Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sandra to moze na jakiejs karuzeli złapiesz "upragnione" mdłości 😁
nowosci u nas to za duzo nie ma. Olus nauczyl sie mowic ciocia i posylac caluski. Co do roznoszenia rzeczy po calym domu to u nas jest to na porzadku dziennym, az czasem nie chce mi sie zupelnie tego zbierac...
A na tym badaniu bedziesz miala robione USG? i co dalej chcesz niewiedziec jakiej płci jest dziecko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak, w 13 tyg mam miec robione USG genetyczne - jestem pelna obaw i niepokoju i z checia przyspieszylabym czas aby znow zobaczyc kreweciaka 😉 a to jeszcze dłuuuuuugie 2 tyg do tego czasu.... Juz tak chce aby ten pierwszy trymestr dobiegł szczesliwie do konca...
Nadal nie chcemy znac plci 😁 Ja tylko chce aby było zdrowe moje malenstwo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
tak, w 13 tyg mam miec robione USG genetyczne - jestem pelna obaw i niepokoju i z checia przyspieszylabym czas aby znow zobaczyc kreweciaka 😉 a to jeszcze dłuuuuuugie 2 tyg do tego czasu.... Juz tak chce aby ten pierwszy trymestr dobiegł szczesliwie do konca...
Nadal nie chcemy znac plci 😁 Ja tylko chce aby było zdrowe moje malenstwo!!!

Spokojnie Sandruś, spokojnie, trzymam kciuki aby wszystko było w jak najlepszym porządku! 😘


Kurcze, rób jak tylko znajdziesz chwilę tego formata i wpadaj do nas! 🙂 Też tam tęsknimy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i znow sie nie moge dostac - dobrze, ze chociaz nadrobilam zaleglosci u Was na forum bedac na wyjezdzie 😁.... tak wlasnie mysle - (zarowka zaswiecila), ze chyba bede sie do Was dostawac przez Iphona... powinno sie udac 😁
A tak w ogole to dzis sie paskudnie czulam, mialam mega bole jakby w jajniku i mam stresa przed kolejnym badaniem.... Chyba za duzo wrazen i dzwigania Mii wyszlo dzis ze mnie 🤔
pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W czwartek wrocilam z badanka i bylam szczelsiwa bo wyszlo wszystko ok!!!
Fasolak ma juz 7,34cm i to chyba dziewczynka jak zauwazyl moj P. - choc mielismy nie wiedziec to fasolak sie tak usawil, ze trzeba bylo spojrzec -lekarz nie zaprzeczyl ale stwierdzil, ze na pewno sie wyjasni przy kolejnym badniu...
Kosc nosowa obecna, przeziernosc krakowa w normie, narzady na miejscach wlasciwych, serduszko bije - sluchalam Mam fotasy i film!!! Jestesmy przeszczesliwi... Mia byla z nami ale zamiast podgladac rodzenstwo zainteresowala sie klawiatura aparatu usg
Musze przyznac, ze akurat w dniu badania od rana bylam wyjatkowo spokojna - bez stresu zadnego. chyba wystarczajaco sie wystresowalam poprzednimi dniami ....

Za to na nastepny dzien po badaniu - wczoraj zaczelam plamic.... nie wiem co myslec...
badanie bylo przez brzuch, stosunku brak i nie robilam nic takiego aby sie przemeczac, nadwyrezac....mialam miec kopa pozytywnego myslenia na nastepne tygodnie tyczasem znow mam stresa 😞
ale skontaktowalam sie wczoraj z moim lekarzem i powiedzial, ze gdyby sie nasililo plamienie to mam do niego przyjsc dzis... ale dzis juz sladu nie ma po plamieniu, wiec chyba sie wstrzymam... boli zadnych nie mialam - oczywisicie do czasu, bo jak zaczelam plamic to od razu sobie jakies bolesci wkrecalam 😜
Tak wiec mam nadzije, ze plamienie nie wroci ani sie tez nie nasili...
Pogoda u mnie dzis koszmarna - łepetyna mi peka od rana... na szczescie tatus zabral corcie na dlugi spacerek 🙂 A ja szykuje pyszna zupke dyniowa 😁
Przekazcie na nasze forum dla zainteresowanych... A co u WAS?? jakies newsy??? Kurde musze sie do was jakos dostac!! Moj P ciagle bierze Iphona do pracy i nie mam kiedy tam do Was loooknac :/ Pozdrawiamy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra i jak z tym plamieniem teraz? 🤨
Kurde, przekazałam wiadomość na tamto forum, tutaj mało kto i rzadko już raczej zagląda... Także czekamy tam na Ciebie! 😘 😘
I super, że w końcu widziałaś się z fasoleczką! 🙂 Na pewno wszystko będzie u niej dalej dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostalam sie na nasze forum - doczytalam 🙂 tylko z odpisaniem mialam problem,bo nienawidze pisac smsow a co dopiero swoich wywodow - "rozprawek" 😉
Ale zajrze tam wkrotce i cos skrobne... Pozdrowionka mamuski i wspaniale bobasy (juz nie takie bobasy 😉 ) listoadkowe 2009 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Sandra 🙂 jak samopoczucie? 😎 jakieś objawy? brzuszek rośnie? 🙂
a jak mała Mia, potrafi robić cos nowego? jeszcze kilka miesięcy i będzie miala rodzeństwo 🤪 niesamwite to jest 🙃
będzie 2 lata różnicy to akurat- będzie pomagać Ci przy bobasku 🙂 może nie aż tak bardzo ale zawsze poda chusteczki albo wyrzuci pieluszke hehe 🙂 ojjj będziesz miała wesoło.... jak tak sobie Was wyobrażam w czwórke, to w sumie też bym tak chciała ale jak przychodzi co do czego to jakoś strasznie się przed tym wzbraniam 🤨
pozdrowionka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, słuchajcie od wczoraj boli mnie bardzo w dole brzucha po prawej stronie nie mam pojęcia co to może być na pewno nie wyrostek bo mi go wycieli ładne pare lat temu. Nie wiem czy mam jechać do szpitala z tymi bólami, czy jednak poczekać do poniedziałku i iść do swojego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochanie tu sa listopadowki 2009 - ja jestem jedna z nich - ale jestem rowniez listopadowka 2011 😁
Z tego co mi wiadomo to w ciazy wystepuja rozne bole brzucha bo macica rosnie i moga byc one umiejscowione w roznych czesciach brzuszka... jesli nie przypominaja one boli przedmiesiaczkowych lub nie sa to bole skurczowe przy ktorych wystepuje rowniez krwawienie to raczej nie ma sie czym martwic... Oczywiscie jesli sa to intensywne bole o mocnym nasileniu to moze powinnas sie skontaktowac z lekarzem ale jesli takie znosne to chyba tylko rosniesz 🙂
W miedzyczasie zapraszam na nasz aktualny watek http://www.brzuszek.net/forum,odp_witajcie_listopadowki_2011,336,700692.html,str=0#827218
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatko - brzuszek rosnie - ponizej wstawiam wam fotala z moim dzisiejszym brzuchem - to jest 15tydz i 3 dzien 🤪


A co do Mii - jest kochana/grzeczna choc czasami zdarza jej sie miec gorszy dzien 😉
Musze pochwalic sie, ze juz w dzien nie nosimy pieluchy 😁 zakladamy tylko do snu na noc 😆 ładnie wola siu-siu... Ma teraz mega faze na pociagi - ciu-ciu, samoloty - frrrrrrrrr i samochody brum 😉
Ciagnie nas za reke zebysmy jej puscili jedno z powyzszych na youtube - masakra - jak maly chlopczyk 😉
Do tego ładnie sama je łyzeczka i widelcem 😁 potarfi zrobic juz tyle roznych czynnosci,ze ciezko wymieniac 🙂 no iwszedzie sie gramoli, wejscie na zadne krzeslo nie jest problemem. Ostatnio jak bylam z nia w centrum zabaw z kulkami uciekala do starszakow na plac (3-5latkow) i dawala rade niegorzej niz oni 😉
tylko mowi niezawiele mama, tata, papa jak wychodzi ona lub ktos, ciu-ciu na pociag, kici kici na kota, i amniam -mniam jak jest glodna - to chyba tyle...reszta to wywody po swojemu 🙂
wieczorami uwielbia jak jej czytam bajki - ma swoje ulubione - o kocie w butach i piekna i bestia 😁
no jak pytam gdzie mama ma dzidziusia to odkrywa mi brzuszek, caluje, przyklada ucho i slucha a czasem po swojemu debatuje do niego - slodko
A co u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...