Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MY NADAL W SZPITALU, OLEK DALEJ NA KROPLÓWKACH,JEST JUŻ TAKI CHUDZIUTKI I BLADZIUTKI, A CHORUBSKO NIE USTĘPUJE, NADAL BIEGUNKA JUŻ NIE SAMA WODA ZE ŚLUZEM ALE WODA Z DROBINKAMI JEDZENIA. KTÓRAŚ Z WAS PYTAŁA JAK TO SIĘ ZACZĘŁO A WIĘC OLEK NIE CHCIAŁ SIĘ WYKĄPAĆ I TO BYŁO ZASTANAWIAJĄCE BO PRZECIEŻ ON UWIELBIA WODĘ ( NIE PAMIĘTAM CZY WAM PISAŁAM, SAM PŁYWA JUŻ W BASENIE), NIE CHCIAŁ ZJEŚĆ KOLACJI I ZROBIĆ KUPKI PRZEZ 2 DNI PO CZYM RANO PO ŚNIADANIU KTÓREGO ZJADŁ NIE DUŻO ZACZĄŁ WYMIOTOWAĆ I TAK PO KAŻDYM POSIŁKU I HERBACIE MYŚLAŁAM ŻE TO PO ANTYBIOTYKU BO PRZECIEŻ JADŁ ZINNAT NA INFEKCJĘ W UKŁADZIE MOCZOWYM,ZACZĄŁ SIĘ POKŁADAĆ I BYŁ STRASZNIE OSOWIAŁY. POMYŚLAŁAM ŻE JAK MU DAM NA KOLACJĘ ANTYBIOTYK TO GO ZWYMIOTUJE WIĘC Z LECZENIEM LIPA, WIĘC NIC WIĘCEJ TYLKO NA IZBĘ PRZYJĘĆ ( PO DRODZE MIAŁAM PRZYGODĘ Z ZASPĄ ALE TO JUŻ INNA HISTORIA) A TAM PANI DOKTOR STWIERDZIŁA ŻE TRZEBA GO PRZYJĄĆ BO PO 1 ANTYBIOTYK A PO 2 ZACZĄŁ SIĘ ODWADNIAĆ I W PIELUSZCE ZAMIAST SIKU RÓŻOWE PLAMKI. NA ODDZIALE DOSTAŁ KROPLÓWKI A W NOCY DOSZŁA BIEGUNKA A WŁAŚCIWIE PRYSZNIC Z TYŁKA. SPECYFICZNY OSTRY SMRÓD ,KTÓRY SKAZIŁ CAŁY ODDZIAŁ........NO I TAK TO JUŻ SIĘ CIĄGNIE TYDZIEŃ CZASU.W MIĘDZY CZASIE DOPADŁO MICHAŁA A POTEM MNIE ALE DAJEMY RADĘ, CHYBA DLA TEGO ŻE MUSIMY. ZMYKAM GOTOWAĆ OBIAD NA JUTRO BO DZIŚ MICHAŁ MA DYŻUR Z OLKIEM A JA W DOMKU.


POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BIEDNI JESTESCIE OLGA
STRASZNIE WSPOLCZUJE
NAWET NIE MOGE SOBIE WYOBRAZIC CO MUSICIE CZUC PATRZAC NA SWOJEGO SYNKA W TAKIM STANIE
ALE WIEM ZE ZA PARE DNI WROCICIE DO DOMCIU ,WSZYSCY ZDROWI I SZCZESLIWI
TRZYMAM KCIUKI BY W NASTEPNY ROK ZADNA CHOROBA JUZ SIE U WAS W DOMKU NIE POJAWILA
BY CALY NASTEPNY ROK BYL PELEN RADOSCI I SPOKOJU
WYTRWALOSCI OLGA ZYCZE
SCISKAM WAS GORACO
UCALUJ ODEMNIE SYNKA
ZDROWECZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kochana.
jeszcze co do szczepień: to każdy lekarz w szpitalu nam mówi że z tymi szczepionkami to nie tak do końca bo ta szczepionka działa tylko na określony szczep rota a tych szczepów jest masę!!!!!więc szczepienie ma mały sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oluś zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! 😘 😞 Strasznie współczuję, nie wiem co sensownego napisać. 😞 Tyle się nacierpicie a tu jeszcze to wszystko. 😞 Dołączam się do życzeń Marzi - aby już Was oszczędziło z tymi wszystkimi choróbskami w przyszłym roku!



Marzi my byliśmy na balu, co Witek porabiał w Sylwestra to się dopiero jeszcze dowiem, dopiero kawę piję... Hm, ale miała przyjść do niego w odwiedziny (kilkuletnia) ciocia na chwilę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga przykro mi 😞 nie jestem nawet teraz w stanie sobie wyobrazić co musisz przechodzić 😞 biedny Oluś 😞 trzymajcie się,ucałuj Małego od Nas 😘 mam nadzieję że szybko się poprawi i już będzie dobrze.

Vanesska przespała Nowy Rok,ani raz się nie obudziła,a taki był hałas że nie wiem.Poszła spać o 19-ej a wstała dzisiaj dokładnie o 9:28 😁 także dała mi pospać.Ja poszalałam przy Karmi :P ale było super,spokojnie i rodzinnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olga napisał(a):
od dziś olek będzie dostawał jakieś nowe lekarstwo na beztlenowce, mam nadzieję że wreszcie coś zadziała. myślałam że jutro wyjdziemy ale z taką srajką nie ma szans do tego to jego niejedzenie..

Na apetyt nic nie dostaje? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga trzymajcie się 😘

Wczoraj zmarła moja znajoma ze szkoły 😞 najgorsze że była 6 miesięcy w ciąży 😞 załamka,w moim wieku 28 lat,zostawiła 2 małych dzieci,jeszcze nie wiemy dokładnie co się stało,miała cukrzycę,po tym Maleństwie mieli Jej jajniki podwiązać,źle podobno lekarz zdiagnozowała,poczuła się źle,wezwali lekarza do domu,stwierdziła że ma grypę,ale po dwóch dniach ciężko się Jej oddychało,kaszel itp i pojechała na izbę przyjęć,tam Ją zaraz przewieźli do innego szpitala,a w szpitalu powiedzieli że dwa dni za późno,nie ma już co ratować 😞 najpierw dzieciątko zmarło,zrobili cesarkę i wtedy Ona,ja nie mogę w to uwierzyć,a niecały miesiąc temu dałam Jej po mojej Małej wanienkę i leżaczek 😞 echhh

Smucę,uciekam już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSPOLCZUJE
NAWET NIE MOGE SOBIE WYOBRAZIC JAKA TO MUSI BYC TRAGEDIA....

U NAS NA DOBRE SZYMON ZADOMOWIL SIE W MOIM WYRKU
U SIEBIE SPI MAX2 GODZ
JESTEM ZALAMANA
BO Z MOIM M JUZ NIEPAMIETAM KIEDY SPALAM;(
MILEGO DZIONKA
DAJCIE MI JAKIES WSKAZOWKI JAK GO ODZWYCZAIC TEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszędzie same tragedie trzymaj się Gosiu.
olek dostaje metronizadol i jest poprawa. dziś przez cały dzionek miał tylko 4 kupki w nocy 2 więc jest różnica bo przecież miał ich z 20 na dobę. już dziś nie dostał kroplówki, mógłby więcej jeść no ale pomalutku. grunt że je bez bajek i tego będę trzymała się po powrocie do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLGA trzymajcie sie ciepło! 😘 ucaluj Olusia od nas 😘 tak mi go szkoda, bidulek malutki 😞
wracajcie do zdrowia i fajnie, ze podpisujesz juz tą umowę! gratuluje!

MARZENKO u nas był bardzo duzy problem z ubieranieam, zmianą pieluchy juz kiedys o tym napisałam i trwalo to kilka miesiecy ale juz sie poprawiło, także nie zadręczaj sie Kochana, ze zrobiliscie jakis bład w wychowaniu- narazie za wczesnie to stwierdzić, na pewno w tym przypadku.
Po prostu Szymonki tak mają 😆 heheh, ma swój charakter, na pewno mu to minie. Czytalam, ze dzieci nie lubią sie przebierać, zmieni mu sie z czasem 🙂 ale wiem co przechodzisz, strasznie to irytujace...

GOSIU okropne to co napisałś 😞 bardzo smutne 😞 aż wierzyć się nie chce 😞 współczuje 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie Sadra nic sie nie odzywa, Kasia też... może chociaz nas czytają.
Odzywajcie sie kobitki! dajcie znak życia od czasu do czasu, jest nas coraz mniej...

Ja też nie pisze regularnie ale jak juz jestem to nadrabiam heheh
Sylwestra spędziliśmy również w domu jak wiekszość z Was. Było nawet fajnie, szamopan był, piwko było, winko było 🙂 seans filmowy też był 🙂
Szymon chrapał i żadne fajerwerki go nie obudziły- ma to chyba po mamusi 🙃


Za dwa tygodnie pierwszy raz zostawiam go u babci na kilka dni.... trochę sie obawiam ale kiedyś musi być ten pierwszy raz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam,ale nie mam kiedy pisać 😞 echhh

Olga cieszę się bardzo że jest poprawa 🙂 buziaki dla Was 🙂 no i gratulacje jeszcze raz na ten projekt 😜

Marzenko nie wiem co poradzić,ale nie jesteś sama Nesia śpi ze mną już z dobre 5-6 miesięcy 🙃 jak na razie nie narzekam :P teraz będzie miała swoje łóżko,no i mnie tylko z doskoku,zobaczymy jak to będzie,tak naprawdę to ja jestem tylko Jej potrzebna do podania cyca 😁

Wyniki badania kału są ok 🙂 całe szczęście.I wiecie co poszłam tam po te wyniki,bo prywatnie robiłam,a na ścianie wielki plakat że robią testy z krwi na alergię,a lekarka do której chodzę powiedziała że u Nas w mieście nie robią,porażka,ale zaraz idę jutro robić,koszt 170zł,ale warto,test jest na 27 alergenów,także będę wiedziała co Małą uczula.No i czeka Nas okulista bo te oczka ma chore cały czas,i nie pomaga antybiotyk,już dwa dostała i nic 😞

Uciekam bo się przebudziła na jedzonko :P

Trzymajcie się mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WLASNE OSTATNO STRASZNE NAS MALO TU JEST
EDYS JA TU CZESTO NEZAGLADALAM A TERAZ RESZTA MAM ROBJ SOBJE WOLNE
WYBACZCE ALE COS LTERY 2 SE ZABLOOWALY
ALE DACJE CHYBA RADE PRZECZYTAC CO?
U NAS OLEJNA NOC PRZESPANA Z SZYMONEM
WSTAL O 9 TERAZ ZNOW DRZEMJE
BYLSMY NA DWORU TROSZE ZMARZLAM ALE CZEGO SE NE ROBJ DLA ZDROWA

SANDRA TO WEM ZE NA FACEBOOU SE UDZELA
PJSALAM DO NEJ CZEMU NA BRZUSZE NEZAGLADA ALE NEODPJSALA
OBRAZLA SE NA MNE CHYBA;(
ZARTUJE
TRZYMAJCE SJE MAMUSJE POZNJEJ NAPJSZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko dasz rady z rozstaniem. 😘 Ja właśnie musiałam jechać do Wrocka, bez małego. Jestem tu sama, Witek został z moim M u jego rodziców... Smutno mi i tęskno, niby kilka dni, a jednak. 🥴


Gosiu dobrze, że wyniki wyszły ok. No ciekawe co z tymi testami - zrobisz je małej, dobrze zrozumiałam?


Marzi da się czytać. 😉


My znów odwlekamy szczepienie... Dziewczynka (ciocia-kuzynka) z którą Wić się bawił na Sylwestra, dzień, dwa po wysypała Ospa... I muszę minimum dwa tygodnie odczekać by zobaczyć, czy Witek nie załapał, bo akurat miał z nią kontakt, gdy zarażała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...