Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marzi nie wiem czy to tak do końca z tym odpoczynkiem tak jest że jak się dużo odpoczywa to dzidziol rośnie,ja praktycznie opierdzielam się całymi dniami a mały jest dosłownie mały jak na swój wiek.no ale wymówka dobra 😆 dobrze tak sobie leniuchować ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po zakupach. Ładna dziś pogoda nawet. 🙂 Może ciut za duszno. 🙂

Maiha no i dobrze, że już coraz bardziej wyprawkowe rzeczy z głowy. 🙂

Kasiu no jak siostra ma nową ławę, to i pewnie coś na niej dobrego postawi, hi, hi. :P

Leniuszku a czemu mieliby niby sie czepiać, że Cię na kilku wykładach nie będzie?

Co do forum, ja robię tak jak Kasia: wchodzę ze swego profilu, przez kliknięcie na swój ostatni wpis. Ale z odpowiedziami jeszcze problemów żadnych nie miałam. 😉

Justynko nie wiem co to. 😞 Jednak jak Cię to niepokoi - leci do gina! 🥴

Marzi też to gdzieś słyszałam co do tego odpoczynku i wzrostu dzidzi... ciekawe na ile to prawdziwe jest. :P

Olga dałaś radę z tym lapem! 😁

Ach, lecę na obiadek, pierożki czekają! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety u nas wykladowcy (niektorzy) sprawdzaja liste i jezeli ma sie nieobecnosci to moga niedopuscic studenta do egzaminu (niestety) 🤨
Olga widzisz Ty sie juz zmusilas na wyjscie z domu a ja jeszcze nie, wlasnie zamowilam na allegro koszule do karmienia (czyli juz bede miala dwie). Co prawda taniej by bylo pojehac na stadion (jarmark europa 😉) bo doslownie jest to samo i taniej ale juz nie mam kiedy i nie mam z kim no i mi sie nie chce. 🤔
w pasie to u mnie 120cm juz jest... ☺️
no dobra czas najwyzszy sie ruszyc z tego domu biore psa, reklamowke i lece na zakupy (a tak strasznie mi sie nie chceeee... 🤢 ), jak mus to mus. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie:jupi :

My juz z Kordim..od wtoreczku w domku 🙂

MAly jest cudowny 🤪 🤪

Ale jak narazie troszke marudny....i duzo czasu zajmuje jak to dziecko....

Ja czuje sie okropnie bo mnie piersi bola i mam temp.pod 40 stopni... 😞

Zdjecia narazie nie dam bo nie wiem gdzie mam kabelek do aparatu a pozatym zle sie czuje....wiec rozumiecie...

JAk tylko wydobrzeje i w domku sie "ulozy" z malym wszystko i czasu bede miec troszke wiecej to dam zdjecia i opis porodu...

Pozdrawiam was Kochane mocno sciskam...

A i dziekuje za Gratulacje.....jeszce raz...

ps: Co tam u Bravurki??? Jak Patryczek???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooo 🤪 CZESC JAGODA!!! Jak milo ze sie odezwalas! Super ze u Ciebie wszystko ok! A ta goraczka to od czego? Od zapalenia kanalikow (nawal pokarmu czy cos takiego?)? Oby szybko przeszlo! Ktos mowil ze oklady z lisci kapusty sa dobre!
Czekamy z niecierpliwoscia na Twoje relacje z porodowki i oczywisci e na zdjecie!:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki !Ja dzis przeżyłam piekło ! Nie moge o tym pisac na forum ale przepłakałam calutki dzień.Jutro czekają mnie nasyępne rewelacje bo musze iść do szkoły do syna. Poprostu niechce mi się żyć. Czuje sie jak flak potym wyciu.Przyszedł mi dzis wózek chociaż jakoś nie mam siły się nim cieszyć.Wózek jest śliczny.Ma wielkie koła. Jakoś na rysunku inaczej wygląda. Ile gimnastyki było żeby wszystko zrobić ale juz stoi. Jest piękny! 🙂
Jagoda zazdroszczę Ci że juz masz swoje maleństwo w domku. Dużo zdrówka Wam życzę. ja lecę na ogórkową bo dopiero teraz jestem w stanie coś w przełknać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku, aj, jaka ja głupia, nie wiem czemu pokićkało mi się, że to chodzi o szkołę rodzenia... 😁

Mamasynka rozumiemy, spokojnie, wszystko w swoim czasie, fotki załadujesz jak już się poczujesz lepiej, a my zaczekamy. 🙂 Cieszę się, że już jesteś w domu i oby Ci się wszystko już coraz bardziej unormowało. 🙂

Akigo nie wiem co Cię tak dobiło, skoro nie pisałaś... ale oby Ci się ułożyło! 😞 Trzymaj się kobieto! 😘 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko dla Was 😘 nie smuć się kochana 😘

Haniu gratuluje zakupów 🙂 najpóźniej zaczęłaś a podejrzewam że jako pierwsza wszystko skompletujesz 😉 ja kupuje już dobre dwa miesiące i jeszcze trochę mi brakuje 🤪

Olga ja od dobrych 4h wychodzę po chlebek i jakoś nie mam natchnienia 🤪 śmierdzę leniem dzisiaj 🙃 ja w brzucholku przekroczyłam 120cm 🤪

Asiu taki dzień chyba dzisiaj,odpoczywaj kobietko 🙂 w szkole mam nadzieję że zrozumieją 🙂

Justynko ja też tak mam boli mnie brzucholek na dole przy każdym przekręceniu się 🤢 czasami co krok daje to mnie wszystko na dole boli 🤢 ale to może Nasze dzidzie tak niziutko są 🤨 ale najlepiej sprawdzić sobie u lekarza 🙂 żaden ból nie jest taki sam.

Jagoda witaj Nasza pierwsza listopadowa mamusiu 🙃
Ucałuj Maluszka od Nas i dla Ciebie też 😘
Trzymajcie się kochani,i pokaż Nam jak najszybciej tego Naszego pierwszego dzieciaczka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jak pustawo dziś na forum... 🤨

Dziś się zasapałam przy sprzątaniu w kuchni, głównie szorowaniu kuchenki. I teraz ciągle dysze jak lokomotywa. 🤢

A jak pomyślę, że jutro i w weekend muszę jeszcze zrobić takie konkretniejsze zakupki... To mnie już sama myśl męczy. 🤪 (Ale pralka by się przydała, prawda? 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopiero weszlam do domu ufffffffffff oczywiscie nic nie zlaatwilam 😠 myslalam, ze tylko w Polsce jest taka biurokracja ale wierzcie mi, ze w Irlandii jeszcze wieksza- gorsza... ehhh szkoda gadac ... to moje latanie nigdy sie nie skonczy 😞 nie odpoczne chyba nigdy... no moze jak dziecko moje skonczy 18 lat 😉

ale zazdroszcze mamiesynka, ze juz jest z nim 😁 ale musi to byc fajne uczucie i niezapomniane chwile z malcem 🙃
Jagodo zycze ci szybkiego powrotu sil fizycznych i zadowolenia z bycia z syneczkiem!!!

Iwonko przetrwasz te koszmarne chwile- jak nie ty to kto?? 🙂
Poza tym nie powinnas sie stresowac ani teraz ani po urodzeniu malej wiec szybki porod niczego by nie zmienil - przeciez nie chcesz karmic dzidzi kwasnym mlekiem, poza tym niemowlaki czuja nastroj mamy... czy sa w brzuszku czy juz nie... Dlatego glowa do gory!! Choc nie jest kolorowo! Dasz rade!!!

...a ja mam w pasie 98cm 🙂

Padam z nog a przydaloby sie cos zjesc.. hmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygadam się chociaż nie powinnam.Ale zarzucają mi brak zainteresowania synem. Codziennie robie z nim lekcje .PIorę ,gotuj sprzątam.,Próbuję też coś mu w ta głowę mądrego wcisnać. A z tego co się dowiedziałam jakaś nauczycielka zgłosiła że syn jest pozostawiony sam sobie.Że mataka sie nim nie interesuje a ojca niema w domu.I wiecie gdzie to trafiło do czegos tam pomocy rodzinie. Do kobiety która odbiera dzieci. Bo ja niby sobie z Kacperm nie radzę.Naprawde sporo można mi zarzucić. Żę często krzyczę i za mało sprzątam. Niewiem co jeszcze! Pamiętam jak kiedyś ktoś właśnie z tych ludzi odbierał dzieci takiej dziewczynie którą znam z widzenia. Ale ani ona ani maż nie pracowali w domu był alkohol nie mieli prądu ani ciepłej wody. A ta dziewczyna widywana była piana juz w ciąży.Ale ja?! No kude!!!Wszystkiego bym się spodziewała. Kacper nigdy nie miał sprawy na policji ja również. Fakt że w szkole czasem rozrabia. Nawet sporo! Nie chce mu się uczyć.Ale ja siedzę z nim przy lekcjach. Zawsze ma ciepły obiad w domu . Śniadanie tak samo robie codziennie do szkoły. Ma swój pokój. I to całkiem w dobrym stanie .2 lata temu kupiliśmy mu nowe meble ,łózko.Ubrany też jako tako chodzi. Nigdy nie puszczam go po 20 z domu., nawet w wakcje zawsze o 20 jest w domu. Kurcze naprawde się staram.Jak o tym z rana usłyszałam przepłakałam cały dzień. Mój mąż powiedział ze to jakaś bzdura,ploty że to nie możliwe. Ale ja wiem z czyich ust to wyszło dlatego wiem że to pewne. Fakt ze ten ktoś powiedział ze nic nie może bo sprawdził Kacpra w sądzie , na policji i nic ani na niego ani na nas niema. Ale to takie przykre. Jutro ide do szkoły do pani pedagog muszę się dowiedziec o co im chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po obiadokolacji:P wlasnie prasuje pieluszki tetrowe i flanelowe
Sathi no coz pralka chyba teraz to bedzie najblizszy sprzet w domu:laugh: my oddalismy moja stara (bo skakala) i kupilismy na raty druga, wszystko fajnie dopuki raty nie przyszly do placenia 🤔 he he
ja w sumie to nie czuje sie najgorzej tylko jest mi ciezko i mam ta zgage
Sandra uwazaj na siebie nie ganiaj az tak bardzo w jakich butkach Ty chodzisz jak Ci tak nogi puchna? 🙃
Ciekawe co u Beaty pewnie dalej ma remont. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo normalnie czytam co napisalas i po prostu NIEWIERZE!!! Co za DEBILE! Wogule sie tym nie przejmuj nie maja takiego prawa. Kur** czemu oni sie nie zajma powaznymi problemami??? Moze to jakas nowa nauczycielka chce byc nadgorliwa? Albo moze nowa pani pedagog jest? Ada chodzi do tej samej szkoly, prawda? I co przez tyle lat nikomu cos takiego nie przyszlo do glowy? Tylko dopiero teraz? Przeciez Kacper nie chodzi tam od roku tylko dluzej, prawda? Normalnie mi sie cisnienie podnioslo. Moze Twoj Maz ma racje ze to jakies ploty sa, ktos cos uslyszal i reszte dopowiedzial?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagoda jak to fakjnie że ty jż w domku 🙂. ale powiem ci że jak masz tak wysoką gorączke powinnaś zgłosić się do lekarza. koleżanka miała zapalenie piersi i dostała antybotyk. był konieczny. w dodatku musiała wrócić do szpitala. nie wiem na ile dni, ale było to poważne.

dziewczyny a ja czytałam że właśnie jak się dużo ruszamy to dzidzia szybciej rośnie, a nie jak leżymy .... ciekawe które to prawda 🙂

sandro arytykół ciekawy.

iwonko bidulo, na prawdę się nastresujesz. jak tam można nie wiem, ale nie martw się nawet jakby zgłosili i jak sprawdzą sytuację to przecież nic nie mają do zarzucenia. współczuje ci, że musiałaś coś takiego usłyszeć i bardzo dobrze zrobisz idąc z tym do szkolnego pedagoga. co już świadczy o tym że interesujesz się dzieckiem !! ..ech .... :/ mam nadzieję że wieczór będziesz mieć lepszy.

ja w brzuszku mam - zaraz zmierze z ciekawości - :P .... 102 cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie mój mąż znowu dzwonił i powiedział że to nie może być prawda.Bo Kacper nigdy nie miał zatargów z prawem. Ja jak mnie wezwali do szkoły nigdy tego nie olałam zawsze szłam ze spuszczoną głową jak mój synek coś napsocił.Ale jak to wszystko usłyszałam z rana to chyba niema się co dziwić ze płakałam jak bóbr.A z panią pedagog mam bardzo dobry kontakt bo to wychowawczyni Ady. Ale jednak ktoś mi świnie podrzucił. Bardzo ciekawa jestem kto i za co. Jutro pogadam z wychowawcą i pedagogiem. Normalnie mogła bym temu komuś załozyć sprawę o zniesławienie. Bo to przekracza granicy. Tak sie dzis wkurzyłam ze dziwię się ze nie urodzilam. Mała nie chce widocznie jeszcze na świat. Kurcze nasza rodzina nie jest patologiczna. My z mężem bardzo sie kochamy wydaje mi się że dbamy o dzieci. Dzieci kochają nas. A tu taki cios. Ja wiem ze teraz aż tak często nie chodze do szkoły do Kacpra bo jestem w ciąży. Ale mialam taki okres ze jak Kacper rozrabniał to byłam raz w tygodniu w szkole. Naprawde ludzie są czasem okrutni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko główka do góry. Ważne, że Ty wiesz jaka jest prawda, a prawda zawsze wychodzi na wierzch.... Poprostu ktoś był zazdrosny i postawił Ci "świnie" ale na pewno wszystko się wyjaśni...3maj się Kochaniutka...

Jagoda witaj 🙂 i czekam na foto jak tylko znajdziesz czas, możliwość,.... na razie odpoczywaj i nabieraj sił :P Całusy dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...