Skocz do zawartości

MAMY ALERGICZKI:) | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja na razie nic nie biore,bo cudownym sposobem wszystko minelo jak reka odjal 🙂A jak bedzie dalej to zobaczymy!!Chociaz o tej porze roku zawsze mnie juz meczyl katar.... A lekarz mi powiedzial,ze jak cos to mam brac te same leki co zawsze,ale co drugi dzien bo to juz jest trzeci trymestr i nie powinno mi zaszkodzic!!Ale pewnie tak nie bede ich brala przemecze to jakos,dzidzius jest wazniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka83 napisał(a):
Ja na razie nic nie biore,bo cudownym sposobem wszystko minelo jak reka odjal 🙂

Hm, czytałam, że podobno właśnie w ciąży większość reakcji alergicznych przechodzi... ale jak widać nie zawsze wszystkim. Ty jednak musisz być tą szczęściarą. 😉
No a unikać nie zawsze się da... ja mam problem z pyłkami, ech, przed tym ciężko uciec... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi czy jestem tą szczęściarą to się dopiero okaże hehe bo sama narazie w to nie umiem uwierzyć....Ale zawsze miałam już objawy alergii zaczynały się koniec marca a kończyły w połowie lipca 🙂I zawsze musiała być interwencja lekarza,bo nigdy nie obyło się bez specjalistycznych leków,bo niestety na mnie nie działają takie leki bez recepty 😞A uwierz mi naprawdę chciałabym być tą szczęściarą bo pierwszy raz od ponad 20 lat mam spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja alergię przeżywałam zawsze okropnie, po prostu umierałam...oczy mi wypływały, cały czas kichałam i smarkałam 🙂 🙂 A teraz - odpukac w niemalowane - jest ok. Coprawda dokucza mi troche przeziębienie, ale napewno z alergią nie ma to nic wspólnego 🙂
Jestem uczulona na WSZYSTKIE trawy, drzewa, krzewy, chwasty, więc wyobraźcie sobie jaka to męczarnia 🙂 Pozdrawiam 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):

Jestem uczulona na WSZYSTKIE trawy, drzewa, krzewy, chwasty, więc wyobraźcie sobie jaka to męczarnia 🙂 Pozdrawiam 🙂

Nawet nie muszę sobie wyobrażać. 🤢 Mnie w ciąży nie przeszło, więc się dziewczyno ciesz póki możesz. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Leki na alergie nie powinno łykać się w czasie ciąży. Jestem jedna z was, alergiczka, Jak tylko przychodzi wiosna. wszelkie kwitnienie pyłki czy koszona trawa i od razu katar i załzawione oczka. Najlepszym sposobem jest ten czas przeczekać w domku, jednak nie każda ma taka możliwość . Polecam pic wapno, to możne wam pomoże ale nie jakieś tabl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...