Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki własnie dzwoniłam do tej mojej położnej i mi powiedziała żeby narazie kontrolować cisnienie co 4 godziny.I jak bedzie na granicy to przyjechać. Jak mi się uda prztrwać do dnia jutrzejszego to ja jutro już swojemu głupiemu ginowi powiem co ja o nim myśle. Jestem juz w 38 tygodniu i ma mi zrobić cesarkę . Mój mąż nawet powiedział że zapłaci. Powiem mu że jest moim prowadzącym i zycie moje i mojej dziedzi jest w jego rękach. Zastanawiam sie czy to gestoza czy to to ze miałam chorą nerkę. Bo to może być też powodem mojego ciśnienia i białka.Caly czas kontroluję ciśnienie wiec do niczego co złe nie powinno dojść. A jak ja mam leżeć 2,3 tygonie w szpitalu to mi się wyc chce.Zaraz podam komuś telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko to kontroluj to ciśnienie i się nie denerwuj 🥴 bo to nie pomoże.Ty się bidulko już masz jak nie jedno to drugie 😞 ale oby to już długo nie trwało 🙂 mam nadzieję że jak pójdziesz jutro to coś zadecyduje lekarz,przecież nie może Was narażać na niepotrzebne stresy a już w ogóle niebezpieczeństwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

AKigo chyba tak włąsnie zrób jak piszesz. Strach o dziecko też może Ci podnosić ciśnienie. 😞 Ja bym chyba jednak już dziś poleciała do lekarza, ale jak wolisz. Może rzeczywiście jeszcze jeden dzień da radę. No i pamiętaj o kontakcie z nami.

Gosiu he, he, dzięki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Karolciu czekamy na wiadomość od Ciebie. 🙂

"Ciężar z brzucha", he, he, no tak. :P Mi dziś wyjątkowo ciąży. I wciąż dusi. W nocy trzy razy wybudziły mnie skurcze. Oczywiście nic takiego, tylko bolało nieprzyjemnie, zresztą same wiecie. 😉

Przez to dopiero co pozbierałam się z łóżka (ale w końcu mam pretekst by legalnie się w nim wylegiwać i pochłaniać kolejne ksiażki 😎) i wzięłam prysznic. Kurcze zdałoby mi się pozbierać pranie i przeprasować... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale puściutko dzisiaj u Nas 🤨 mamusie wypoczywają :P

"Ciężar z brzucha" dobre 🙂 mi to by mógł z cycków zejść :laugh: mam tak wysoko brzuchol że szok,a tak to przeszkadza 😞

Paulinko powodzenia życzę :P

Echh a u Mnie się chyba nic nie dzieje 🤨 jak już myślałam że to coś,to się okazywał fałszywy alarm,ani upławów,ani skurczy przepowiadających 🤨 jedyne co to ból w pachwinach,i wzgórek cały mnie łupie ☺️ ani się ruszyć,ani przekręcić nic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂 ja byłąm na zakupach, i kupiłąm wresxcir lampy do kuchni-planowałm wydac na nie 200zł wydałam 300zł ale mmąż się nie buntował więc jestem szczesliwa, i kupiłam jescze w auchan te staniki do karmienia ejden 11zł ale tak świetnie leżą ż ejestem aż pod wrażeniem bo jak mierzyłam w innych sklepach to mój biust wyglądał w nich okropnie ;/ mam 2 czarne bo te mi się najbardziej podobały a po za tym ja za białymi nei przepadam:P

Ciuszki są super, widac że drogie 🙂

ach teściowe współczuje problemów z teściowymi , moja jak już kiedyś mówiłam jest super:P

Iwonko masz rację ż epowinni Ci cesrake zrobic jescze w tym tygodniu-przeciez dizecko jest juz donoszone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...