Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
100 Lat i dużo zdrówka dla Fabianka 😘

W tabelce mamy 17 datę narodzin Bartka 🤔 ale Ola pisała że dzisiaj ma 🤔

I Paulisia,nie wiadomo co się z Nią dzieje 🤨 Sandra nie masz numeru do Niej??


Gdyby tak się dało tego wszystkiego przestrzegać,fajnie by było,ale tak jak Paulinka pisze,trzeba próbować 🙂

Vanesska waży też 10,5kg,i też jest duża jak na roczek,nikt nie wierzy,jak mówię ile ma miesięcy hehe.

Na razie nie choruje i oby tak dalej,codziennie wychodzi na dwór,też spaceruje,nie siedzi non stop w wózku,i złapała Nas tylko ta nieszczęsna trzydniówka.

Urodzinki się udały,gości było malutko,ale wesoło,najpierw ciacho wtedy kolacja,bez alkoholu.Vanesska o 19 poszła spać,a My jeszcze trochę siedzieliśmy 🙂 dostała same zabawki i fajnie 🙂 z tym że mało się interesowała,najbardziej była zafascynowana wystrojem,baloniki itp 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
shati - patrzac na nas to zakon odpada ale...kto wie - jej zycie jej decyzje 😉 Ale jeszcze sporo do tego czasu musi urosnac i pojac 🙂

gosiu - mam nr do paulusi - napisze do niej.

WSzystkiego najlepszego i zdrowka dla przyszlych solenizantow listopadowych (juz siep ogubilam kto nastepny) 😞

No jest z nas juz fajna gromadka doswiadczonych 😜 mam hehehe przypomijcie sobie kiedy sie poznalysmy...jak nasze fasolki byly tak malusie ze nie bylo widac, ze jestesmy w ciazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my cały dzionek dziś w rozjazdach.Byliśmy pozalatwiac sprawy na mieście,pózniej u teściowej,jak wrocilismy była 16uspalam odrazu malego i spalismy do 19.Trochę się pobawilismy,teraz własnie niunio uznał mi przy cycu aż niechce mi się go odkładać.W piątek idę z małym do dermatolog bo jakiś syfek mu się zrobił na plecach i pani doktor kazała pokazać to dermatologowi,mam nadzieje ze to tylko zwykle nic i przesadzam.Pamiętacie co pisałam wam o chrzesniaku mojego m co ważył 11kg teraz była na bilansie dwulatka a mały warzy 11,400no lekarz powiedział ze mało ale nic niekazal robić,no dla mnie dziwne to jest bo dziecko prawie nic nietyje, w porównaniu z Szymonkiem to wyglada jak jego polowka ,ja to bym mu jakieś badania porobila no ale cóż niebede się wtracac.Witaj Iwonko zapomnialam ze ty bidulko ciężko pracujesz i nie masz kiedy do nas zajrzeć,pozdrawiam i całuje Manie.Spijcie słodko My codziennie spimy do 10 przekladam go rano do siebie,mój m z nami niespi bo tu niemoze oglądać tv ani palić wiec mamy całe wyro dla siebie...Choć brakuje mi go tu troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
shati - patrzac na nas to zakon odpada ale...kto wie - jej zycie jej decyzje 😉 Ale jeszcze sporo do tego czasu musi urosnac i pojac 🙂

dlatego (na wszelki wypadek 😉) trzeba sobie sprawic drugiego slodziaka zeby doczekac sie wnukow
Sto lat dla Bartusia i Fabianka!
Olga my tez meczymy sie nadal z ta 4. Innych dolegliwosci nie ma ale taki duzy jest juz ten babel ze najchetniej sama bym go przebila zeby sie juz tak nie meczyl ale wiem ze nie mozna.
Olus sam wchodzi na lezaczek-bujaczek posiedzi sobie troche i schodzi no i nalad uwielbia tanczyc co uslyszy muzyketo rzuca zabawki wstaje i tupie nozka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 Lat i Buziaków dla Bartusia 😘

Sandra fajnie,napisz do Niej,bo kiedyś pisała że ma depresję,a tak długo się nie odzywa 🤨

Iwonko grzej się kochana,co Nam się nie pochorujesz 😞

Vanesska też uwielbia muzykę,tupię nóżką rączkami macha i w ogóle cała tańczy heh.U Na na razie spokój,widać górną dwójkę lewą,ale Mała nie marudzi ani nic się nie dzieje,oby szybko te Nasze dzieciaczki doczekały się ząbków i to bezboleśnie 😘

Z Małą się robi problem 😞 strasznie wymusza,denerwuje się jak czegoś nie dostanie albo nie może sięgnąć,potrafi wpaść w taki histeryczny płacz że nie wiem co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch napisał(a):
kukunari napisał(a):
shati - patrzac na nas to zakon odpada ale...kto wie - jej zycie jej decyzje 😉 Ale jeszcze sporo do tego czasu musi urosnac i pojac 🙂

dlatego (na wszelki wypadek 😉) trzeba sobie sprawic drugiego slodziaka zeby doczekac sie wnukow

He, he, każdy powód dobry. 😁 😉


Gosiu cóż, zaczął się ten okres buntu, wymuszeń... 🥴 Cóż, trudno, u nas nie ma zmiłuj, nie to nie... Nawet jeśli to nie trzeba powtarzać po miliard razy i przechodzić do czynów (nie mylić z "rękoczynami"!!) i np. odciągać małego po miliard razy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga Jasiowi wychodziły trzy 4 na raz. płakał w nocy miał stan podgorączkowy potem dostał katar kaszel; bo org. był osłabiony a na sam koniec trzydniówka, trwająca 5 dni. Gorączka do 40 stopni, a na 6 dzień po gorączce ani śladu a na całym ciele wysypka. Cała przygoda z wyżynaniem trwała 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola, masakra biedny Jasiek. teraz sobie przypominam pisałaś o tym. u nas dalej katar i ryczki. rano chyba podjadę do przychodni bo nie wiem czy mogę z nim iść na basen niby jeśli to od zębów to nie ma problemu ale jeśli to nie od zębów...ach żeby tak znać odpowiedź 😉he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch napisał(a):
a u nas od wczoraj nowa zabawa... 2h szukalam smoczka a nawet dwoch i co sie okazalo? byl w szawce kuchennej. wyjelam go i dalam synowi a on otworzyl szuflade wsadzil go i ja zamknal. A drugirgo znalazlam dopiero dzisiaj tez w szafce ale nie kuchennej

Leniuszku widać Aleks uznał, że porządek musi być i poodkładał smoczusie do szuflad! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas był mały wypadek,Szymonekchcial się w biegu oprzeć o łóżko i nietrafil raczka,tak niefortunnie odbił się glowa od łóżka ze ma na czole wielka szrame,poplakal troszkę a ja wystraszylam się niezle...U nas wyszły 4czworki naraz ale mały nie marudxil,tylko miał katarek dość dlugo,tzn jeszcze ma.Czy wasze dziecie niedaja sobie założyć pieluch ani rajstop czy spodni u mnie jest masakra,tak mi się dziś splakal z myślałam ze szału dostanę...wszystko siła trzeba robić 🙂 dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi co do przewijania to jest problem jesli przewijam go na luzku bo wtedy szybko zwiewa ale jak go przewijam na pralce to jest ok (chyba wie ze nie ma tam zbytnio miejsca do akrobacji). A jesli chodzi o ubieranie to nie ma tragedii.
Ach jutro mam wypad z kolezanka do kina na Harrego nie moge sie doczekac tylko wczesniej do szkoly jade mam nadzieje ze uda mi sie zawinac z tamtad wczeniej.
Moj M wlaczyl kanal MEZZO i leci tam opera no i dziecka nie ma, siedzi spokojnie na kolanach iu taty i oglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi co do przewijania to jest problem jesli przewijam go na luzku bo wtedy szybko zwiewa ale jak go przewijam na pralce to jest ok (chyba wie ze nie ma tam zbytnio miejsca do akrobacji). A jesli chodzi o ubieranie to nie ma tragedii.
Ach jutro mam wypad z kolezanka do kina na Harrego nie moge sie doczekac tylko wczesniej do szkoly jade mam nadzieje ze uda mi sie zawinac z tamtad wczeniej.
Moj M wlaczyl kanal MEZZO i leci tam opera no i dziecka nie ma, siedzi spokojnie na kolanach iu taty i oglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...