Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olga napisał(a):
A WIĘC: MAMY W MOCZU GRONKOWCA ZŁOCISTEGO DLA ODMIANY W ILOŚCI 10^5,CHOLERNIE DUŻO.DOSTAŁ MASĘ LEKARSTW,TAKA DZIWNA SPRAWA BO MIAŁ ROBIONY OD RAZU ANTYBIOGRAM I DOSTAŁ 3 ANTYBIOTYKI KAŻDY PO KOLEI MAM PODAWAĆ WYCHODZI OK 5 TYGODNI NA ANTYBIOTYKACH. IDZIEMY PO ŚWIETACH SIEBIE ZBADAĆ CZY PRZYPADKIEM TO MY GO NIE ZARAZILIŚMY.TAK MI SMUTNO,BIEDNE DZIECIACZKI,NIE MOŻE BYĆ ZA DOBRZE I ZAWSZE POD GÓRKĘ.

Olga no cos ty gronkowiec? skad to sie wzieło? Moze jak byliscie w szpitalu na odziale pediatrycznym to sie zarazil?
Niesety takie jest zycie ze zawsze pod gorke chyba trzeba sie przyzwyczaic albo stworzyc jakas bariere ochronna
mi sie wydaje ze olus ma nawrot ciemieniuchy. czy w tym wieku jest to mozliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,nie jestem w stanie nadrobić,brak czasu 😞

Olga współczuje 😞 wiesz co ja też podejrzewam u Małej gronkowca,dalej mi wymiotuje taką gęstą śliną,no i ma na nowo jęczmień,jutro do lekarza,a jęczmień to nic innego jak zakażenie bakterią gronkowca 😞 echh moja mama ma problem z jęczmieniem,non stop ma i nie wiem czy czasami Małej nie zaraża 😞

Asiu ja mam hemoroidy,dostałam po porodzie,niestety już sobie tam pozostaną,jedynie maścią lub czopkami możesz załagodzić,ja długo teraz nie miałam,ale jak mam to mi pękają i krew się pokazuje 😞 nieprzyjemne no ale co,ja używam maść jak już zaczyna mi się coś dziać PROCTO-HEMOLAN. No prezent super dostaliście 🙂 też jak poszłam Małej kupić kozaczki kombinezon to wydałam tylko na te dwie rzeczy 270zł 🤪 byłam w szoku hehe

Z Sandrą chyba wszystko ok, to w Anglii były lotniska zamknięte,a o Irlandii nic nie słyszałam 🤨 może przeoczyłam coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLGA nieciekawie 🤨 bidulekz OLka, ciągle mu coś dolega ehhh
nic tylko zdrówka życze 😘!

ASIU ja też mam hemoroidy od porodu 😞 tyle czasu parłam, że powstały i niestety są do dziś.
Chociaż używam codziennie czopki procto hemolan nie ma poprawy. TZN nie rozwiją sie bardziej.
W Nowym Roku chcę sie udać do specjalisty, znam już bardzo dobrego proktologa w Łodzi wiec musze sie tylko do niego wybrać.
Chciałabym pozbyć sie tego raz na zawsze bo niestety troche wstydliwe schorzenie jak sama to nazwałaś i do tego bolesne 😞

przez to wszystko nie wiem czy chce mieć drugie dziecko 😞 chciałabym żeby Szymon miał rodzeństwo, chcialabym miec drugie dziewcko ale nie chce przez to wszystko przechodzić po raz drugi i boje sie, że może być gorzej 😞
chciałabym dostać takie dwuletnie dziecko, to byłaby najlepsza opcja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze szpitala raczej nie mamy bo już po wyjściu z niego miał 2 razy robiony posiew i nie było gronka. moja siostra pracuje na urologii i załatwiła wizytę u urologa, póki co to ten lekarz powiedział że podać tylko ten 1 antybiotyk,a nie 3. zobaczymy. powiedział że przebada chłopaczka bo tak być nie może że ciągle infekcje w układzie moczowym zwłaszcza u chłopca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrowych, spokojnych no i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia. 🙂



Leniuszku przypadłość wstydliwa... ale nie dla lekarzy, którzy od takich rzeczy są, pamiętaj.
Smyk drogi owszem, my dla odmiany wyhaczyliśmy w H&M małemu koszulkę, która nam kiedyś już wpadła w oko, po przecenie, tylko większy rozmiar - tak na potem, bo póki co dość koszulek ma. 🙂
Hm... Ciemieniucha chyba jest jeszcze możliwa... 🤔


Olga gronkowca współczuję naprawdę. 😞 Moja ciocia przerabiała go z moim kuzynem, więc wiem, że to męczarnia. Taka przykra wiadomość na święta, ech. 🥴 Dla Olka podwójnie duuużo zdrówka życzę! 😘 Zwłaszcza na przyszły rok, jak już się wykuruje! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TU JAK ZWYKLE CISZA..........
ZOBACZCIE ILE KWIETNIOWE MAMY 2010 MAJA WEJSC NA SWOJA STRONE,AZ JESTEM W SZOKU...CHYBA W HISTORII FORUM TYLE NIEBYLO 😉
MUSIMY BRAC PRZYKLAD Z NICH
POZDRAWIAM W TEN SWIATECZNY DZIEN
MY DZIS W DOMKU
JUTRO OBIAD U TESCIOWEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Jeszcze zajęte wszystkie 🙂 jak Święta minęły?? U Nas fajnie,Vanesska oczywiście oszalała pod choinką hehe wszystko otwierała z moim tatą 🙂 bombek nie ściąga,ale chodzi pod choinkę i nimi buja hehe,dzwoneczek polubiła i nauczyła się "dzyn dzyn" mówić,buziaczki wysyła i oczko puszcza hehe,a śmiga,już powoli zaczyna nawet biegać 😁

W czwartek tata Jej przylatuje do Nas,no i niestety kończy się dobre i trza wracać 😞

Spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! 🙂 No tak, wszyscy wciąż świętują. 😁

Wigilia fajnie u nas. Witek męczył choinkę moich rodziców, trząsł nią, łapał za gałązki, ozdoby, zrzucał bombki i turlał po podłodze (uf, że te plastikowe! 😆 ), zerwał nawet cukierka i wymemłał (z papierkiem... 🤢). Biedna choinka. 🤪 Nawet raz w nią wleciał, ale bez konsekwencji. 😉

Z wigilijnego stołu pojadł barszczu, klusek z makiem, rybkę nawet dostał (nie, nie karpia 😉 inną, bardziej dla dzieci). Słodkości mu pozwoliłam też troszkę zjeść. 🙂 Fajnie bez rewolucji brzuszkowych było, mimo tylu nowości. 🙂

Prezenty skromnie, bo nic mu nie trzeba, byle coś było. 🙂 Dostał szczekającego pieska, pacynkę - wilka, pisaczki, cukierki, samochodzik, o takie by miał co wyciągać z torby. 😁

No i oczywiście Mikołaj z worem był i mu wręczał. 😉

Śpiewał też po swojemu z nami kolędy. 😁

A wczoraj na wieczór jechaliśmy autem do rodziny mojego M - 5h, droga potwornie zasypana. Ale powolutku dojechaliśmy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas nie było też za wiele prezentów,Mała dużo ma zabawek a w ogóle się nimi nie interesuje 🤢

Dostała BOBBY'ego,jednorożca SPARKLE co bajeczkę czyta i piosenkę śpiewa,AGATKĘ,trochę słodkości,i o dziwo zjadła wczoraj mikołaja z marcepanem w czekoladzie i nic Jej nie było,zero uczulenia 🙂 czyżby powoli mijało?? I całe szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLGA wspołczuje!!! zdrowia życzę dla Was wszystkich.

my całe szczęście szczepiliśmy Szymka na rotawirusy...

Święta spędziliśmy bardzo sympatycznie, milo, rodzinnie 🙂 było wesoło 🙂
z choinką niestety problem bo Szymon zrzuca bombki, szarpie za kabel od lampek i wszystkie igly leca... dziś nawet potukl jedna bombkę.

PAULIKO czyli jednak Mikołaj u Was był? 🙂
u nas też był i Szymek z jego kuzynem troche niepewnie na niego patrzyli. Michałek sie nawet popłakał hehehe

prezenty Szymona:
- dostał klocki drewniane z wózkiem na klocki,
- kolejne klocki drewniane ale zupelnie inne( takie puzle dla maluchów),
- wielką mega książkę z bajkami i legendami, śliczne kolorowe obrazki
- pingwina fisher price, bańka wstańka- ojj śmiechu jest duzo, Szymon nie moze go przewrócić i zaczyna sie śmiesznie denerwować hehehe
- maskotke fretke ,super jest
- samochód towarowy
- tablice ze stempelkami i dlugopisem( taka tablica znikopis)
- drewniana planszę w która trzeba włożyć w odpowiednie miejsce zwierzątka, też dla maluchów
- koszulkę
- pieniążki
- album ze swoimi zdjęciami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Całę szczęście że u Vanesska daje spokój choince 🙂 tylko się w bombkach przegląda :P

Beatko to Gwiazdor bogaty :P

Olga współczuje 😞 biedny Oluś 😞 to jest to że w POlsce te szczepionki są płatne 😠 nie wszystkich stać na nie,dlatego ja Małą tam szczepię,tam wszystkie są obowiązkowe i rota,pneumo,meningokoki,wszystko.

Ja dzisiaj oddałam kał Małej do badania,na pasożyty i posiew zobaczymy co z tego wyjdzie,oby było wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE WCZORAJ ZNAJOMA URODZILA SN NA MADALINSKIEGO W WARSZAWIE CHLOPCZYKA ALANA 4KG I 58 DL
ZAZDROSZCZE
URODZILA O 10 A JUZ O 11 MIALA GO ZE SOBA I KARMILA,A JA DOPIERO PO PARU GODZINACH SZYMONA DOSTALAM
MAM NADZIEJE ZE DRUGIE DZIECKO UDA MI SIE URODZIC SN

OLGA WSPOLCZUJE I TRZYMAM KCIUKI
CO SIE DZIALO Z MALENSTWEM ZE STWIERDZILISCIE ZE TRZEBA JECHAC DO SZPITALA
JA TO SSIE SRTASZNIE BOJE TAKIEJ SYTUACJI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARZENKO- tytuł książki " Baśnie i legendy. najpiękniejsze opowieści."
wydawnictwo MARTEL. 99zł

GOSIU u nas był mikołaj:P hehe
jak bede miała chwilkę to zdjęcia wstawię

To prawda szczepionki tego typu w Polsce są niestety płatne. Bardzo drogie ale chyba jednak mimo wszystko warto zaszczepić. wszędzie słyszę ZA i PRZECIW, ze szczepionki nie są do końca dobre i zdrowe, jednak ja wolę zaszczepić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...