Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
za niedługo i wy pochwalicie się nam swoimi pociechami 🙂 te czekanie jest męczące ja też spędziłam tydzień przed porodem w szpitalu i wspominam to czekanie na straszne 🤔 ale warto czekać na ten moment kiedy pierwszy raz zobaczy się swoje maleństwo jescze takie umorusane mazią i krwią tego widoku nie zpaomne nigdy najwspanialsze wspomnienie 🙂

kobiety wsypijcie sie ejscze dobrze, moja nadia w nocy spi z przerwami na karmienie ale ja i tak mimo to czuwam nad nią, to nie jest sen tylko czuwanie, ach bycie mamą nie jest wcale takie łatwe 🙂 ale zarazem cudowne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu nie martw się, nie wszystkie jeszcze mamy... 😉 Choć to co przeżywasz to jednak straszna męczarnia. 😞 Współczuję... Ale bądź dzielna, już niedługo! 😘

Maiha chciałabym się wysypiać... 🤨 Ale od jakiegoś czasu dłużej niż kilka godzin nie śpię. Nie wiem czemu, zwłaszcza, że zawsze byłam śpioch. :P

Ja dzisiaj już nie zajrzę... Tak więc do jutra dziewczyny! Spkojnych nocy a w razie czego to i szybkich porodów! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu ja też bym chciała się wyspać ale już od dłuższego czasu mam z tym problem 🤨 Echh już wszystkie byśmy chciały czuwać nad Swoimi dzidziolkami,ale jeszcze trochę 🙂

Cisza i pustki na tym Naszym forum 😞 aż tak dziwnie 😞

Uciekam do wyrka,spokojnej nocy mamusie i dzidziusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki badzcie cierpliwe jeszcze momenck a wszystkie przytulicie wasze maluszki 🙂 Im tam tak dobrze...
ja jak moja klade na klatke piersiowa na jej brzuszku to ona kladzie glowke i slucha serduszka mojego... to ja uspokaja 🙂
to przeciez slyszla pzez 9 miesiecy w brzuszku mamy - gdzie bylo cieplutko i milutko 🙂
Bez obaw kiedys urodzicie a dajcie im jesce posluchac waszych serduszek - tam wewnatrz - teraz bija tylko dla nich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Noc jak zwykle mało przespana 🤢 mój poszedł do pracy,a ja zamiast spać to buszuję 🤢 trochę mi się krewka polała z noska 🤨 no i ogólnie cisza 😞 nic się nie dzieje 😞

A u Nas dalej cisza na forum 😞 gdzie się podziały wszystkie mamusie 🤨

Sandro czekamy cierpliwie,czasami niecierpliwie :P ja to mam tylko nadzieje że do Nowego Roku będzie po wszystkim 🙃

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Faktycznie cisza, nadrobiłam zaległe strony. Coś aura nie sprzyja porodom bo sporo jeszcze niema zamiaru wyjrzeć na zewnątrz.
Ja nadal, wciąg, ciągle 2w1. Wczoraj troszkę pobolewało mnie brzucho, ale nic specjalnego. Nogę muszę trzymać sztywno, bo już mam tak duży ucisk, że chodzę coraz gorzej - kiedy to się skończy 😠
Dziewuszki już się chwalą swoimi pociechami, pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to już ostatnie dni w 2-pakach 🙂 więc ani się nei obejrzycie a już bedziecie się nam chwalić swoimi dzieciaczkami 🙂

ten czas szybko przeleciał, jescze niedawno wszystkie odliczałyśmy a teraz połowa listopada a my już prawie wszystkie rozpakowane 🙂 czekamy jeszcze na reszte a potem bedziemy sie wymienaic poradami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babeczki trzeba bylo wczesnie zrobic dzieciaczki :P wczesniej mialy byscie sie do kogo tulic a nie tak zwlekac :P - wiem wiem te listopad to sie wam dluzy jak nigdy 😉
gosia przed nowym rokiem powinyscie sie wyrobic.. 😉 w ostecznosci dostaniecie fajne prezenty pod choinke 😉

tik tik tik tik boooooom :pinch: :pinch: :pinch: zaraz eksploduja wam brzuszki i wyjda na swiat maluszki 🙂

wrozka Sandra wrocila na 1/4 etatu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echh taki długi to on nigdy nie był 🤨

Ja według nich tutaj już jestem po terminie,a na jutro mam termin z miesiączki,tak się łudziłam że ten masaż pomoże,ale Nasza Maleńka się twardo trzyma pępka od środka 🙃

Oni tutaj dopiero będą mi wywoływać jak będę równe dwa tygodnie po terminie,a to będzie 24 listopad 🤨 bo oni mi liczą od 10-ego.

We wtorek kolejny masaż 🤢 echh.

A pogoda dzisiaj,pada,wieje i w ogóle do d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie.Haniu,Asiu dzieciaczki BOSKIE!
U nas wszystko ok! Mała mnie trochę martwio bo ciągle ulewa. Dziś to jej aż noskiem poszło.Więc musze ją mieć cały czas na oku. Odbija i i tak ulewa! 😞
Dziś pierwszy raz jeździła w foteliku. Jaki ten mój fotelik nie wygodny. Małej się podobało ale mi się wydaje że źle w nim jej się leży.A tak to wszystko ok.Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na nowe Dzidzie! 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki a jak wam idzie karmienie?? bo moja córcia to śpioszek - i spi 3-4 godziny a to za długo wiec budze ją tak co 2,5 godziny na mleko bo w innym razie moje piersi strasznie bolą a mleko elci ciurkiem:P no i dziś położna mi zaleciła czestrze budzenie bo mała ma lekką żółtaczkę i dlatego tak śpi i przesypia głód więc musze ją budzić żeby mi na wadze nie spadła, ale sie rozpisałam, a samo karmienie to nawet nam wychodzi jeszcze mała nie umie tak od razu złapać cyca ale za 3 razme juz ssie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko dziękuje 🙂 Twoja Marysia też jest cudna jak wszystkie nasze listopadowe dzieciaczki 🙂

mojej córci sie wogóle nie odbija i nie ulewa, i tez mnie to martwiło ale połozna mnie dziś uspokoiło że w pierwszych miesiącach jak karmie piersią tylko to jak się jej nie dbija i nie ulewa to możetak byc i to nic złego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was , dziękuje za gratulacje .. dzisiaj wróciłam do domku z kubusiem. jak będęmieć chwilkę wkleję zdjęcie .. cztałam troszkę co piszecie i co napisze tylko, iwonko moj kubus znou jak je mleko to się dławi. mamntroszkę prblem z karmieniem ale mam nadzieję że się to szybko unormuje. cięzko mu łapać czasem mojego jednego cyca. czasem już nie wiem czy chce jeść bo to chce to zaraz się złości płacze .... przeraża mnie myśl kjak zostanę sama z dzieciaczkami ... ale staram się o tym narazie nie myśleć. oki zmykam coś zrobić, rozpakować torby. dziewczynki też się mną nie mogą nacieszyć więc zmykam. mam nadzieje ze znajde chwilke.

buziaki i przeslijcie mi linka do "mojej" strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...