Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzi no to udanej imprezki życzymy! 🙂 Oby wszystko było jak najlepiej, mimo tych wychodzących ząbolów. 🙂


U nas od wczoraj wieczór wysoka gorączka... Maks. jak mierzyłam było 39,5. 😞 Dziś na 17 do lekarza. Mam nadzieję, że to trzydniówka, nic więcej. 😞 Zbijam małemu gorączkę. Zobaczymy co pani doktor powie. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam U nas urodzinki wyszły super!Jestem mega zadowolona,bawilismy się wyśmienicie,tylko minus taki ze dużo jedzonka mi zostało ,zaczynając od wędlin kończąc na surowkach ,będziemy to jeść przez tydzień.Ja na waszym miejscu nierobilabym dużo U mnie najbardziej yo zeszły Dania na ciepło i tort a reszta po troszku,wiec szkoda tylko czasu na robienie i pieniędzy wydanych na produkty.Szymonek zachowywał się rewelacyjnie ,pomimo tego ze było głośno i dużo ludzi,ale miał dwóch braci do zabawy wiec ok.Z prezentów zachwycony,jeździł i na motorku i na rowerku,mialybyc jeszcze sanki już na snieg ale niedoszly na czas,zatem w domku u Szymka w pokoju jest teraz garaż 🙂Z wrozb pierwsze co wybrał to pieniążki bo je wziął do reki,niby róż
aniec dotykal ale z blatu go niepodniosl wiec chyba się nieliczy,wiec może będziemy bogaci 🙂a przydałoby się troszkę maski,zreszta jak każdemu.Impreza skończyła się o 22,miałam wyrzuty sumienia bo Szymonek poszedł spać ok 23,zanim possal cyca to była 23-30 Myslelismy ze przespi nam cała nocne bo wstal o 14 a poszedł spać przed24 a onjuz o 1 obudził się na cyca,pózniej od3 do 4 niespal a potem przed 8 wstal, to chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień!!!Za tydzień do znajomych na 2urodziny mojego M chrzesniaka wiec tez będzie wesoło. Życzę wam mamusie tak samo udanych urodzin jak u nas,tylko mam nadzieje ze wam niezostanie tyle jedzonka co nam.Buziaki kochane idę palulu Do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie i dzidziusie 🙂 na początku bardzo chce podziękować w imieniu Nadii za życzonka 🤪 oby wsyztskie się spełnily 🙂

nie było mnie troche ale impreza i jej przygotowanie mnie troche pochłoneło:P ale impreza udana-wyszła super 🙂 oczyswiście ajk u mazrenki z jedzeniem przesadziłam bo duzo mi zostało ale rozdałam goscią jak wychodzili wiec sie nie zmarnuje 🙃
tort miał byc biedronką ale nie dostaąłm potrzebnych barwników;( kupiłam czerwony a ajk dodałam cąły to wyszedł blady róż wiec zrobiąłm inny tort jak wezme zdjecia od sisotry to wkleje wam moje troszke "ślamazarne" dzieło:P ale wszystkim smakował i byli zachwyceni a nadunia byla cudna na urodzinach bawial sie z dziecmi i nie musialam jej caly czas pilnowac i nosic sama sobie zorganizowała czas:P głowenie chodząc za dziemci które troche jej uciekały:P a nawet chowały ale ale to akurta sie jej podobało:P

Paulinko ucąłuj witka i oby szybko wracaal do zdrowia oby to tylko 3 dniówka była a nie nic powazniejszego

Sandra zdjęcia na aguagu sa super mała Mia jest kochana i troszke mi moja Nadie przypomina bo tez włosków an głowie narazie ma malutko jak moja:P ale urosną wswoim czasie:P

ja zamierzam wybrać sie do fotografa z nadia żeby jej zrobił jakie s fajne zdjecie potem powiększe je do rozmiaru 100cmx 70cm i zawiesze w ramce na scianie 🤪

ja juz mysle and prezentem an gwiazdke i chcemy jej kupic z mezem taka kuchnie duza do gotowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanesska dzisiaj sama zaczęła chodzić 🤪 a cieszyłam się i cieszę jak dziecko,a Mała jaka zadowolona 🙂

Paulinko całuski dal Wicia 😘 oby szybciutko wyzdrowiał.

Ja mam dylemat z tortem 🤢 sama nie wiem jaki chcę,myślałam o Kubusiu Puchatku lub ze zdjęciem ale chyba zostanie ze zdjęciem plus napis,już tylko tydzień.

My nie robimy dużo,tylko będą chrzestni,moi rodzice,moja babcia i ciocia,od mojego strony nie będzie nikogo,przykre ale co przywykłam do tego,że mają Nas w dupie,a ja z resztą za Nimi nie tęsknię.

Planuje dwa rodzaje sałatki,jedna warzywna druga z makaronem,trochę lecza,bigosik,de volaile,i jakieś mięsko,tak na kolacje,a do kawy tort i 4 rodzaje ciasta,także niewiele a mam nadzieję że starczy i nie zostanie nic.


W ogóle to moje dziecko ciężko przewinąć,jeju ile ja się napocę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj, naj, najlepsiejszego dla Kubusia! 😉



To raczej trzydniówka albo inna infekcja wirusowa. Już po 🙂, choć krostki żadne (jeszcze?) nie pokazały się. Ale podobno mają czas do około 5 dni od wystąpienia po raz pierwszy gorączki. Ale mocz rano zawiozłam do badania - idealny wyszedł, jak pani doktor określiła. Pamiętam jak pisałyście, że trudno złapać do woreczka i jeszcze moja mama mi o tym wspominała i pani w aptece, więc kupiłam dużo woreczków... a złapałam idealnie, w pierwszy jaki użyłam - chyba z tego nastawienia tak się spiełam i się jakoś udało. 😉


Marzi, Maiha fajnie, że Wam się imprezki udały. 🙂


Co do jedzenia to "zatrudniam" Witusiwą babusię - moją mamę. 😉 I pewnie będzie za dużo... ale czego nie wiem, bo ja z pichceniem na bakier, więc to sprawa mojej mamy i mojego M. :P Tylko samych ciast zaplanowałam, że będą dwa ("jedynka" i "zegar") + tort ("boisko"). Ale to to można spakować gościom do domku. 🙂 A jedzenia więcej to i tak się nie zmarnuje, bo wyprawiamy w domu moich rodziców, a tu zawsze dużo ludzi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo dziekuje za życzenia urodzinowe 😘 😘 😁 🙃

Nie było mnie długo, bo nie mieszkalam troche w domu i nie miałam neta.

Poza tym mam dość spore problemy i jest mi bardzo ciężko to wszystko ogarnąć, znieść i zrozumieć 😞
psychicznie i emocjonalnie nie daje już rady, jestem wrakiem czlowieka i jestem zdezorientowana 😞 nigdy w życiu nie czulam sie bardziej przygnębiona i zdruzgotana 😞
ehhh nie wiem co to bedzie dziewczynki... jednak na pewno nie bedzie dobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Kubusia 😘


Echh jak zwykle spóźniona 😞

Dobrze Paulinko że już po gorączce 😘 dziewczynce chyba trochę trudniej jest złapać mocz do woreczka ☺️

Beatko kochana trzymkaj się 😘 obojętnie co by się działo zawsze Szymuś jest i to chyba najwspanialsza rzecz jaka Nam się przydarzyła-Nasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TEZ SKLADAM WSZYSTKIM SPOZNIONE ZYCZONKA!!!!!!

BEATKO TRZYMAJ SIE!!!
JAK CHCESZ SIE WYGADAC TO PISZ SMIALO POTO TU JESTESMY ,MOZE COS POMOZEMY ,DORADZIMY...!!!

MALY SPI JUZ 2 GODZINKE,WCZORAJ JAK POLOZYL SIE O 16 TAK WSTAL O 19-30 BYLAM W SZOKU BO NIGDY TAK DLUGO NIE SPI,ALE WYKORZYSTALAM TO I PRZESPALAM SIE Z NIM,TYLKO ZE POZNIEJ NIEMOGLAM USNAC I POSZLAM SPAC PRZED 3.MALY OBUDZIL SIE O 5 A POZNIEJ SPALISMY AZ DO 10-30 MOGLOBY BYC TAK CODZIENNIE...

POZNIEJ NAPISZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spóźnione życzenia dla Kubusia.
U nas wielkie zmiany. Mąż w domu i pracujemy razem na zmianę.Otworzyliśmy mały handelek .
Nie wiem jak to bedzie . Na razie źle nie jest z tym że czasu mało.Mąż od 5 rano do 11 stoi na rynku. Ja od 11 do 16 a potem oboje sie pakujem. Mam jakieś takie małe wyrzuty sumienia że tak krótko jestem z małą. Ale niestety jak chcemy mieć tate w domu to tak musi być. Trochę zimno kości bolą ale daję radę 😉.Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...