Skocz do zawartości

Bóle głowy | Forum o ciąży


anka_pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe Mamy! Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić - może któraś ma podobny? Dzień w dzień budzę się z bólem głowy.Ogólnie jestem migrenowcem, ale to nie migrena tylko lekki, ale uciążliwy ból w części czołowej. Moja pani doktor mówi,że w z wiązku ze zmianą krążenia i moimi migrenowymi problemami tak może być, ale ja już mam dość tych poranków.Próbowałam zmieniać miejsce spania, poduszki, piję dużo wody, a tabletek przeciwbólowych nie chcę łykać z wiadomych względów.pomóżcie! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana, może spróbuj napić się soku z połówki cytryny, mi zawsze pomaga na ból głowy.
połówke cytryny bierzesz i wyciskasz na łyżeczke cukru. Mi pomaga, a jest bezpieczniejsze niż tabletki.
A wietrzenie i częstrze przebywanie na świeżym powietrzu, też napewno Ci nie zaszkodzi.
Okno też możesz sobie na noc uchylić ,ale nie rozchoruj się.
Mam nadzieje, że ból szybko Ci przejdzie i będziesz mogła cieszyć sie urokami stanu naszego bólgosławionego 🙂
Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Pewna dziewczyna tutaj u nas na forum napisała że jej lekarz powiedzial ze na bol glowy jest dobra coca cola i jest zdrowsza od tabletek:O hehe nieźlee :P powiem wam że mialam straszne bóle.. i jakoś w tym czasie mój kupił sobie pepsi mmmm pycha no to musialam sie skussić i przestała mnie boleć .. nie wiem czy to zbieg okoliczności czy prawda bo lekarka powiedziala mi ze bole beda sie utrzymywaly do 16tygodnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie głowa kiedyś to nie bolała wcale, a teraz jak jestem w ciązy to boli mnie tak często że masakra i to jest tak straszny ból nie do wytrzymania 🤢 🤢
wysłałam męża do apteki i aptekarka dała mu jakieś tabletki z paracetamolem i powiedziała że jedną mam wziąśc a jak nie przejdzie to już więcej nie brac....ale wzięłam jedną i przeszło 🙂 i to tak szybko przeszło jak nigdy to chyba dlatego że teraz nie łykam żadnych tabletek i organizm się oczyścił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
fredeczkaa napisał:
kobietki a ma ktoras z was paracetamol? Bo mi lekarz powiedzial,ze w razie bólów moge brac paracetamol.

Kiedy już boli mnie głowa tak, że nie mogę tego znieść, to biorę Apap, który zawiera paracetamol. Co prawda ginekolog radził unikać jakichkolwiek leków, ale psiapsióła ze studiów medycznych poleciła, że jeżeli jest źle, to właśnie mam szukać leków przeciwbólowych z paracetamolem. A unikać natomiast tych zawierających ibuprofen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka-mnie rowniez powiedzal lekarz ze mozna doraznie zazywac paracetamol na bole glowy. Ja mialam dwa ataki migrenowe ale takie ze zly mi same z oczu plynely bo wlasnie najczesciej boli mnie na platowo skroniowej czesci glowy i pada na oczy ... ja nie miewalam bolow glowy wiec te ktore teraz miewam sa oalenczo bolesne. I nie moge obejsc sie bez tabletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miewam bóle migrenowe raz słabsze raz mocniejsze.Do tej pory przez całe 3ms powstrzymywałam się jak mogłam żeby nie wziąć tabletki choć lekarz powiedział ,że paracetamol można,natomiast niedawno przy takiej pogodzie jaka jest w Polsce nie dałam rady i wzięłam apap choć i tak nic nie pomogło;(taki był ból.Jednak spokojnie raz kiedyś można brać apap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...