Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja akurat mówiłam o chorobach genetycznych, a to co przy okazji to wiadomo, że to inna sprawa 🙂 Spać mi się chce i to strasznie, a poród albo w wodzie albo chodzenie i poród w przysiadzie (kucki) nie wyobrażam sobie leżeć 🙂 Chcę uniknąć za wszelką cenę rozcinania 🙂 A tylko dzięki masażom, wodzie i porodzie na siedząco można to obejść. Chyba, że będę mieć dziecko z dużą głową haha 😁 ale nie wydaje mi się, to już bym wolała cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane ciężarówki!! Daaawno tu nie byłam 😎 Mam troche do przeczytania i nadrobienia 😜
Jeśli chodzi o moją magisterkę to chce się pochwalić moje drogie że mam już 72 strony!!! Ufff zasówałam z pisaniem jak niewiem 😁
Co do mojego maleństwa to...... to ja już wiem:0 wiem co będzie 🤪 🤪 🤪
Na 90 % DZIEWCZYNKA! Płakałam jak bóbr jak mi powiedziała 🙂 Moja córeczka......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jamelia to super że już znasz płeć, bo cudownie dowiedzieć się o ciąży, ale jak już wiesz że możesz zwracać się do swojego brzuszka po imieniu to już w ogóle wzruszenie!!
a ja nie wiem w jaki sposób chciałabym rodzić...ehhee kiedyś oglądałam sobie filmiki na you tube z porodów, tam są różne "pozycje" i żadna nie wygląda na bardziej pomocną czy zachęcając 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam świat stanął troche na głowie bo byliśmy pewni że to chłopiec( ciągotki do mięcha, smalcu, kaszanki 😎) Nawet mówiliśmy do brzuszka Witek 🙂 a tu taki zonk ☺️ Mówie wam to będzie super dziewczynka 🙂 Odważna i sprytna po mamusi i mądra i wysportowana po tatusiu 🙂
Co do rodzaju porodu to ja mam nadzieje że będzie to cesarka bo boje się tego okropnego bólu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamietam jeszcze jak moj tata mowil, ze najgorsze co moze byc dla rodzacej to pozycja lezaca albo pollezaca. Mama sie z niego smiala jak mowil, ze w Afryce kobiety rodza na stojaco trzymajac sie drzewa 🙂 W kucki albo na stojaco pomaga grawitacja i jest jakas kosc, ktora sie odchyla pomagajac dziecku przyjsc na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz dowod na Usg , ze dziewuszka,,, a co do jedzenia, to u mnie bylo i jest przeciwienstwo tego co u jamelii.... od poczatku ciazy zapach miesa mnie odrzucal i tak jest do tej pory,,,, momentami czuje sie jak wegetarianka,,,,, i nie jem tez nic slodkiego,,absolutnie,,,same kwasne i polkwasne produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek:

1) Julia - 15.624
2) Wiktoria - 10.148
3) Zuzanna - 9.817
4) Maja - 8.778
5) Oliwia - 8.750
6) Natalia - 7.803
7) Amelia - 6.736
8) Aleksandra - 6.598
9) Nikola - 5.134
10) Martyna - 4.877
11) Weronika - 4.626
12) Anna - 4.240
13) Zofia - 4.026
14) Emilia - 3.772
15) Karolina - 3.691
16) Patrycja - 3.209
17) Gabriela - 3.144
18) Maria - 3.137
19) Alicja - 3.090
20) Hanna - 3.029

Najpopularniejsze imiona dla chłopców:

1) Jakub - 14.419
2) Kacper - 10.619
3) Mateusz - 8.320
4) Szymon - 7.750
5) Bartosz - 6.960
6) Michał - 6.690
7) Filip - 6.569
8) Dawid - 5.131
9) Wiktor - 5.049
10) Piotr - 5.019
11) Maciej - 4.304
12) Patryk - 4.131
13) Igor - 3.936
14) Mikołaj - 3.893
15) Jan - 3.739
16) Paweł - 3.625
17) Adam - 3.607
18) Dominik - 3.526
19) Kamil - 3.513
20) Oskar - 3.171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze 4 dni i tez już sie dowiem płeć 🙂 we wtorek mam wizyte, będziemy sie dopatrywać, mam nadzieje , ze to mój wymarzony synek. A co do imienia to juz sama nie wiem , dla chłopca ciężko wybrać. Kiedyś mówiłam ze chce mieć Jasia( pa moim tacie) a teraz juz nie wiem:/
Jeśli chodzi o popularne w naszym regionie imiona to jest od zatrzęsienia: Maja, Lenka, Amelka, Julka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...