Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ta posciel jest prezesliczna zapisalam linka i napewno zamowie ale jeszcze nie teraz na zakupy przyjdzie czas 🙂

Nusia napisalas ze dostalas kopniaka pod rzebra jak to mozliwe jak nasze dzieci w tym tygodniu siegaja do pepka znaczy sa rowno z pepkiem moze delikatnie nad...?? a do rzeber to jeszcze troche daleko ... ja ledwo czuje ruchy a tu takie kopniaki hmmm moze ze mna cos nie tak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia fajna lista, dodaj jeszcze nową koleżankę youmit to dojdzie nam kolejny chłopiec 😜
Dona śliczniasta ta pościel, też zapiszę sobie linka 🙂
Nusia jak było na jodze, podobało Ci sie??
ja też byłam na ćwiczeniach i poznałam dwie laski, które też mają na styczeń, a jedna całkiem płaska 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do brzuszkow ja tez mam wrazenie, ze wygladam jak w 8 miesiacu 🙂 chociaz patrzac na fotki kolezanek w tym samym czasie w ciazy nie jest tak zle to chyba te co nie maja brzuszkow zaskakuja 🙂 bo gdzie te maluchy sie mieszcza 🙂

w ogole duzo na tym forum dziewczynek 🙂 jestem jeszcze na innym tam znowu przewaga chlopcow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi robi się taka kulka z brzucha jak u Nusi 🙂 ślicznie to wygląda!!!! 🙂 taka słodka mała kuleczka, w dodatku mała zawsze się kładzie po 1 stronie i wtedy głaszcze tą stwardnienie :P mówię już do niej po imieniu 🙂 dzisiaj pępek mnie bolał od masowania brzucha brrr już więcej tego nie będę robić 😮 ok. ja zmykam, bo się zaduszę tą farbą fuuuj 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na jodze bylo ok. Duzo rozciagania i oddychania. Ogolnie ucza jak zignorowac bol i poradzic sobie ze skurczami i kochac dzidiziusia jeszcz mocniej niz sie kocha 😁
Jak bylam u poloznej to mierzyla mi brzuch i powiedziala ze macice mam na okolo 4 cm nad pepkiem, wiec mozliwe ze mala siega girami az w okolice zeber 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia mamy najpiękniejsze brzucholki na świecie 😜 taka fajna kulka mi się zrobiła jak wypchnę dobrze brzuch eheh od razu mi się z Tobą skojarzyła, co tam jeszcze.. Molala gratki córki, a miał być rzekomo synek nono.. laski rządzą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też mam taką kulkę po prawej stronie i zawsze mnie to wzrusza 🙂 zastanawiam się co to może być i wyobrażam sobie że głaszcze bobka po pleckach 🙂 wczoraj jak szturchnęłam tą kulkę to się obraziła i oddała kopniaka, ale przynajmniej mąż mógł w końcu to poczuć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholki 🙂
Witam nowa styczniowke 😉

Ale dzis pospalam 😲 dobre 11 godzin 😁 Polozylam sie krotko po 20, usnelam od razu. Budzik mialam nastawiony na 6 by isc na basen, ale... Jednak moje lozko ze mna wygralo 😜 i spalam dalej do 7:30 mmm bosko 😜 wiec dzis jestem fresh 😎

Kaska fajna lista, dobry pomysl 🙂 Widze ze babki gora 😜 A ten moj wiercipietek juz buszuje znow w moich brzuchu i wlasnie mi takiego kopniaka sprezentowal ze az mnie wygielo 🤪 😁 Widac juz teraz tez po brzuchu jak w nim szaleje i sie wygina. Raz kopnie z jednego boku, potem z drugiego, za chwile gdzies w srodku 😁 ma chlopak zabawe 😁

Miloego dzionka dziewczynki i do uslyszonka 😉

ps: ja juz ma +7 🥴 bede jak kaszalot do stycznia... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
dobrze że ta lista wam się spodobała bo chociaż widać jaka jest przewaga dziewczynek nad chłopcami 🙂
ale ja miałam dzisiaj sny w nocy 😮 śniło mi się że spóźniłam się na usg i zadzwonił po mnie mój gin i kazał szybko przyjś i ja szybko szłam i po drodze zaczepili mnie jacyś kolesie którzy chcieli mnie zgwałcić 🤪 ale uciekłam im. a na usg wyszło że mam mieć córkę 🙃 już nie mogę się doczekać czwartku i przeżywam i tak mi się śnią głupoty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 Ja też jestem wypoczęta i w końcu mnie głowa nie boli. Chyba muszę częściej wstawać koło 7. Położyłam się koło 22 i wtałam o 6:30, żeby męża na jazdy odwieść 🙂 Idę gary pozmywać, bo wczoraj nie dałam rady 😞 Zajrzę do Was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

to widze, ze wasze dzieciaki szaleja 🙂 nasz synus grzeczniejszy chociaz juz coraz wyrazniej go czuje 🙂 dzis znowu widzilam jak brzuch sie rusza ale on siedzi jakos z prawej strony przewaznie tam go czuje najwyrazniej i tam widze brzuch jak sie rusza... mam lozysko na przedniej scianie wiec moze dlatego u mnie slabsze ruchy ...

ja dzis obudzilam sie o 7 i nie czuje sie za dobrze mdli mnie nie mam apetytu 😞 ciekawe od czego tak... nawet myslaalm, ze sie przeziebilam ale goraczki nie mam czuje sie jakos nie za dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...