Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marzi napisał(a):
najgorzej mnie wkurza jak te wszystkie baby stronja się w te swoje futra,są odpicowane od góry po sam dół ,by rodzina zobaczyła jaka to ona nie jes piękna i bogata,ach szkoda słów.

mnie tez od zawsze to denerwuje, nawet jak jest cieplo to i tak w tych futrach, paltach laza
i te tlumy mnie przerazaja u nan wiele razy sie zdarzalo ze ktos zaslabl dlatego wole chodzic pod wieczor zreszta wtedy jest taki fajny klimat 🙂
Czesc Olusia wiesz ja mialam cc ale raczej juz nic nie odczuwam oprocz troche zwisajacego brzucha:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MIEJSCE 9.
Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babka podchodzi do baru, daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, ze powinien zbliżyć swoja twarz do jej twarzy. Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gęstą, krzaczasta czarna brodę.Â
- Czy to ty jesteś tu właścicielem? - pyta, miękko dotykając jego twarzy dłońmi.
- Nooo, nie - odpowiada mężczyzna.
- A czy możesz go tu zawołać? Potrzebuję z nim porozmawiać - szepcze, przejeżdżając dłońmi poza brodę, w stronę czupryny.
- Niestety, nie ma go - dyszy barman, najwyraźniej podniecony.
- Może ja pomogę? -
Tak. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego - kobieta ciągnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwając kilka palców w usta barmana i pozwalając mu ssać je delikatnie. - Powiedz szefowi, ze w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIEJSCE 8.
Dwaj Rosjanie jada pociągiem trans syberyjskim. Wyszli na korytarz zapalić. Â Jeden mówi:
- Zdrastwuj, kuda jedjosz
Drugi:
- O Ja jedu iz Maskwy w Nowysybirsk
Pierwszy na to: - O Charaszo, a ja jedu iz Nowowosybirska w Maskwu...
- Palą dalej patrząc się w zamyśleniu w okno i po pewnej chwili jeden z nich mówi na to z zachwytem w glosie:
- Wot kur*a tiechnika!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Beatko-Spełnienia marzeń!!!!! 🤪

Asiu Dowcipy świetne-prosimy o więcej 😁

Wiecie a mnie wcale nie dziwi ze te babki sie tak stroja albo ze ozdabiaja groby bo przeciez to jest święto naszych zmarłych bliskich-tak jakby urodziny wszystkich zmarłych a przeciez jak idziemy do kogos na urodziny to sie ladnie ubieramy a nie w jakies ciuchy codziene w ktorych do sklepu jezdzimy czy na spacer tak samo z kwiatami przeciez nie daje sie ich tak bez okazji a przynajmniej zadko czy ktos kupuje np. swojej mamie kwiaty przynajmniej raz w miesiacu bez okazji?? raczej nie wiec chociaz raz w roku moga obdarowac bliskich zmarłych mnóstwem kwiatów bo to ich święto a kobiety w futrach?? co w tym złego przeciez nie ubiora jakiś starych kurtek tylko zalozą to co maja najlepszego w szafie zeby wygladac przyzwoicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!!

Beatko Wszystkiego naj.

U mnie minione 2 tyg. to koszmar. Jaś najpierw miał taki katar; że jak kichnał to miał zaraz całą buźkę osmarkaną; przy tym tak go nochalek bolał że przy każdym kichnięciu był ryk. Potem doszedł kaszel i czerwone uszko. Te objawy trochę ustąpiły to jaś dostał gorączki do 40C przez 5 dni. Nie wiedzieliśmy co to; aż wczoraj gorączka minęła i dostał wysypki. Pierwszy raz się cieszył, że mój synek ma wysypkę 🙂 Do tego przez ostatni tydzień wyszły mu 4 zęby. Koszmar. Ja jeszcze do tego w pracy miałam same nocki. Szłam do pracy na noc; wracałam do domu spałam 3h i znów na noc do pracy. Jutro idę na dzień do pracy, a potem mam 10 dni urlopu 🙂 na reszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my wrocilysmy z PL bylo fajnie ale szybko minelo - pogoda srednia i do tego ta choroba Mii na szczescie juz po... mam troche do nadrobienia stron na brzuszku ale czasu mi brakuje...
za trzy dni u nas wielkie swieto 🙂 ROCZEK MII 🙂))
Wszystkiego naj dla Mani bo to nasza najstarsza prawie listopadowka - niestety nie widzilaysmy sie znow -tym razem prze chorobe Mii 😞 ehhh

A u nas wielkie swieto dzis - Halloween 😁
przypomnialo mi sie jak to blyo w zeszlym roku 😜


a tak juz w tym 😁


STRAAAAASZNIEEEE POZDRAWIAMY 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! przepraszam że tak długo się nie odzywałam. Ale sporo się u nas dzieje.
Dziękujemy Bardzo za życzenia:*
Urodzinki udane. A po urodzinkach zaczęła sie gorączka i zapalenie ucha . Więc nie ciekawie się skończyło.Już jest lepiej ale Mania dalej chora.
Beatko Wszystkiego najlepszego!
Robiliśmy wróżbę i Mańka pierwszy wyciągnęła długopis a potem różaniec.
Odezwe sie dziewczynki jak bede miała trochę czasu!
Wszystkim jeszcze raz dziekujemy i przesyłamy całusy.
[URL=http://img221.imageshack.us/i/dsc3459d.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9160/dsc3459d.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img251.imageshack.us/i/dsc3460.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3203/dsc3460.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam u nas dzionek zlecial szybciutko i spokojniutko.Mały matura ale to jak zawsze w nocy budził się kilka razy,ale ok niemeczyl się jak wcześniej. Co do jutrzejszego święta zdania niezmienie,moim zdaniem jak odeszła nam bliska osoba to powinnismy zawsze znalezsc czas by ja odwiedzić,zapalić lampke czy kupić kwiaty,a nie afiszowac się raz w roku i robić super kompozycje tylko dlatego bo rodzina przyjedzie.A strój tez jest nie ważny ,bo liczy się to ze jesteś tam ,pamietasz,a nie zakladasz futro,tonę makijażu itp.Dam przykład sąsiadka moja,na dworze dziś 15 stopni a ona futro założyła z lisa,włos zrobiła i jazda do rodziny,mama moja mówi ze się pani zgrzeje bo ciepło jest a ona gdzie tam,byleby wyglądać. Dobra koniec o tym. A MY ZA JEDEN DZIONEK SKONCZYMY ROCZEK!!!! A rok temu 1 Listopada wyladowalam w szpitalu na ktg,ale zostawili mnie i wywolywali poród,ale zrezygnowali bo personelowi się niechcialo i takim to sposobem Szymonek urodził się 2 listopada o 22:50!!!!A pózniej koszmar jaki przeżyłam w szpitalu,najdluzsze 26 dni w moim życiu.Niby wszyscy mówią ze jak już się ma swoje dziecko przy sobie to się zapomina o tym bólu i innych dolegliwoscisch,guzik prawda przynajmniej tak jest w moim przypadku,ja ciagle myśle co poszło nie tak ze tyle musieliśmy wycierpiec,wylać łez itpAch wybaczcie znów wam się żale ,ale siedzi to we mnie i mam żal do siebie ze moje dziecko nie miało takiej opieki z mojej strony jaka bym chciała mu zapewnić przez ten cholerny ból który mnie gnebil,czemu akurat na tyle kobiet rodzących musiało spotkać to nas,aj przepraszam ze wam to pisze,może kiedyś zapomnę ...A teraz trzeba cieszyć się tym co mamy,pięknym dorodnym synem ,dla którego znioslabym wszystko!!!Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko i tak sie ztoba nie zgodze:p mamy po prostu odmienne zdania na ten temat-bo co w tym złego z ekobieta sie stroi??ja uwazam że po to sa płaszcze zeby je zakładac moze futro jest faktycznie przesada ale płaszcze czemu nie przeciez kazda z nas lubi sie czuc pieknie , jende z nas czuja sie piekne naturalne a inne potrzbeuja makijażu żeby czuć sie piękną-ja akurat się maluje i nie widze w tym nic złego-makijaz doodaje mi pewności siebie, a po z atym malo jest grobów ktore sa bardzo zaniedbane -myśle że jednak kazdy kilka arzy w roku dogląda grobu swoich bliskich

Sandra zdjęcia super a róznica kolosalna a to tylko rok minął:P

Iwonko super zdjęcia widzę ze imprezka urodzinowa Marysi udana a tort super napewno był bardzo smaczny -troszke ci zazdroszcze ze masz juz impreze za soba my odprawiamy roczke nadii teraz wsobote ach mam tyle do zrobienia jescze zakupy sprzatanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to fakt różnica ogromna 😁
My bylismy na cmentarzu i wczoraj i dzisiaj mały wcinał obwarzanki i byl przeszczesliwy, pozniej zasnal i obudzil sie w drodze powrotnej 🙂
A zapomnialam Wam napisac ze ominelam to jedno spanie po poludniu i Olus o godz 20 pi w swoim lozeczku co prawda sam nie zasypia ale mozna go przelozyc juz bez obaw ze sie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIEJSCE 6.
Lew z rana postanowił się dowartościować. Złapał wiec zająca i pyta:
- Kto jest królem dżungli.
- Ty, Ty królu - mówi wystrachany zając.
Lew puścił go i złapał zebrę:
- Kto jest królem zwierząt?
- Ty Lwie. Ty jesteś królem.
- Ok. - Lew puścił zebrę.
Lew dorwał niedźwiedzia. Powalił go i pyta:
- Mów kto jest królem zwierząt.
Mis był nie w sosie wiec mówi:
- No dobra, ty jesteś królem zwierząt.
Lew dumny jak paw podchodzi do słonia i pyta:
- Ty słoń, kto jest królem zwierząt.
Słoń spojrzał i nagle złapał lwa trąbą i pierd**nąl nim o skały.
Wybił mu zęby i pogruchotał kości. Lew otrząsnął się i mówi plując zębami:
- Kufa, son jak nie wies to sie nie denerfuj...

MIEJSCE 7.
Kanadyjczyk je sobie spokojnie śniadanie (chleb z marmoladą i cos tam jeszcze), Â przysiada się do niego żujący gumę Amerykanin.
- To wy w Kanadzie jecie cały chleb? - pyta Amerykanin.
- No tak.
- Bo my w USA jemy tylko środek. Skórki odkrawamy, zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyklingu, przerabiamy na croissanty i sprzedajemy do Kanady - stwierdza pogardliwie Amerykanin, żując swoja gumę. Kanadyjczyk nic.
- A marmoladę jecie? - pyta dalej Amerykanin.
- No, tak.
- Bo my w USA jemy tylko świeże owoce. Skórki, pestki i tak dalej zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dżem i sprzedajemy do Kanady.
I dalej żuje gumę.
- A seks w USA uprawiacie? - pyta Kanadyjczyk.
- No oczy.
- A z prezerwatywami co robicie?
- Wyrzucamy.
- Bo my w Kanadzie to swoje zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gumę do żucia i sprzedajemy do USA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu żarty fajne, he, he, choć ten w barze, fe, fe. 🙃
Co do listy nie wkleje jej póki co, bo piszę z nie swego kompa, a ją miałam na swoim...


Maiha niby tak, ale przecież są też rocznice śmierci, albo urodzin zmarłego - wtedy też można zajść. W dzień ojca, matki, dziadka czy babci - też ku temu jest okazja. Wiem też, że są zwyczaje odwiedzania cmentarzy przy okazji ważnych wydarzeń, jak np. ślub. Ze strojeniem się jak kto woli - moja mama strasznie kładzie na to nacisk. 😉 Ja... ubieram się jak co dzień, bo przecież i tak nie wychodzę jak lump, więc nie wyglądam źle. Ale kreacji specjalnej na pewno nie tworzę. 😉


Otlesiu zdrówka dla Jasia i duużo, duużo sił dla Ciebie! 😘 😘


Hi, hi, na Halloween wyszłam na piwo z przyjaciółkami. 🙂 Babski wieczór czarownic. 😁

A i w ogóle moi rodzice zrobią małemu prezent - jeździk. 🙂

A mi przyszedł kolejny pomysł do głowy, na ciasto. Poprosiłam mamę o klasyczny sernik wiedeński, oblany czekoladą. On jest okrągły, więc wymaluję na nim zegar z rzymskimi cyframi i zaznaczę godzinę o której urodził się Witek. 🙂 No i poza tym taki akcent - on w końcu uwielbia tik - taki! 😁


Akigo długopis? Hi, hi, czyżby mała pisarka? A może rysowniczka? 😁
Śliczny torcik! 🙂


Marzi masz prawo o tym pisać, boli Cię, więc zrozumiałe, że musisz się wyżalić. A my to chociaż po to jesteśmy by wysłuchać. Staraj się jednak nie żyć ciągle myślą o tym co było. Ważne jest już to co jest teraz. Mam nadzieję, że z kolejnymi latami te wspomnienia mimo wszystko wyblakną, wyciszą się. 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szymonku wszystkiego najlepszego

A ja dzisiaj byłam u ginekologa,wszystko ok,jedynie co to mi się trochę dziurka powiększyła hehe,jak to powiedział mój gin,po pęknięciu oczywiście.I po badaniu zakomunikował mi że mam dni płodne dzisiaj 😁

No i pierś,to nie było zapalenie,tylko Mała mi szoruje górnymi ząbkami i w końcu mi się ranka na sutku zrobiła,ale taki ból 😞 i mój gin powiedział że już czas odstawić Małą od piersi 😲 bo będzie gryzła i w ogóle mi się nie zagoi,mówię że Ona najwięcej na piersi to powiedział że moja pierś już nic nie daje tylko ma co potrzymać w buzi dlatego cyca,powiedział że już nie musi mleka pić w ogóle,posiłki ma jeść normalnie,a co ja mam Jej na noc dać???Przecież Ona nie zaśnie bez cyca 😞 echhhh,tak w nieładzie i składzie ale Mała skrzeczy koło mnie :P

Co do 1 listopada,ja się przyznaję że chodzę raz w roku ☺️ wstyd ale więcej mnie nie ma niż jestem,drażni mnie tylko jak ustawiają na nagrobkach i fotki strzelają po wszystkim,by mogli sobie darować,według mnie zmarli nie obchodzą już urodzin itp,pozostaje tylko 1 listopad,ale to moje zdanie,bez okazji przy okazji można świeczkę zapalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje w imieniu Szymonka!!!!Ale ten rok szybko zlecial,jeszcze niedawno Szymus był taki maciupki a teraz to już kawał chłopa 🙂Niemusialam robić testu bo dostałam okres,niestety mówiłam jak się czegoś bardzo chce to się rzadko spełnia,może innym razem.Zmykam slodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ale wiesz ze okres niczego nie wuklucza? 😉
Sathi swietny pomysl z tym zegarem! My bedziemy miec tort w ksztalcie misia ciocia-babcia zamowila nawet nie wiem jak bedzie wygladam ale co tam mis to mis na pweno bedzie sie podobal 🙂
Gosiu co do odstawienia malej to sama o tym zadecyduj. przeciez niektorzy karmia do trzech lat albo i dluzej a tym dzieciom tez zabki wyrosly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIEJSCE 5.
W aptece stoi nieśmiały chłopak. Gdy wszyscy klienci wyszli, aptekarz pyta:
- Co, pierwsza randka?
- Gorzej, odpowiada chłopak, pierwsza gościna u mojej dziewczyny.
- Rozumiem - mówi aptekarz - masz tu prezerwatywę.
Chłopak się rozochocił:
- Panie, daj pan dwie, jej mama podobno tez fajna du*a.
Po godzinie dziewczyna mówi do chłopaka:
- Gdybym ja wiedziała ze Ty taki niewychowany, cały wieczór nic nie powiedziałeś, a tylko patrzyłeś w podłogę, nigdy bym Ciebie nie zaprosiła.
- A gdybym ja wiedział ze twój ojciec jest aptekarzem, tez bym nigdy do Was nie przyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...