Skocz do zawartości

Przeziębienie | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asnet napisał:
Ata38 gdzie ta masc majerankowa kupic i na co to wogole???


Maść majerankową kupujesz w eptece, ostatnio tydzień temu płaciłam za nią 2 zł, więc żadem wydatek. Ona jest na katar. Smarujesz sobie ją pod nosem. Ma taki specyficzny zapach,który udrażnia nos, ale nie jest mocny. Tąmaść poleciła mi lekarz pediatra, jak moja córa miała miesiąć. Można stosowaćja w czasie ciąży.

http://www.allegro.pl/item583159156_suknia_slubna_cheryl.html







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek na katar kup Cortyzalię (homeopatyczny),lekarka mi poleciła i po 2 dniach było po katarze.Tylko dla pewności skonsultuj z lekarzem czy możesz to brać-niby nie szkodzi ale lepiej spytać.
Na pewno bezpiecznie możesz stosować maść majerankową (2zł)
Ja stosowałam jeszcze Olbas Oil-parę kropli na chusteczce do wdychania
Szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Ja katar i kaszel wyleczyłam inhalacjami! Jak nie macie inhalatora to wystarczy zagotować w garku rumianek z szałwią i wdychać pod przykryciem parę 🙂 Ale lepiej zakupić inhalator i sól fizjologiczną! Po trzech dniach wszystko mija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
dziewczyny !
właśnie kończę ze swoim przeziębieniem u mnie wyglądało to tak ,że był to bardzo ale to bardzo duży katar, w pierwszym dniu wypiłam herbatę z sokiem malinowym na sen albo raczej sok z herbatą jak mi mężuś przyrządził, wypociłam się tym samym nie pozwoliłam aby wzrosła mi temperatura a od rana herbata do tego sok z połowy cytryny i herbatę piłam tylko taką w aptece mąz kupił mi homeopatyczne krople do nosa oraz pastylki do ssania na nieżyty górnych dróg oddechowych, na noc ciepłe mleko z wyciśniętym ząbkiem czosnku i cukrem(najleoiej z miodem ale akurat nie miałam)i rano też taka mikstura i tak się wyleczyłam , fakt trwało to 7 dni-dziś jest siódmy mówią że katar tyle trwa leczony czy nie ale i tak uważam że warto spróbowac!
życzę wszystkim zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...