Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olusiu we Wrocławiu mam gryczano-kokosowy. A fajnie, że sąsiadka odsprzedała łóżeczko, całkiem niedrogo. 🙂

Ach, pochwalę Wam się jak mam przygotowane łóżeczko we Wrocławiu dla mojego maluszka:

[img size=269]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/lozeczko_wroclaw.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

(Oczywiście raczej spać mu na tej podusi bez nadzoru nie dam bo się będę bała, no i bez tego małego pluszaczka, he, he. 😉 Na ciuchy dowieszone też nie patrzcie - to chwilowo.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!

Chciałam poinformować, że po ostaniej wizycie w sobotę tj 24.10.2009r. u mojego lekarza w szpitalu okazało się że mam rozwarcie na 5-6 cm i głowka już zeszła bardzo nisko tegoż też dnia o godzinie 14:50 na świat przyszedl mały Adaś.

Poród był błyskawiczny po przebiciu pęcherza mały urodził się w tempie błyskawicznym w ciągu 5 min. 😆

Waga 3660 gram, 56 cm

Życzę szybkich rozwiązań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia27 gratulacje!! super, że sie nie umeczyliscie oboje i że wszystko w porządku 😆

Sathi superaśne łóżeczko, extra pościel! też chciałam takie safari ale w końcu wzięłam co innego i teraz jak patrze to żałuje!!

a oprócz podkładów poporodowych trzeba brać podpaski do szpitala??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam pojęcia zależy chyba od Naszych organizmów,niektóre mamusie krwawią dość długo po porodzie i dość obficie,ale jak będzie ze mną np to nie mam pojęcia,łudzę się nadzieją że nie będzie to trwało długo no ale zobaczymy.

Echh tak ostatnio sobie myślę że zaś te miesiączki i męczarnie 🤨 a tak fajnie było te kilka miesięcy :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do krwawienia do każda z nas może mieć inaczej... Co do Iwonki, to do mnie pisała tylko po porodzie, ja jej odp; ale teraz nie chce jej zawracać główki, teraz niech się nacieszy swoją Marysią 🙂 w sobotę wróci jej M 🙂 to w ogóle czas będzie tylko dla rodzinki, ale mam nadzieję, że się odezwie do końca tyg, jak nie to do niej wtedy napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia gratuluje, wymarzona sytuacja co dziewczyny? 🙃
no tak fajnie bylo bez tego co miesiecznego tygodnia slyszalam ze laktacja wstrzymuje owulacje wiec jak bedziemy karmic piersia to tego okresu moze jeszcze nie byc 🤔
Ale sie zmeczylam tym spacerkiem...
Ej a czy Marzi nie miala miec wczoraj wizyty u lekarza??? albo to bylo przedwczoraj??? bo jakos chyba sie nie chwalila co tam u niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia gratuluję! 😁 Rzeczywiście niesamowicie szybki poród. 🙂

Dzięki, fajno, że się łóżeczko podoba. :P

Darusia "nasz czas" przyszedł już dawno, hi, hi. :P

Beatko czy trzeba to nie wiem, ale ja wezmę kilka podpasek. Podobno też wygodniej w nich zabierać się później do domku, niż z podkładem... 😉 Oczywiście rozmiar maxi chłonny... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...