Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja wczoraj przeglądałam te malutkie ciuszki i odcinałam metki 🙂 bo denerwujące były nawet numeracje ubranek haha 😜 nie chce, żeby coś je potem drapało 🙂 hmmmm też cały czas myślę o kombinezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że o kurteczkach jesiennych rozmawiacie. Ja planowałam sobie coś kupić, ale stwierdziłam, że się nie opłaca bo lada moment przymrozki pewnie nadejdą 😞 dlatego od mamci pożyczę płaszczyk zimowy. Zastanawiam się też kiedy moja ginekolog da mi skierowanie na glukozę. Wizytę mam 17 więc może wtedy. Mam też pytanko czy Wy przyszłe mamusie tak często jak ja musicie odwiedzać toaletę na siusiu?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja mam straszną zgagę. Wypijam około litr mleka dziennie bo inaczej to mi przełyk płonie.. Jeżeli chodzi o kurtkę bądź płaszczyk, to ja pożyczam od siostry, ale raczej w nim nie dochodzę do końca. Pewnie jak zrobi mi się ciasno kupię jakąś używaną za grosze. Nie opłaca się kupować nowej, bo mam nadzieję że po porodzie będę nosiła mniejszy rozmiar 😜. A siusiu to na początku często teraz też częściej niż normalnie, ale nie tak jak w 3 miesiącu. Choć zdarza się, że mała się przekręca i kopie w pęcherz, wtedy czuję straszne parcie to trzeba lecieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz mniej siusiam. A zgagi jeszcze nie mam.
Czuje często tak jak by maluszek miał w brzuszku czkawke. Z maja tez czułam jej czkawke ale nie pamiętam czy w tak wczesnej ciązy czy póżniej. Ale wyglada mi to na czkawke bo cóz innego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia gratulacje 🙂 ja dzis pobiegałam troche po sklepach i chyba troche przesadziłam bo mnie troszke brzuch u dołu pobolewa 😞

dziewczyny a jak u was z pępkami, wyszły juz na wierzch? u mnie jeszcze nie, kiedy one wychodza?

jesli chodzi o sikanie to w nocy mnie bardzo męczy, po 3, 4 razy chodze do łazienki, natomisat zgaga w ogóle mi nie dokucza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...