Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ach trochę dziewczynki powracały 🙂 miło się zrobiło 🙂

Kasieńko witaj z powrotem 🙂 naciesz się rodzinką ale poprosimy o fotki 🙂 te Nasze dzieciaczki takie śliczne i tak miło się patrzy na te Maleńkie buziolki 🙂


http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&id=153264&catid=7

Kasiu stronka dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kobitki 🙂

HANIU masz śliczną córeczkę 🤪
ASIU masz ślicznego synka 🤪

WASZE DZIECIACZKI SĄ NAPRAWDE BOMBOWE, WSZYSTKIE TAKIE PIĘKNE I DO SCHRUPANIA, MALUCHY KOCHANE 🙃 😆

co do mojego pepka to ciągle jest gorący heehehe
wczoraj odeszło mi troche czopa!!!!!!!!!!!!!
we wtorek ide do szpitala i prawdopodobnie już zostane, tak mi powiedział dziś lekarz
i dzidziuś wg dzisiejszego usg waży 3800... 🙂 za tydzien około 4kg bedzie wazył heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Beatko naprawdę kawał chłopaka będzie 🤪

Czopy odchodzą a u mnie nic 😞 echh już mi się momentami płakać chce,wiem że jeszcze czas ale już bym chciała Ją przytulić i w ogóle 🥴

Paulisia chwile mi tam pomieszała 🤨 i wtedy zatrzymała się i mówi że będzie koła robić o liczyć do 10,nieprzyjemne trochę,jak tak kręciła to był taki przypływ bólu miesiączkowego 🤨 aż się nogi chciały same zaciskać ☺️ ale znośne było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czym go karmie? sterydy jem hehe
tak naprawde to jem niedużo, nawet dr sie kiedyś pytał czy sie nie głodze... nie jem dużo bo nie mam nadmiernego apetytu, jakos w srodku ciazy był taki krotki okres,ze jadłam nawet w nocy hihi

juz sie nie ważyłam jakiś czas ale tak 15-16 kg przytyłam i tylko i wyłącznie w brzuch mi weszło! nogi mam jak patyki, na twarzy tez szczupła- także synek tyle waży 🙃

ciekawe jak mi sie uda go "wydać" na świat...
dr powiedział, że jeżeli po 6 godzinach skurczy poród nie bedzie postępował bede miała cc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko nie sugeruj się USG.Nie często się waga sprawdza. 😉 My sobie z Marysia pospałyśmy. Wystarczy ze się buzią przytulę i mała śpi jak suseł.
Haniu jak Twoja Nadia nie odbija i nie ulewa to znaczy że spokojnie je moja łyka powietrze strasznie.
Kasiu może w masz za dużo mleka w piersiach i Kubuś nie może złapac. Bo moja też tak miała i położna kazała mi trochę mleka na pieluchę sciagnać żeby pierś nie była twarda i wtedy Marysia dobrze łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam smska od Karoli 🙂

"Mam synka urodził się o 16:15,dokładnie wagę napiszę jutro bo nie pamiętam a nie mogę się podnieść,miałam CC.
CUD ŻE ŻYJEMY-SZKODA SŁÓW 😞 Mały jest śliczny"


Wątek założymy Karoli jak będziemy znały więcej szczegółów.

Bidulka się namęczyła,jednak połowa lekarzy to h..wie po co tam siedzi,bo to nie są osoby które pracują z powołania 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy listopadowe 🙂

My Grudniówki już trzęsiemy porami powoli 😁 Ale mocno trzymamy za Was kciuki!

Karola! Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy! Gratuluję synka na świecie!

Dobranoc Listopadówkom życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cały dzionek nie miałam jak zajrzeć... Dopiero teraz! :P

Olga drinki? A co to było? :P 😉

Akigo to się malutka wozi, he, he, nie ma co. 😉

Kaisaa witaj z powrotem! 😁 No tak, najpierw naciesz się domem, córami, a jak znajdziesz chwilkę to pisz więcej co u Ciebie. No i czekamy na foty! :P

Beatko kawał faceta Ci rośnie... 😉

Biedna Karola... 😞 Ale już po, już ma maluszka przy sobie. I to się teraz liczy. Gratulacje! 😘

Paulisio trzymam kciuki! Bądź dzielna! 🙂

Jejku a ja jutro (no właściwie to już dzisiaj 😉) do szpitala na ktg. Moje pierwsze ktg. ☺️ Ale widać wcześniej nie było potrzeby. 🤔 Dziś miałam wizytę u ginekologa, który zadecydował, że mi je jutro je zrobi i na podstawie tego zobaczymy co dalej. No ale termin bądź co bądź mam na za tydzień w środę. Choć dziś mówił, że mam lekkie rozwarcie... 🤨
Zresztą czuję maluszka coraz niżej, momentami wręcz jakby mi się boleśnie tam "wciskał". I zaczęły mi też coś jakby bolesne skurcze przebiegać... po plecach. 😞
Zobaczymy... co to będzie... 🤔

To ja już też uciekam w kimono dziewczyny. Do jutra i spokojnych nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia nie ma co sie stresować, mi sie wydaje, że w tym tyg zostaniesz mamusia 😆

Dla mnie jest to troche dziwne, że Wy dziewczynki tylko po terminie chodzicie... w Łodzi jeszzce nie słyszałam o takim przypadku, żeby po terminie tyle dni siedzieć w domu 🤔 tutaj zazwyczaj w dniu porodu trzeba zgłosić sie do szpitala i juz zatrzymują kobiete, podłaczają pod kroplówkę jeśli poród nie postepuje itd...

Sandra Mia jest słooooooodka 🤪 i wygląda na grzeczną 🙃 chyba do tatuśka podobna, co?

Paulinko jeśli czujesz, że on tam Ci sie wciska to myśle, że lada chwila urodzisz 🙃 nie wiem co dokladnie czujesz, ale podobno tak jest ze czuć jak dziecko wciska sie głowką... ja jeszcze nic takiego nie czułam 🤨

Gosiu to co, dzisiaj czas na Ciebie 🤪 ????????? na porodówke śmigaj raz!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem dostałam sms-a od Asi:

"Hej jesli wszystko będzie dobrze z Aleksem to jutro już wychodzimy. Bo coś tam z serduszkiem ma, za wolno bije(porobili mu badania) ale jestem dobrej myśli. Co do porodu to ja już pamiętam go jak przez mgłe (i dobrze) ale szkrab jest cudowny choc daje nieźle do wiwatu (największy wrzaskun aż ochrypł) jedynie to hormony mi buzują i ciągle płacze, chyba mam baby blues. Pozdrówka i powodzenia!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane babeczki!!!
wielkie gratulacje dla karoliny i synusia. bidulko wracaj szybko do zdrówka.
a mały aleks to pewnie kolędy już ćwiczy.
sandruś a mała jak taka malutka królewna.... 😆 słodka .
dziewczynki musimy cierpliwie czekać na nasze bączki ale to już lada chwila,chociaż muszę przyznać że te ostatnie dni wleką mi sie jak diabli.ostatnio moi przyszli teściowie znowy mieli do mnie jakieś ale;mianowicie co za imię wymyśliłam olgierd,niech spadają nie jedną noc przez nich przepłakałam,od samego początku mają jakieś ...ale...no i jak my to dziecko będziemy kąpać???aż żygać się chce..wiem że nie powinnam tego pisać ale chociaż tak mogę się wyżalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze jedno...chciałam dziś jechać na cały weekend do rodziców mi do tej kumpelki z bliźniakami ale to jest 60 km od bydzi i boję się że w razie co nie zdążę wrócić i przyjdzie mi rodzić w świeciu tam gdzie kalolina otlesia,a tego bym nie chciała 😠
muszę to na spokojnie przemyśleć,najwyżej jutro rano pojadę i popołudniu wrócę..sama nie wiem.
a teraz zmykam do firmy bo i tak sama w domu siedzę a tak to mi chociaż troszkę czas ucieknie.
trzymajcie się kobietki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim! 🙂

No i uważajcie na siebie - dzisiaj piątek 13! 😁 😉

Kukunari jak fajnie, jaka mała spokojna. 🙂

Beatko zatrzymują w dniu terminu? Niby dobrze, choć z drugiej strony chyba jednak wolałabym poczekać "na właściwy czas" w domku... Przecież to zawsze jeszcze mogą być dwa tygodnie.

O i dzięki za wiadomość od Asiuli. 🙂 Mam nadzieję, że to nic poważnego z Aleksem. Baby blues? Może jak wróci do domku, w znajome kąty to będzie jej lepiej? 😞

Olga żal się, żal... Ech, ja Cię rozumiem, zwłaszcza teraz na końcówce, kiedy wszystko się dłuży to też jakby 10 razy bardziej wnerwiało... 🤨 Olej teściów. Albo im powiedz, że mały już się przyzwyczaił do imienia i już w brzuszku na nie reaguje. :P 😉
Co do kursowania to ja np. z Wrocka gdzie teraz jestem mam jakieś 70km do swojego szpitala (plus korki tutaj i tam). Ale jakoś nie wiem... nie martwię się, że urodzę po drodze... choć wszyscy mi to wróżą. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga widze, że teściowie nie za fajni 🤨 co do imienia to nie mają za dużo do gadania, po co w ogóle się odzywają, wiadomo, że to rodzice ustalają imię dla dziecka! ohh ci dziadkowie, całe życie chcieliby decydować o wszystkim ...

mnie też już zaczyna wszystko wkurzać, ostatnio zdarza mi sie być niemiłą... bo jak bolą mnie plecy, podbrzusze, leci mi mnostwo upławów, odliczam godziny, które mozolnie lecą, a do tego jest coś nie po mojej myśli to szlag mnie trafia 🙃

Paulinka to ja też wolałabym czekać na poród w domu niz leżeć bezczynnie cały dzień w szpitalu...
wśród moich znajomych, które trafiły do szpitala w dn porodu i tak nie czekały długo, bo albo zaczynał sie poród naturalnie albo był wywoływany.

Mi dr kazał zgłosić sie do szpitala we wtorek o 11 na badanie i kazał przyjść ze spakowaną torbą, ale powiedział ze być może wróce do domu i wtedy w czwartek na 100% juz zatrzymają mnei w szpitalu.

A to +/- dwa tyg, to chyba rzadko sie zdarza, że dwa tyg po terminie kobieta rodzi dziecko. Chyba i tak wcześniej zazwyczaj podłaczają pod kroplówke... nie wiem ale przecież wody płodowe i łożysko już nie jest czyste.. nie wiem jak u Was ale u mnie łożysko osiągnęło już 3 stopień dojrzałości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...