Skocz do zawartości

Lekarz na medal:) | Forum o ciąży


aneczka27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aneczka27 polecam z pelna odpowiedzialnoscia Saczko. Prowadzil moja ciaze ( jestem po 3 poronieniach, wiec nie byl to latwy przypadek). Mam teraz zdrowego, pieknie sie rozwijajacego synka 🙂). Niestety nie byl przy porodzie, bo zycie zdecydowalo, ze rodzilam poza Polska, ale gdyby nie to napewno prowadzilby mnie do konca 🙂.
POLECAM! rzetelny, profesjonalny i do tego przesympatyczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Saczko jest w Centrum Medicover na Powstancow 7, budynek globis, czasem ma poslizgi w godzinach przyjec, ale warto zaczekac 🙂 mnie przyjmowal nawet po 22 jak byla potrzeba, przyjmuje tez na krynickiej, ale tam nie ma usg.
W medicover wizyta to 100zl, czyli bardzo ok.
na krynickiej chyba 70zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
A ja polecam dr Artura Kłóska. Bardzo miły, rzeczowy, doświadczony lekarz. Tez sie zajmuje ciazami zagrozonymi, robi usg 3d. Przyjmuje w Medex-ie (tu robi usg) na ul Św Mikołaja 51/52 rej.71/ 785 52 00 i gabinet prywatny ma na ul. Glinianej 40 tel. 603 306 326. A szpital w ktorym pracuje jest na ul Dyrekcyjnej Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i gorąco polecam dr Grzegorza Myszczyszyn.Wspaniały ginekolog.Troskliwy,wyrozumiały,z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania.Prowadzi obecnie moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Dziewczyny ja polecam dr Marka Maślaka z Corfamedu ul. Kluczborska. Chodzę do niego od kilku dobrych lat, teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i naprawdę jestem zadowolona. Miły, rzetelny i rzeczowy. A gdy była taka potrzeba to w sobotę w nocy godz. 02:00 stawił się razem ze mną w szpitalu bo okazało się że mam atak wyrostka robaczkowego i biedaczyna siedział razem z moim mężem do rana czekając na wyniki. Naprawdę polecam. Chociaż mam świadomość że Corfamed nie jest tani 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Ja bardzo chwale dr Mydlowskiego z Mediconcept. Lekarz godny zaufania, bardzo mily i przede wszystkim widac, ze lekarz z powolania.. Mialam zagrozona ciaze i dzieki niemu wszystko dobrze sie skonczylo..Moglam do niego dzwonic na prywatny telefon w kazdej chwili i zawsze odbieral..Dzialal szybko i zdecydowanie..Jedyny minus jest taki, ze nie pracuje w szpitalu, ale napewno przy drugiej ciazy bede dalej jego pacjentka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Cześc Dziewczynki 🙂 Jestem w 8tygodniu ciazy. Szukam lekarza prowadzacego, godnego polecenia i na czym najbardziej mi zalezy pracujacego w szpitalu. w tej chwili jestem pod opieka dr. Papieża, bardzo w porządku jak dla mnie lekarz , tyle że nie praktykuje nigdzie. Mlode mamy polecaja dr. Fuchsa z kliniki Mama i ja. Co sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
karciaa071 napisał(a):
Cześc Dziewczynki 🙂 Jestem w 8tygodniu ciazy. Szukam lekarza prowadzacego, godnego polecenia i na czym najbardziej mi zalezy pracujacego w szpitalu. w tej chwili jestem pod opieka dr. Papieża, bardzo w porządku jak dla mnie lekarz , tyle że nie praktykuje nigdzie. Mlode mamy polecaja dr. Fuchsa z kliniki Mama i ja. Co sądzicie?

Witam, to moja trzecia ciąża i tym razem jestem również pod opieką dr-a Papieża. Szczerze mówiąc cenniejszym wydaje mi się kontakt z dobrą położną o ile ciąża przebiega prawidłowo. Dr Fuchs ma tyle pacentek iz szansa, ze bedzie przy Twoim porodzie jest raczej marna.
Poprzednie moje ciąże prowadzila dr Malgorzata Winiarska, ktora pracuje na Kamińskiegi. Bylam bardzo zadowolona ale rodzilam w innym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...