Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem już "po" wstępnym zrobieniu obiadku 🙂 czekam tylko na swojego jak wróci z pracy, to się chłopak zdziwi... 😁 ogólnie to mam wstręt do gotowania odkąd jestem w ciąży, ale dzisiaj postanowiłam, że zrobię mu dzień dobroci dla zwierząt hahaha 😁 tylko coś mi się wydaje, że przesoliłam kurczaka 🤨 no ale z głodu to pewnie zje wszystko i nie będzie wybrzydzać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na obiadek dziś te pierogi robiłam z mięskiem. A teraz mąż mnie namawaia , że zrobimy razem karpatke. Mam na nią nawet ochote to zaraz zaczniemy pichcić. Jutro zaprosiłam rodzinke na obiadek to też bede miała ręce pełne roboty 🙂
Do smarowania już kiedyś pisałam, uzywam tego co przy pierwszej ciązy i brzuszek wyszedł z tego cały. Wieczorem po kąpieli oliwka(zwykła bambino) a rano krem na rozstępy dla mam" perfect mama"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ze słodyczy podarowałam sobie batona Liona 🙂 i nic więcej.. od kilku dni nie jem słodkiego (chociaż w lodówce mam kilka litrów lodów) to szkoda by się zmarnowały, chyba jakiegoś wyciągnę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też stosunkowo szybko lecą 🙂 Chociaż wg @ to dopiero 17 tydzień 🙂 jeszcze 18dni do usg.. Jeny jak ja bardzo bym chciała poznać już płeć, nawet już śnie o usg, że to chłopiec 😮 za bardzo się nakręcam.. Aha i słucham właśnie Mozarta 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do wizyty jeszcze 10 dni 🙂 tez mam nadzieje ze sie nie ukryje i pokaże co ma miedzy nóżkami:P
A mi 17 tydzień zacznie sie dopiero w poniedziałek 🙂 jak bede szla do lekarza bedzie 18 leciał, myślę ze zobaczymy już czy to chłopak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja mu dam krzyżować nogi ha! (najem się przed samą wizytą dużo słodyczy) i zapiję cytryną to będzie miało za swoje 😁 Jedno co zauważyłam to po jogurtach się ożywia 🙂 ale od 2 dni mam "ciszę" chyba zestresowało się tym, że tatuś chciał je poczuć hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam dla mai taki zestaw płyt jedna z nich to muzyka klasyczna, lubie, ale nie mam kiedy słychac. A jak majunia była maleńka do dla uspokojenia kupiłam płyte z muzyką prenatalna, odgłosy z brzuszka, bicie serca. Przy tym był spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Są takie pluszaki które imitują bicie serca 🙂 Taka prosta zabawka a jaka fajna 🙂
Mój mąż zrobił sobie dziś dzień z władcą pierścieni i ogląda to cholerstwo już trzecią godzinę!!! grrr 😠
Wieczorem mam wieczór panieński ale straaaaasznie nie chce mi się iść ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie większość z nas już pólmetek ma tuż tuż, ciekawe czy będzie tak jak byśmy chciały. Wy nawet nie straszcie ja nie wiem czego muszę się najeść żeby się maluch ożywił, a już bym chciała wiedzieć czy to Tomuś czy Natalka. Ostatnio miało pępowinę między nózkami i też lipa nic nie było widać, a tak fajnie się obruciło że normalnie same stópki były na ekranie a między nimi pępowina;/. Co do smarowania to ja kupiłam oliwkę z rossmanna taką dla ciężarnych i karmiących i smaruję się nią wieczorami, a rano i koło południa (jak nie zapomnę) kremem na rozstępy dla ciężarnych z gerbera. Mam skłonności do rozstępów, całe nogi mam zaorane (po porządnej chorobie układu pokarmowego bardzo schudłam a potem znów przybrałam po lekach 😞) ale jak do tej pory na piersiach ani na brzuchu żaden się nie pojawił. Oby tak dalej 🙂 Wesa a na którą masz USG? Bo ja też mam na 17 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę chłopca i czuję się na niego (ale może tylko takie wkręcanie sobie). Mój podobnie miał pępowinę między nogami 😉 więc nic nie było widać, albo za "mało" żeby lekarz był w stanie stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem płeć. Ja się tylko boję porodu 😞 ale już obmyśliłam plan jak chcę rodzić.. na stojąco i siedząco(kucki) nie chcę półleżeć lub leżeć, może uniknę dzięki temu rozcinania 🙂 Zresztą nie wyrażę na to zgody (choćby pisemnie) jedynie w sytuacji zagrożenia życia dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jakoś strasznie szybko zleciało. Na majówce 2 kreseczki a już zaraz 19 tydzień 🙂 Tak bardzo chciałam drugą dziewcznkę a teraz w ogóle o tym nie myslę. Dosłownie- co ma byc to będzie choć raz mi się śniło, że to chłopiec 😉

Moja Natalcia cudnie zaczęła przytulać się do brzusia, całować go, głaskać. Jak już się pojawił to uwierzyła chyba w dzidziusia w nim siedząceg! Aż łezka w oku się kręci a Ona ciągle pyta czy dzidziuś to czy tamto. Starsza siostra 🙂

Co do rozstępów to w poprzedniej ciąży ostro się smarowałam i nie uniknęłam ich jednak na brzuchu 😞 Sporo jednak przytyłam bo ponad 20 kg więc raczej nie ma się co dziwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...