Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kaska0201 napisał(a):
witam was Mamusie!
myślałam że moja pierwsza wiadomość na tym forum będzie kipiała szczęściem niestety okazało się że serduszko mojego dzidziusia nie chce bić dla mnie
jestem załamana bo po 7 latach zdecydowaliśmy sie na drugie dziecko starsza córka jest niepelnosprawna i kiedy okazało sie ze jestem w ciązy było istne szaleństwo a teraz tylko łzy ale cóz trzeba życ dalej za kilka miesiecy znowu tu wróce i wtedy bede sie tylko chwalić
a teraz tzrymam za Was kciuki
POWODZENIA




tak właśnie przeglądałam stare wpisy...ciekawe czy kasce0201 udało się???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
65 stron zaległości, nawet nie próbuję tego nadrobić ☺️ u mnie oczywiście to co zwykle czli chorubska 😮 Kubuś tydzień temu skończył brać antybiotyk i znów chory 😮 Zuza ma nowe wziewy .... Maja trochę zakatarzone i nawet mnie nie omineło. kaszlałam strasznie a okazało się że osłuchowo jestem czysta 🤔 więc skąd to kaszelsko 😜 ale to lepiej bo ja nie cieprie brać antybiotyków po których czuje się po prostu okropnie !!

na stronce zalogowana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie pamiętam kasce0201 😞... chyba mnie jeszcze wtedy na forum nie było... No ciekawe, ale jak nie ma kontaktu to się nie dowiemy... oby jednak tak...


Kasiu może kaszel od alergii? Zdrówka dla Was wszystkich! 😘


Gosiu głowa do góry. 😘


Marzi he, he, a ja zaglądam na wątek 87, bo znalazłam też taki na brzuszku. 😉


Też już się zalogowałam na naszym nowym forum. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszyscy chyba strasznie zajęci Marzi, he, he. 😉

Ja w zasadzie powinnam się uczyć...

Ale mi po urodzeniu dziecka ambicja do nauki całkiem uleciała... 🙃

Hm, powiem Wam, że to też ciekawe. Wszyscy się np. stresują egzaminem, nie zdanie to koniec świata, etc. a ja sobie myślę: no tak, taki egzamin, nawet najgorszy to i tak nic w porównaniu z np. chorym dzieckiem. Człowiek całkiem inaczej patrzy na pewne sprawy, priorytety są całkiem inne. Nie zależy mi też np. już by mieć wysoką średnią, etc. Byle zaliczyć, do przodu, mieć z głowy i mieć więcej czasu dla swojego maluszka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie zaleca podawać się środków przeciw biegunce ,podobno trzeba wysrutać delikatnie mówiąc wirusa.jeśli będzie się podawać środki przeciw biegunce wirus dłużej jest w jelitach.i jeszcze jedno nie zaleca się też podawania jogurtów itp z racji tego że to super pożywka dla wirusa. tak bynajmniej nam mówili lekarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...