Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dziewczynki idziemy jak burza 🤪
która następna na porodówke?? 🙂
ja coś czuje, ze beed ostatnia bo mojemu maluchowi chyba dobrze w brzuchu 🙂 ale bardzo mało sie rusza, bo juz chyba ma bardzo ciasno! teraz ma czkawke 🙃
a ja przez ten tydzień przybrałam 4 cm w obwodzie brzucha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BEATKO MY TO CHYBA TAK RAZEM NA SAM KONIEC 😉
MÓJ OLUŚ ZROBIŁ MI DZISIAJ NIESPODZIANKĘ I ZNOWU SIĘ PRZEKRĘCIŁ Z LEWEGO NA PRAWY BOK,OD RAZU LEPIEJ,TAK SIĘ JAKOŚ PRZYZWYCZAIŁAM ŻE FIKA MNIE Z LEWEJ STRONY..A DUPKA WYPINA SIĘ Z PRAWEJ 😆
A TAK TO TEŻ SPOKOJNY,CHYBA NABIERA SIŁY PRZED MARATONEM ŻYCIA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hallo !!!!

A mamusie gdzie się podziały 🤨

Beatko chyba wszystkie są na porodówce że taka cisza się zrobił 🙃

Po tym masażu wczorajszym nic się nie dzieje jak na razie 🤨 a szkoda 😞

Dzień jak co dzień,leń i zgaga 🤪 🙃

Idę wstawić na sałatkę,tak mam ochotę na warzywną :P

Przedwczoraj zrobiłam leczo po długim czasie to chwila moment i nie było 🤪 tak mojemu smakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę się przyznać że już mamy pierwszą grudniową mamusię jest nią Martaer i ma córeczkę Natalkę tylko nie mam wszystkich danych na temat małej i rodzaju porodu a urodziła dziś w nocy 🙂
Wątek załże jak mi prześle wszystkie info 😉
A Wy tak dalej :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megulka chyba tak najbardziej idealnie to od 37 tc. Chyba wtedy ciąża jest jako donoczona. Oczywiście wcześniaczki też coraz lepszą mają opiekę i od coraz wcześniejszego tygodnia udaje się maluszki uratować. 🙂 Czego choćby przykładem jest wspomniana grudniowa Martaer, a od nas znowu Jagoda. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na waszym forum większość dziewczyn juz urodziła a jeszcze niedawno było tyle czasu do porodu. Nie wiem jak wy ale ja wieczorami czuje się bardzo zmęczona puchną mi nogi nie wiem czy jak malutka będzie chciała wyjść na świat będe miała na to siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem... Są dni, gdy owszem, nie czuję się na siłach kompletnie na nic... Ale jakoś tak na twarz jeszcze nie upadam. 😉 Megulka odpoczywaj ile wlezie, choćby to miało oznaczać, że przeleżysz całe dnie. Co Ci szkodzi? Jeszcze się namęczysz i nabiegasz w nocy do małego dziecka... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie 2 w 1 ale czasu niemam..wzielam sie ostro za sprzatanie mam nadzieje ze moze wtedy cos sie ruszy..a mam takie parce na miednice ahh..jestem w szoku ze one juz urodzily..to chyba poza mna i Karola nikt po terminie nie zostal..tyle ze ona jedzie do szpitala..a ja w domu..buziam was kochane zajrze pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...