine..





Ja tez pozdrawiam 🙂 Szczesliwa cicocia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach jaka super wiadomość an początek dnia 🤪
JAgoda gratuluje : i ciesze się razem z tobą aż mi łzy poleciały :P a Kordian jest juz całkiem duży więc pewnie nie bedzie musiał długo leżeć w tym inkubatorze, ach a my czekamy na zdjęcie pierwszego listopadowego dzidziusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny rozpisałyście się wieczorem 🙂 Ja jak zwykle szybko poszłam spać 🙂

Paulinko ja nie mam pojęcia jak z tymi ruchami, mi nigdy nikt nie kazał liczyć 🙂

Haniu czekam na zdjęcie kuchni.

Oj dziewczyny 3majcie się z tymi ząbkami. Mi trochę spuchło dziąsło, ale płucze listerine i przeszło.

Iwonko fajne ciuszki 🙂 taki "majtkowy" róż fajny, ja tylko nie lubię ostrego różu.... Co do snów to ja zawsze mam śmieszne i dziwne 🙂 Ostatnio mówię do mojego M, że nie ma mnie budzić, bo mi się śni, że się z nim kocham 🙂

Z tymi zaproszeniami to dziewczyny przesadzają....forum jest dla wszystkich...hmmm chyba o nikim nie zapomniałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim!

I najpierw witam naszą baardzo-wczesną-wrześniową-listopadóweczkę. 😁 😉 Gratulacje Jagoda! 🙂 Więc już wiemy kto w naszym gronie okazał się pierwszy! Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko w porządku, ale siostra nie przekazuje żadnych złych wieści, a wręcz wiadomość promieniuje szczęściem. 😁 Gratulacje!!

Justynko skurczy nie wstrzymasz, ale uważaj na siebie, jeszcze nie ten czas!
I nie martw się, może Twojej dzidzi piątek 13nastego przyniesie szczęście? Mnie całe życie przynosi. 🙂 I Gosia pisze, że jej też. 🙂

Akigo racja po co się wtrącać w awantury. Zwłaszcza w naszym stanie? Zresztą im to pewnie też nie służy.
U mnie też brzyydko na dworze. 😞
A o zębach pewnie się naczytałaś, dużo się też o tym ostatnio przewija na naszym forum.
Niee, na pogrzeb się nie wybieraj. A przynajmniej ja bym chyba bez żalu odpuściła w takim stanie. Nie, dzieci same też bym nie puściła. Pogrzeb to nie będzie dla nich żadna frajda (dlatego u mnie w rodzinie nikt się nie obrażał jak się na nich nie pojawiały dzieci).

Kasiu nie wiedziałam, że tak silnie dziewczyny odczuwają miesięczne podziały. To co? My teraz powinniśmy się obrazić na wszystkie nasze październikowe (i wrześniową!) listopadóweczki, zbojkotować je i wyrzucić z forum? :P He, he, jasne mowy nie ma! :P Ale swoją drogą ciekawe zjawisko jak to ludzie łatwo dają się podzielić i mocno trwają w takich swego rodzaju "kastach". 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał:
Dziewczyny mogłam dziś zrobić ważną zmainę w tabelce 🙂 [img size=422]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/listopadowe_mamusie.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Ładna ta data urodzenia swoją drogą! dwie dwójki i 3 dziewiątki i zera, he, he, będzie też łatwa do zapamiętania. 😉

No, no, swoją drogą już pomału wypełniamy tabelkę! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję! 🤪 Trzymam kciuki za Was !!!Zyczę dużo zdróweczka!Ale jak przeczytałam Aniołka to się wystraszyłam.
Ja znowu pospalam i teraz mi się śniło że mnie pies pogryzł. Ale głupi śpi ,głupio sni. Juz spać nie będe.Bo potem chodzę z oczmi jak piłki do ping-ponga. 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje !!!!!!!! 🙂 dla jogody i kordiana 🙂 oby szybko doszedł do siebie 🙂 iwonko ja też się wystraszyłam czytając pierwsze słowa - aniołka - i aż miałam ciarki na rękach że coś się stało, ale widać po uradowanej cioci że wszystko dobrze. a wiadomo maleństwo jeszcze to musi być w inkubatorze. 🙂 czekamy na wiadomości od samej jagody i na zdjęcie maluszka 🙂 .. haniu - powinnaś przemienić jagode na pierwsze miejsce i zmienić date - rety już pierwwsza listopadowa mamusia rozpakowana 🙂 .... jeszcze miesiąc i się zacznie na poważnie 🙂

kasaub jagoda była w szpitalu na podtrzymaniu ale nie znam dokładnie szczegółów ... a tak zapytam dlaczego nie możesz nas śledzić na bierząco ?? sprawy zdrowotne czy bardziej dostępu do internetu ?? ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, nie zmieniałą jagody na pierwsze miejsce bo byłoby z tym troche zabawy a nie miałam na to rano czasu-może potem to zrobię

narazie jestem żła bo mieli mi meble dizs do kuchni przywieź a okazało sie ze jeszce nie przyjechały z kalwarii-nie wiem ajkim cudem z kalwarii skoro ja je zamawiałam u siebie w miescie na wymiar ale juz nie ebde czepaiała sie sczegółów, jestem zła bo moż eprzyja ajutro napewno nie dziś, a jestem zła tym bardziej ze musze zapłacić z góry za meble kierowcy, a potem jacyś monterzy beda je montowac,a jak coś będzie nie tak to co w tedy?? będę wieki czekała na poprawki-ach jestem taka zestresowana i zła ż eteż dostałąm biegunki jest mi nie dobrze i zaraz chyba do tego zasne bo oczy mi sie kleją-ach musiałąm się wygadac bo zaraz chyab wybuchne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wchodze tu a tu takie newsy niesamowite 🤪
Gratulacje Jagodko!!! Jako pierwsza mozesz sie cieszyc swoim malenstwem!!! 🤪 Wczesna, wrzesniowa - listopadowka jak ktos napisal 😁 Ale fajnie 🙃 Szybkiego powrotu sil witalnych oraz zdrowego i szybkiego rozwoju dzidziusia, aby mogl byc caly czas z mamusia -zycze!!!

...tymczasem pakuje powolutku moja torbe szpitalna :P w razie "W"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiub my też, choć Jagoda już jakiś czas leżała w szpitalu i komunikowałą się z nami, albo podbierając koleżance laptopa na oddziale, albo, częściej, poprzez siostrę. 😉

Akigo widać masz takie a nie inne sny, bo Twój organizm musi rozładować emocje, napięcie. Tak myślę. 🤨

Maiha uspokój się! Bo denerwujesz dzidzię niepotrzebnie! Nie panikuj na zapas, jeszcze się nic nie stało a Ty już chodzisz cała w nerwach. 😞 Może czarny scenariusz się nie sprawdzi!

Mój M właśnie skończył grać na gitarze... Łe, tak lubię jak gra. Poza tym był rano załatwiać bilety na mecz dla siebie i kumpla i wrócił z pięknym słonecznikiem dla mnie! 😁 Na nasze co wtorkowe święto. 😉 Teraz niestety musiał się wziąć za dalsze prace domowe... Zaraz idę mu pomóc, bo ja tak nie lubię jak ktoś coś robi a ja nic. Źle się z tym czuję. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari rzeczywiście śliczne! 😁

Akigo dziękuję! To nasze mini - święto, takie co tygodniowe świąteczne wtorki, he, he. 😉

Ja póki co nacieszam oko łazienką, w której "pojawiły się" dwie półki. W końcu będę miała gdzie składować wszystkie kosmetyki, perfumiki, kremiki... 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 mój nastrój dzisiaj nawet w miarę 🙂 nic mnie nie boli jak na razie 🙂 i czuję się świetnie 🙂


Jagoda moje gratulacje 🤪 nawet nie wiesz jak się cieszę że już jesteś po wszystkim 🙂 i to tak szczęśliwie się skończyło,ucałuj Maluszka od Nas 😘

Iwonko nie przejmuj się i się nie martw 🙂 ja na Twoim miejscu bym dzieci nie puściła,to są dzieci a to jest pogrzeb,czyli nic przyjemnego,a sama z brzucholkiem też nie powinnaś iść i powinni to zrozumieć i uszanować przede wszystkim,także Twoja decyzja i Twój wybór,i nikt nie powinien mieć na to wpływu 🙂

Haniu spokojnie,nie denerwuj się,nie ma co,wszystko się wyjaśni i ułoży 😉

Paulinko Ty to masz dobrze z tym Twoim M 🙂 ale dobrze po to Oni są żeby dbać o Nas 🙃 I wszystkiego dobrego z okazji mini-co wtorkowego święta 🙃

Sandro śliczne kocyki 🙂 ja śmigam w piątek na zakupki 🙂 już się doczekać nie mogę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...