Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justyna ja mam plaszczyk taki bardziej jesienny - tutaj nie ma ostrych zim. jak cos to juz sa wiatry. Mam taka pelerynke welniana, ktora narzucam na plaszcz jak jest bardzo zimno. W zeszlym roku tak robilam. Przyszedl moj plaszczyk czerwony i niestety jest troche za ciasny w biuscie. jak na zlosc bo na brzuchu ma sporo miejsca 🙂 Pozniej zobacze czy da sie przeszyc guziki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też ostatnio dokonałam złego zakupu
kupiłam 3 pary spodni jeansowych i wszystkie trzy są mega za duże sprzedający źle zmierzył szerokość w udzie podając ją praktycznie na wysokości kolana 🤢 a ja patrzałam żeby pasowały na udo czyli sporo wyżej i tak oto mam 3 pary spodni i żadnych szans na ich założenie bo chyba jeszcze ze 20 kg musiałabym przytyć żeby nie spadały 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny miałam jeszcze zapytać was o coś
śpicie jeszcze na plecach??
bo ja całe życie spalam na brzuchu a teraz tak ciężko jest mi znaleźć pozycję do spania
jak śpię na boku to strasznie mnie kręgosłup boli rano i tak sobie myślę czy jeszcze można nam spać na plecach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Jak się dostać na galerię? Mam już login i hasło ale nie wiem jak ją znaleźć. Ja śpię trochę na boku, trochę na plecach. Jak za długo śpię na boku to mi biodra drętwieją. Piszecie, że Wasze maluszki kopią już w okolicy pępka, więc się trochę zmartwiłam, bo mój Maciuś kopie raczej w dole brzucha( tuż nad wzgórkiem łonowym). Wesa trzymaj się cieplutko! Na pewno wszystko będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Byłam na usg, robili mi dopochwowo i przez brzuch zeby zobaczyc czy łożysko sie nie obniża. Wszystko jest dobrze , szyjka długa i pozamykana, ałożysko wysoko. I w sumie to oni nie wiedzą dlaczego plamie, Podejżewa ze moze jakiś"polip" ale nic nie widac. Jeszcze maja mi jedno badanie zrobic także zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa jakbyś ich dobrze podpłaciła to by od razu wiedzieli "co jest" ja już dawno straciłam wiarę w polską służbę zdrowia, oni chcą tylko kasy i nic więcej, a jak nie to się lecz sam 🥴 zdrówka Ci życzę!! 🙂 Ja śpię nadal na plecach i nie czuję się w tej pozycji źle, tylko, że jak tak leżę to mała praktycznie zawsze śpi na którymś z boku.. albo na lewym albo na prawym i wtedy brzuch mam nienaturalnie wygięty, nie umiem spać tylko na lewym boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
WESA bidulko ty nasza TRZYMAJ SIĘ TAM MOCNO 🙂
ja śpię na plecach i lewym boku choć na prawym też mi się zdarza
ja swoją dzidzię też czuję nisko a ostatnio bardziej intensywnie z czego i mój mąż się cieszy bo w końcu może poczuć mocne kopniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kiedyś wydawało mi się, że słyszę serce 🙂 ale tak ogólnie to jeszcze NIC chociaż mówią, że można 🙂 próbować trzeba prawdA? zresztą ona bardzo żywo reaguje jak go przykładam to zawsze zaczyna go kopać 🙃 chyba nie lubi jak ją podsłuchuję hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wasze małe czujecie na okrągło czy może już rzadziej niż kiedyś? bo przyznam się, że kiedyś to ją czułam non stop prawie całymi dniami, a teraz to rano, popołudniu i wieczorem, tak to rozliczając to może 3h dziennie czy to normalne? bo w 23tyg. dziecko rzekomo śpi 20h na dobę czyli całkiem sporo.. no, ale żeby już teraz ciągle spała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czuje kopniaki i wysoko i nisko i z boku zalezy gdzie sie ułozy. A jesli chodzi o stetoskop to własnie pytałam piguły i mówi ze stetoskop jest zbyt czuły i cieżko usłyszeć serduszko najczęćciej słyszy sie wszystkie szumy w brzuchu, jelita, jak sie tam wszystko przewraca w brzuchi itp. Dlatego serduszko ciężko wysłuchać.
Oni tu mają takie trąbki do słuchania brzucha, no i jak juz duzy brzuch to ktg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas dziś pięknie i słonecznie.....

Wesa kochana trzymaj się. Nie powinnam tego pisać ale aż się popłakałam. Będzie dobrze-zobaczysz. Jesteś pod dobrą opieką!

Beatkaa witaj wród nas i zaglądaj częśto 🙂

Co do spania to ja się wiercę jak tylko można. Na plecach, na obu bokach i tak nadal "lecę" ciut brzuchem do dołu 😉 No ale nie na długo bo moja Mała od razu reaguje buntem 😉

Co do ciuchów to ja kupiłam spodnie w sklepie. Były super dopóki nie założyłam ich kilka razy. Ciut się rozciągnęły i już nie jestem taka zadowolona. Może jak je upiorę...

JA TO JUŻ MAM 24 TYDZIEŃ CAŁĄ GĘBĄ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue moja też kopie mocniej i wyraźniej ale chyba rzeczywiście rzadziej. Zawsze rano daje znaki jak się obudzi. Potem w dzień (niby o stałej porze ale też jak za długo siedzę i jej nie wygodnie i takie tam) no i wieczorkiem przed spaniem ale od kilku dni już nie atakuje mnie tak jak wczesniej (tzn nie tak długo...). Dziś śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...