Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi sie fajnie tam pisalo 🙂
bylo tam tyle naszych rzeczy, tematow, mam nadzieje ze da sie to naprawic 🙂

mnie dalej boli ta noga, bylam u lekarza przepisal leki ale i tak nie pomagaja 😞 jedynie tylko w glowie mi sie kreci po tych tabletkach. Moj M poszedl do pracy na 15 a ja sama chyba nie dam rady wykapac dzis Olka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku jak nie dasz rady to odpuść sobie, zrób małemu dzień dziecka. 😉 Lepiej tak, niżby, tfu odpukać, miało się co stać... 🤨

Oj chyba wszystkie przyzwyczaiłyśmy się do "naszego" forum. 🙂 Też nie mogę dziś tam wejść... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej tu was wreszcie znalazłam 🙂 ja tylko an skeunde bo robie impreze urodzinowa mężowi jutro i mam dużo do zrobienia :P

Sandrus jeszcze raz gratuluje i tak sobie myśle szkoda że nie masz wózyka, bo z tego co pamietam to ci go ktoś zwinął;/ bedziesz musiala kupic nowy i znow wydatek mzoe uda ci sie kupic uzywany zeby miec chociaz stelaz albo cos:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wozek został "zwiniety" 😉 coz trzeba bedzie kupic nowy... zastanawiam sie nawet nad opcja dwusobowa - dla malej dzidzi i duzej Mii bo ona chyba czesem jeszcze tez bedzie potrzebowac - jak myslicie?? Do jakiego wieku dzieci uzywaja wozka?? Na szczescie mam jeszcze sporo czasu na zastanowienie 🙂
A z takich nowych nowosci (choc jeszcze wczesnie) Zecydowalismy z moim, ze nie chcemy znac plci dziecka - ma byc wielka niespodziana - zdrowa najwazniejsze 😁

marzi - opisze wszystko u nas na forku i dla ciekawskich w ramach przypomnienia wstawie pierwszego fotala 😉
leniuszku - dzieki za przypomnienie o suwaczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz mysle ze dzieci tak do 3 lat jezdza w wózku potem juz chyab sporadycznie przy wiekszych wedrowkach moze taki wozke okazac sie pomocny

jej ja bym nie wytrzymaął tyle zcasu w niewiedzy:P wiec podziwiam Was że tak zdecydowlaiście:P ja przeczuwam że będzie druga dziewczynka ale moje przeczucia zawsze wychodza na odwrót:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...