Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤨 nerka nadal boli, dzisiaj idę prywatnie zrobić badanie moczu albo posiew albo zwykłe zależy ile dni muszę czekać na posiew, bo w piątek po 9 rano mam wizytę u ginki, to niech mi coś zapisze jakiś silny antybiotyk.. za dnia jeszcze jest dobrze, nawet nic mnie nie boli, a w nocy to jakaś tragedia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj wieczorkiem wróciłam od lekarza wszystko jest dobrze słyszałam przez dłuższą chwilkę serduszko dzidzi pierwszy raz 🤪 a jak chciałyśmy męża zawołać to nam uciekło maleństwo i już nie było słychać tak fajnie ale mąż mówi że na korytarzu słyszał i tak się domyślał że to nasza niunia
ale mi się milusio zrobiło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 ale dzisiaj u mnie zimno 🙂
jeżeli chodzi o wanienkę to ja mam zwykłą po Marcelku 🙂
jeżeli chodzi o kąpanie małego to mój mąż jest w tym najlepszy. od pierwszej kąpieli do dzisiaj zawsze to on kąpie Marcelka chyba że coś mu wypadnie to wtedy ja to robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Wkońcu udało mi się tu wejść. ahhhh....
U nas też zimno ale ładne słonko za oknem 🙂 Także chce się coś robic. Ja już czekam bo jutro mama przyjeżdza, jedziemy po nią do wrocławia na lotnisko.
Mój maluch już tak wariuje ,ze szok....chyba potrzebował czasu mój kochany Bartuś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też ładnie świeci słoneczko, ale o 6 rano było tylko 8 stopni brrr...
ostatnio w gazecie widziałam najnowszą wanienkę do kąpania dzieci...a właściwie wiaderko 🤪 że niby dziecko w pozycji embrionalnej i się nie zanurzy. Może i dla takiego starszego ok, ale jak w tym kąpać takiego noworodka...czego to nie wymyślą 😉
ja też czuję moje maleństwo co raz silniej, nawet dzisiaj w nocy czułam jego wygibasy po raz pierwszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o zakupy dla malca to na całe szczeście ja mam wszystko , jedyne z czym bede szaleć to ciuszki. Dlatego tez chciałam tak szybko drugie dziecko, bo mniej wydatków. Tera jak mama wróci zostanie z maja a ja ide dla dzieciaków pokupować rzeczy. Uwielbiam dla maluchów kupować, bardziej niż dla siebie, choć to drugie tez kocham hihihi:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dla mnie to te wiaderko do kapania troche dziwne, ale każdy wybiera to co lubi, ja tam mam wanienke , i na poczatku bede ścieliła pieluszki i w rączkach trzymam bobasa, póżniej mam taki lezaczek pod plecki do wanienki ale jak juz bedzie wiekszy maluszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide dzisiaj kupic mezowi gacie, bo zrobilam mu porzadek w szufadzie i polowa nadaje sie na smietnik 🙂 Czy wasze chlopy tez patrza na was wsciekle jak im wyrzucacie bielizne i skarpetki, ktore juz od dawna powinny byc na smietniku? Bo moj mezus to myslalam ze mnie zje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zawsze mamy burdel w szafach, więc on się cieszy jak mu coś układam w szafie 🙂 gorzej gdy to robi moja mama 😮 🙃 ona ma do tego dziwne ciągoty, że mi i jemu układa w szafach jak przychodzi, ale jak ja to robię to on się nie bulwersuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też ma problem z gajtasami im bardziej wytarte tym lepsze 🙂 Chyba o wentylacje chodzi hehe... A żeby jakieś ubranie wyrzucić? Masakra! Tego nie, tamtego nie bo do roboty się przyda. Porażka gorzej jak z dzieckiem. Jeżeli chodzi o wanienkę to chcemy kupić taką najzwyklejszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, w stolicy pogoda paskudna, pada i jest zimno 😞 a zaraz musze wyjsc do sklepu brrrrr
jesli chodzi o zakupy dla bobaska to jeszcze nic nie mamy, mysle ze jeszcze troszke za wczesnie. Moja siotra zaoferowała się, ze odda nam pare rzeczy po swojej córci , np łóżeczko, ciuszki, itp ale my chyba kupimy własne łóżeczko, moze siostrze przyda się w niedługim czasie 🙂
co do ciuszków to i tak nam pewnie część sprezentuje, ale na pewno tez kupimy nowe - uwielbiam kupować takie malusieńkie ubranka - tym bardziej dla swojego dzidziusia.
Wczoraj na allegro oglądaliśmy z mężem pare rzeczy, w tym takze wanienki, fajne teraz robią, podobają mi się takie ze stojaczkami, ale taki stojak mozna dokupic oddzielnie

DZIEWCZYNY MAM DZIS WIZYTE O 18.00, juz się nie moge doczekac , mam nadzieję ze wszystko w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...