Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia nie zwracaj uwagi,te starsze ludzie chyba mają to do Siebie że lubią drażnić 😠

Cały czas mnie łupie 😞 mam takie wrażenie jakbym miesiączkę dostała 😞 i tak trzyma cały czas,z tym że teraz się nie nasilają bóle.

Tak myślę nad drugim imieniem dla Vanesski 🤨 i nie mam pomysłu,może jakieś propozycje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamusie 🙂 już za niedługo tabelka będzie cała zielona, co do ktg-to fajna sprawa bo słyszysz jak bije tętno Twojego dzidziusia 🙂 ja w szpitalu jak leżałam to miałąm je robione codziennie a do tego jeszce dodatkowo 5 razy na dobe sprawdzane tetno maluszków wiec byłam spokojna ze z małą wszystko wporządku-dlatego myśle że czekanie po terminie w szpitalu nie jest złe bo wiemy że z naszymi dzidziusiami jest wszytsko dobrze 🙂

a mnie dzis czeka pierwsza kąpiel-to znaczy wcześniej kąpała mi nadunie moja siostra ale sie rozchorowała wiec dzis bede ja kapac sama z mężem 🙂 ale jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Aż mi łzy w oczach stanęły na wieść o Karoli.Kurka wodna!
Dobrze że ja sie uparłam na cc.
Śliczny chłopczyk!
No to Gosiu trzymam kciuki !
Moja mała to artystka już polubiła rączki. :P I wiem już czemu tak ulewa.Po witaminkach 😠 Daje mi popaić w nocy ale daje radę 🙂 .
Cudownie bo mam jeszcze męża przez tydzień. To z rana mogę odespać.Robi sniadanka, obiadki ale mam super mówię Wam! 😉
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki..wrocilam do domu po wizycie-o ile to mozna nazwac wizyta..plakac mi sie chce jak cholera..na poczatku przyjela mnie pielegniarka..powiedzialam jej ze czuje malego tak nisko ze nie moge siedziec i ze mam parcie ne miednice no i ze jestem po terminie..powiedziala ze w zwiazku z tym musza sprawdzic,bo maly moze miec glowe na poczatku kanalu rodnego i zobacza czy chce juz wyjsc..a nastepnie widzialam sie z lekarzem ktory zmierzyl mi cisnienie stwierdzil ze za wysokie i mowi...zeby jechac do domu..zero sprawdzenia zadnego ktg nic nic nic niewiem czy mam rozwarcie jak tam lozysko itp..powiedzial ze mam sie stawic do szpitala jak cos to w czwartek(dokladnie dwa tyg od mojego pierwszego terminu)dodaje ze to byl ten sam lekarz-paproch ktory tak mi kiedys zrobil usg ze do dzis mam rozlanego krwiaka na brzuchu..boje sie o moje dzieciatko.niewiem czy jest dobrze dotlenione itp 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko nie mam chyba po co tutaj jechać do szpitala 🤨 według nich mogę dopiero pojechać jak będę miała skurcze regularne co 4 min 😞

Paulisia przykro mi,ale jak byłam u położnej ostatni raz to też dopiero jak będę równe dwa tyg po terminie to dopiero szpital i będą wywoływać.Może nie denerwuj się,połóż się trochę,odpocznij 🤨 nie wiem co doradzić.

Sama nie wiem co robić,ból jest znośny,w nocy bolało tak trochę mocno bo aż się budziłam 🤨

Cały czas mówię czuję jakbym dostała dzisiaj miesiączkę 🤨 z tym że jak trochę posiedzę to ból jest mniejszy,a jak wstanę to wzrasta 🤨 ja już nie wiem co robić 😞 płakać mi się chyba chce,taka bezradna tutaj jestem 😞

Całe szczęście że Malutką czuję,dość dużo dzisiaj się porozpychała,niedawno miała czkawkę,teraz jak na razie cisza.

Idę łazienkę wyszorować,i zobaczę co dalej będzie się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu moja siostra mi doradzila zebym ja ale to tez sie tyczy Ciebie.pojechala na izbe przyjec posciemniala ze cos boli niech chociaz zrobia ktg a wtedy ocenia czy cos sie zaczelo..musze pogadac z moim i podejmiemy decyzje..mowila zeby lepiej nie przenosic bo..a co Was bede straszyc..ale warto pomyslec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 Przepraszam ja na chwileczke tylko. Piszę bo powiedzieć że właśnie wróciliśmy ze szpitala 🙂 U nas wszystko wporządku 🙂 (tylko mnie troche tyłek boli od cięcia :p) Ale ogólnie Jak najlepiej. Dziękuje wszystkim za miłe słowa i gratulacje Kochane jesteście wszystkie. Chciałam też pogratulować mamusiom ktorym jeszce nie zdążyłam nic na pisać. Póżniej postaram się nadrobić troche zaległości ale nie wszystkie pewnie mi się uda. Jak wszystko ograne to na dniach wstawie foteczkę małej :> Buziaczki wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech staram się tak czytać na bierząco co piszecie ale jestem tak zaganiana przez synusia - bo ma kolki 😞 .. że nie mam kiedy napisać. ech. właśnie wykompany, dziewczyny też to mam sekundke dosłownie. troszkę posprzątałam w domu ale nadal kupe do zrobienia. zmykam. musze sie wczsniej dzisiaj polozyc i w ogole przestawic na tyb "bardzo dzienny" :P znaczy wstawanie "razem z kurami" ja iwonka też z mężem - póki co - ale kurcze boje się jego wyjazdu. a to jeszcze tylko tydzień. ach wole o tym nie myśleć 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madeline no wiesz teściowa też na swój sposób przeżywa i martwi się... jeszcze pewne gdzieś tam nasłucha się "ciążowych historyjek" i też się nakręca. Ale czy owinięcie pępowiną i brak skurczy mają coś wspólnego? Pewności nie mam, ale jakoś tak wątpię.

Justynko już notuję... 🙂

Maiha no fajna sprawa to ktg... Tylko po pół godziny cała głowa mi łupała razem z urządzeniem. :P

Moniczko witaj z powrotem. 🙂 Dobrze słyszeć, ze u Was wszystko okej. 🙂 A ból tyłka oby szybko minął... 😉

Kasiu buziaki! 😘 Trzymam kciuki, ze bedzie dobrze, może maluszek potrzebuje jeszcze troszeczke czasu by się zaklimatyzować. No i rozumiemy, że pewnie jesteś wymęczona ogarnianiem wszystkiego.
A Kubuś swoją drogą prześliczny! Taki malusi na tym zdjęciu... i jak słodko trzyma łapki! 😁 🙂

Gosiu może to już? Może mimo wszystko jedź do szpitala, niech Cię "sprawdzą", niech doradzą cokolwiek, co masz robić... 😞 Trzymam kciuki! 😘

Paulisio co by Ci poradzić, może poszukaj innego lekarza, ewentualnie szpitala. 😞 Co oni tak Cię zostawiają na ostatnią chwilę?! Powinni Cię chociaż zatrzymać na oddziale, a nie... Gosiu u Ciebie też? Dziwne. 😞

Może siostra Paulisi ma rację. Pojedźcie, pościemniajcie, etc. Może to coś da?... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ktg, na którym dziś byłam (po raz pierwszy, heh 😉 ) to wszystko w porządku, zapewniła mnie i pielęgniarka i lekarz. No i mam się zgłosić za tydzień, w sobotę, to będzie 21 listopada, już z torbą, na oddział. Oczywiście, jeżeli do tego czasu nic się samo nie wywiąże wcześniej... 😉 Bo termin mam na 18. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...