Skocz do zawartości

częste oddawanie moczu!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem w 6 miesiacu ciąży i czesto oddaje mcz.Trudno nawet jest mi wyjsc gdzies zalatwic rozne sprawy w centrum,bo musze sobie organizowac taka trase,aby miec gdzies ubikacje niedaleko!to jest straszne...a jeszcze ginekolog powiedziala mi wczoraj,ze bedzie tylko gorzej...ja nie wiem czy tak wytrzymam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja od poczatku ciazy codziennie!! okolo polnocy wstaje robic siku 🙂 juz sie nawet do tego przyzwyczailam hehe ostatnio na USG lekarz powiedzial mi ze malenstwo opiera sie tyleczkiem i stopkami na moim pecherzu stad tez jak kopnie to latam i w dzien dosc czesto siku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też od poczatku ciąży non-stop biegam do toalety,już w sumie zaczęłam się przyzwyczajać:laugh:
Kiedy planujemy z Miszą jakieś dłuższe wyjscie na miasto czy gdzieś indziej to pierwsze co dowiadujemy się gdzie jest WC:laugh: W nocy najgorzej mnie to męczy..bo wstaje po kilka naście razy..ale cóż uroki ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niekoniecznie, moje dzieci jak były takie małe, to budziły się tylko raz w nocy, a tak gdzieś od 6 miesiąca miałam już całe noce przespane 🙂
Wiadomo, co innego jak były chore, ale nie moge narzekać 🙂

Ciekawe jak będzie tym razem z Dzidkem. Pewnie da nieżle popalić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sikam jak zwariowana od poczatku ciąży i ani na chwilę parcie nie ustało- jedynie w środkowych miesiącach bylo troszkę lżej ale to jeszcze nic w porównaniu do tego co się dzieje teraz. Czasami aż mi się wyć chce bo idę do toalety, wychodzimy gdzies z mężem a ja za chwilę już piszczę żeby szukał kolejnej toalety bo nie wytrzymam.

Jeżeli chodzi o bieganie do wc w nocy to ja kładę się późno spać a przed samym spaniem wyciskam z siebie co tylko można. Czasami daje do dobre rezultaty a czasami nie i musze wstawać w nocy- zazwyczaj w okolicach 2-3 rano.

Najgorzej jak moja Mała naciska mi na pęcherz- dosłownie jakby po nim skakała- boję się że popuszczę. Już przymierzam się do kupna tych wkładek dla pań z problemem nietrzymania moczu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...