Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja kupilam te nakladki silikonowe Avent- small(male) tak w razie "W" gdybym nie mogla zniesc bolu wp oczatkowych fazach karmienia choc oczywiscie sie ludze zen ie bede musiala ich uzywac... poza tym nie wiem czemu kupilam malutkie...bo jak przymierzalam to moglybyc ciut wieksze... no ale zobaczymy moze w ogole ich nie uzyje...
Mam pytanie w zwiazku z tym...
Czy trzeba je takze wyparzyc przed uzyciem?? bo co mam takie smierdzace silikonowe cos kazac ssac mojej malej?? chyba nie, co?

Moniczka - nie sluchaj takich wrednych osob a jak sluchasz to nie bierz sobie tego do serca.. zobaczysz wszystko sie ulozy... na razie nie dabaj o innych tylko o siebie i malenstwo w brzuszku... nie daj sie zdolowac podlym ludziskom!!! Nie teraz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuje Wam, Nie che za bardzo rozgrzebywać tego tematu bo jest bardzo przykry dla mnie, Więc im więcęj będę wspominać o konkretnych sytuacjach tym bardziej się wgłębie i będę to pamiętać i się jeszcze bardziej nakręce. Najgorsze są te moje odczucia , po prostu chyba w depresje wpadnę, kiedyś miałam podobną sytuację i dochodzę po niej już 4 rok do siebie. Wybaczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko jak to moja mama mówi,musisz założyć płaszcz na lewą stronę,i olać wszystko 😘 tak jak dziewczyny piszą potrzebuje Cię to Maleństwo które stworzyliście i dla Niego musisz być silna 😘

Ja też mam nakładki i mam nadzieję że ich nie będę musiała używać bo jakieś takie dziwne,niewygodne mi się wydają.I raczej będę wyparzać 🙂

Justynko no właśnie miałaś się oszczędzać 🤨

Kasiu heh faktycznie niech mąż zostawi coś dla małego Kubusia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!
ja tylko na chwilke przekazać Wam wiadomość, później wpadne to nadrobie zaległości.

Dostałam wczoraj wieczorem smsa od Hani:
napisała, że słabe ruchy dziecka ją martwiły i pojechała do szpitala to skontrolować. Już ją tam zatrzymali i w poniedziałek dowie sie czy wupuszczą ją do domu czy zatrzymają i zrobią CC.
kazała Was wszystkie pozdrowić 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czyżby kolejna dzidzia i z nów w poniedziałek ?? 🙂 oby wszystko było ok tylko. ja też się ostatnio zasnatawiam nad ruchami mojego synka :/ ... i mało chyba ruchliwy ostatnio. i wydaje mi się że mam taki inny brzuch. taki napięty. nie wiem czy to normalne i czy mi się już coś wydaje ale niepokoi mnie to. też zastanawiam się czy nie iść na wizytę do lekarza w poniedziałek. jakbym była pewna mojego terminu nie zastanawiałabym się nad przyspieszeniem tej sytuacji, ale że jest on taki niewiadomy obawiam się. choć zaczynam się niepokoić :/ ....

miłego dnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja - kolejny dwupak sie melduje :P
Mnie tez matrwia slabe i rzadkie ruchy mojej malutkiej 🤨 czyzby nasze dzieciaczki chcialy juz sie powiercic w naszym wielkim swiecie bo w brzuszkach im miejsca brak??
Ja jutro rano jade na kontrole cisnienia... oczywiscie z torba szpitalna... zobaczymy co to bedzie...
Cisnienie wrozki nie pozwala jej na poprawne wrozenie, wiec nie bedzie przepowiedni :P
Pewno jest jedno! Dzieciaczki urodza sie na 100% w listopadzie:laugh: silne, zdrowe i kochane!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ściskam was dziewczyny i zyczę latwego rozpakowania- jak patrze na te Wasze brzuchy przypomina mi się jak sie nie mogłam doczekać rozpakowania:laugh:
A teraz myslę,że jednak fajna była ta ciąża i cos się skończyło niewątpliwie, choć moja Kamilka jest dla mnie najważniejsza na swiecie.
Nachodzcie się do kina, knajpek, itd.Potem nie ma czasu! 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu ja tak ja ty nie mogę się w ogóle ułożyć. ciąży mi brzuch, dopiero teraz. może faktycznie obniżył się dziecko się inaczej ułożyło i to jest tego powodem ?? ... :/ ...

kino, knajpki ... ech a co to ?? :P:P:P:P ... hehe (moja dwójca już wystarczy bym o tym zapomniała. a kino to tylko bajki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh a ja tam korzystam z dobrodziejstw póki moge:P no i jeśli mam na wyjście ochote, bo teraz to już różnie bywa...

wczoraj byłam w kinie na Michaelu Jacksonie- polecam wszystkim, którzy lubią jego muzyke, naprawde warto 🙂


Powiedzcie mi zabieracie rożek do szpitala, czy tylko ktoś go przywiezie na samo wyjście dla malucha?? dosyć duży on jest nie wiem czy bedzie potrzebny w szpitalu.. 🤔

od kilku dni nie wiem co mnie napadło, ale non stop jem kostki lodu... nie moge sie powstrzymać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!!
Wasz miesiąc się rozpoczął więc niebawem dołączycie do waszych rozpakowanych mamuś...trzymam za was kciuki i życzę szybkich porodów i powodzenia a świeżo upieczonym mamusiom szybkiego powrotu do formy a pociechom dużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ja biore rozek do szpitala od razu bo maluch bedzie w nim spal. Kazali mi zabrac albo kocyk albo rozek a ja biore to i to 😉
A i jeszcze tak sobie pomyslalam ze warto do szpitala wziac ze soba reklamowke pusta. Bo jak nas zostawia to bedziemy musialy oddac nasze ciuchy w ktorych przyjedziemy. Jak bylam w szpitalu to moje ciuchy spakowali w jakis wor i oddali mezowi.
Kasiu Ty masz przynajmniej jeszcze ochote na figle a ja sobie nie wyobrazam siebie bo czuje sie jak mors... ale moze wykombinuje jakas pozycje bo ten maluch jakos nadal nie chce wyjsc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
I ja się melduje w 2-paku 🙃

No i następna mamusia w szpitalu,oby do jutra 🙂 A Marzenka pisała do kogoś 🤨

Moja Mała Bandytka się wierci niemiłosiernie,jakoś ma mało zatrzymania,chyba się nie śpieszy :P

Nic zabieram się za ustawianie w pokoju 🙂

Do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie wiem co u Marzi napisalam do niej wtedy odpisalam ze sie odezwie jak wroci ze szpitala i zda nam relacje ale sie nie odezwala, nie chce jej troche zameczac smsami, moze pojechala na cmentarze? 🤨
a ja mam ciagle spuchniete stopy nawet jak leze to ma opuchniete i co tu zrobic? od czego to? 🤔 hm no i na dodatek caly czas jest mi goraco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...