Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 😉

Kasiulek -kiedys mnie Maz droadzil i teraz ciaglen mysle ze zorbi to 2 raz


WIECIE bylo wczoraj to tak....

ze Rano w lozku(lubie gadac w lozku sam nie wiem dlaczego) zapytalam go ze czuje ze cos jest nie tak z NIm....i ze mam podejrzenia o Zdrade,,...a On powiedzial ze rozumiem moje Obawy ale sa bezpodstawne bo mnie nie zdradza.....wiec uwezylam i dalje razylam temat i sie okazalo ze ma jakies problemy w w swojej pracy....a ze jestem w ciazy to niechial mnie nimy zadreczac.....i dlatego taki jest....
Moze to JA przesadzam.....wariatka ze Mnie....JA go BARDZO KOCHAM>>>>>znamy sie z 8lat.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 7 😁 ale wzięłam się za siebie i waga konsekwentnie spada 🙂 niedługo będzie 6 hehe 😜

To te ubranka 🙂 1 sztuka wychodzi ok. 3zł czyli jak w lumpiku, ale takich słodkich bym nie dostała, a jeśli nawet to za wyższą cenę kiedy nie ma przecen, a mówiłam, że nic różowego nie kupię buahah, ale zmusiłyście mnie do zakupu tych maleńkich ubranek w roz. 56, bo prawie nic nie miałam 🙃 A jak mała podrośnie to będzie skok na Auchan, bo tam mają ubranka w kolorze szarym moim ulubionym, takie śliczne szare sweterki, bluzki, bodziaki i w ogóle 🤪
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/31/44/52/1231445243
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/31/44/54/1231445446
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/31/44/52/1231445257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj kupiłam ten płaszczyk, jednak kolor fioletowy, bo sobie upatrzyłam juz kozaczki fioletowe. Jak przyjdzie paczka to wam powiem czy fajny czy nie bardzo hehe.
Zjadłam śniadanko, obiadu dzis nie robie, mrozone pierogi ugotuje. Mam mnóstwo prasowania musze jakos pokryjomu przed teściową poprasowac, bo oni każą mi tylko leżeć i odpoczywac.
Najgorzej mam problem z tym kręgosłupem, nawet chodzic mi cięzko, chodze jak pokraka. W nocy do WC nie mogłam się podnieść tak bolał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci , ze ból kregosłupa który ja mam jest bardzo silny, nie wiem od czego. Z maja bolał mnie ale jak juz miałam wielki brzuch i było mi ciężko, i nie tak mocno jak teraz. Musze u lekarza sie zapytać. dziś dzwonie się umówić na wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki 🙂
Mąż w domu to i jak juz na nogach 😉 No ale nie czuję się najlepiej.

Dziś jedziemy podpisać umowę na to mieszkanko i zaliczkę im zapłacić. Kurcze zamiast jednak się cieszyć (jak wczoraj 😉) to ja się dołuję jak tylko o tym pomyślę - boję się, że możemy nie dostać kredytu 😞 Zwariuję chyba z tymi skokami tych moich nastrojów

Spadam na śniadanko. Kanapeczki z jajeczkiem, pomidorkiem i ogórkiem

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja dokładnie od dzisiaj jeszcze 3 tygodnie pracuje...i nie mogę się doczekać, serio.
Może dlatego że razem z koleżanką przejęłyśmy nowe obowiązki i ja w miarę sobie z tym radzę a ona stale petarduje mnie pytaniami i ciągle o to samo, naprawdę już mam nerwa, żeby nie powiedzieć że wkur... tak więc nie żałuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna a jak duże mieszkanko sobie upatrzyliście?? Trochę Ci się nie dziwię że się stresujesz, bo my nie dość że na decyzje czekaliśmy 2 m-ce to jeszcze takie papiery ze spółdzielni wymagali, że sama SM łapała się za głowę...niech żyje biurokracja...ale w końcu upragniona wiadomość dotarła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny. Mnie też już kręgosłup wykańcza. leżeć źle siedzieć źle a nie daj Boże postać dłużej 😞 Kurcze wy macie glukozy po 120 i już wam każe się ograniczać a ja miałam 130 😞 A ile glukozy wypiłyście? ja 75gram. Molala cieszę się, że wszystko się wyjaśniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój maz mysli o zmianie pracy. Hmmm:/ ale to byłoby w niemczech, co prawda godzinka jazdy od nas, mógłby być nawet codziennie w domku albo by przyjeżdzał na weekendy. Przeraza mnie to ze mogłoby go nie byc cały tydzien. No ale kasa więkasza, a m tyle remontów jeszcze mamy. Nie wiem co mysleć:?(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski co do mojego usg mam dopiero w czwartek a nie tak jak tu kasia napisalam w srode 😁 moj synek dzis cała noc sie duzil spalam z nim bo sie balam ze usne i nie bede slyszec jego kaszlu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...