Skocz do zawartości

Gdynianki, gdzie Wy się podziewacie kobiety?? | Forum o ciąży

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gabga Dziękuję kochana! 🙂 Twoja córeczka tez na pewno słodziutka!!! 🙂 🙂
Mam kuzynkę na Pogóżu Górnym na podgórskiej ;-) a mój były mieszkał na dolnym heh
czasami chodziliśmy na piwko nad stawik..czy jakoś tak to się tam u Was mówi ;-)
Rodziłaś u nas w Redłowie?
Odnośnik do odpowiedzi
  • Mamusia
Rodziłam w Redłowie,i naprawde każdemu życze takiego personelu jak ja miałam.Położna skarb traktowała mnie jak córke a nie jak koleją pacjentke,chyba tylko dzięki niej udało mi sie tak szybko urodzić poród trwał tylko 8 godzin 🙂 😜 przez 5 dni nie trafiłam tam na nikogo nie życzliwego.
Odnośnik do odpowiedzi
gabga ja wybrałam Wejh. i żałuję. Położna przy porodzie może i miła ale były tam inne jędze co psuły cały klimat.

A słyszałyście może o tych seansach kinie specjalnie dla matek z dziećmi?
U nas w multikinie w Gdyni podobno jest w środę na 12..przynajmniej był jak sprawdzałam jakieś 3msc temu ;-))) zastanawiam się czy nie iść na to z małą ..tylko nie wiem czy ona nie jest jeszcze za malutka.
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
  • Mamusia
hejka,ja wlasnie mam zamiar rodzic w redlowie,ale rozne opinie slyszalam,i wlasnie sie zastanawiam,powiedzcie mi dziewczyny jak tu jest w polsce bo rodzilam poprzednie dziecko w angli,czy tu w polsce sie wybiera lekarza do porodu jak sie wybierze szpital,czy po prostu jedziesz i ten ktory ma dyzur akurat????
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
111zani napisał(a):
widze tylko jedna mamusia z gdyni tak?ktory to tydzionek ciazy? 😉)))

witam, zgłasza się kolejna mamusia z Gdyni, zagląda tu któraś??? bo widzę że trochę cienko na tym forum z frekfencją 🙂
Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 lata później...
  • 2 lata później...

J.S. HAMILTON POLAND (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych.

Aktualnie poszukujemy KOBIET W CIĄŻY, które chciałyby wyrazić swoją opinię na temat SPRAYU NA ROZSTĘPY i określić jego skuteczność! Testowanie produktu jest w pełni bezpieczne i odbywa się pod nadzorem lekarza specjalisty.

·  Czas trwania testu – 4 tygodnie

·  Ilość wizyt – 2 wizyty w naszym ośrodku

·  Wynagrodzenie – 100zł

Miejsce widocznych rozstępów: uda/pośladki/brzuch

Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 782- 470-016.

Ogłoszenie dotyczy lokalizacji Bajana 3D Gdańsk Zaspa.

Zapraszamy do kontaktu!

Odnośnik do odpowiedzi