Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

jej nie wchodzi mi ten link hm ciekawa jestem czy to winna z mojej strony czy z linku 😁 co do porodu mezczyzna musi czuc ze da rade a jak wie ze nie da to własnie zostawiaja nas samwe ale wiecie co wam powiem moj tez teraz mowi znow nie ale jak kodzio sie rodzil biegiem bieg do szpitala ale nie zdazył na cc i nie było go ze mna i mowi ze załował ze piekny widok w inkubatorze i ze nie mogł go dotknac 😁 odrazu tylko9 nastepnego dnia wiec wiesz w ostatniej chwili moze sie zdecyduja ci nasi mezczyzni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Trochę to dziwne by szpitale nie zgadzały się na wybrany sposób rodzenia przez kobietę 🙂 jak tak ma być to ja chyba sama zacznę rodzić w domu 😁 a pod koniec zadzwonię na pogotowie.. i niech spadają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie.
U nas od rana Słoneczko świeci. Aż sie chce działać, choć za duzo nie moge. Ale zrobie dzis sałetkę gyros, bo mam ochote. Narazie na śniadanko płatki na mleczko ide wszamać.
Pózniej z Maja na dwór bo szkoda nie wykożystać ostatnich dni ciepła,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie siedzę na Allegro i szukam tylnej lampy lewej,o mój mąż w nocy stłukł. W sumie jestpęknięty tylko kierunkowskaz z boku, więc jak ktoś za mną jedzie to będzie widział, że skręcam, ale nie wiem czy mogę tak jeździć. Lepiej wymienić niż płacić mandat 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img18.imageshack.us/i/imagescao8rpy3.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9468/imagescao8rpy3.jpg[/IMG][/URL]
Dzień dobry 🙂
Ależ dziś piękny, słoneczny pierwszy dzień jesieni 🙂 I stąd moje mocne postanowienie: "co ma być to będzie i moje humory niczemu tu nie pomogą więc koniec z dołami!!!" 🙂 Zobaczymy co z tego wyjdzie?!

kasiulek85 napisał(a):
jeszcze trzeba uaktualnić naszą listę 🙂 to zadanie Justynki 🙂
Zrobię to dziś - wybaczcie, że się zaniedbałam 😜


Asia ja nie mam z tym póki co problemu więc nie biorę dodatkowo magnezu. A na obiad sama poszukuję pomysłu

O ja to dziś mam 25 tydzień za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂[color=blue][/color]
U mnie tez super pogoda, powrót lata. Wróciłam z zakupów. na obiad dziś papryki nadziewane mielonym i ryżem, w sosie pomidorowym 🙂
Mój mąż chory, leży i wielce cierpi bo ma katar 😉

Asiu ja biorę Magnezin 3 razy dziennie, ale to dlatego, ze mi brzuch twardniał. Normalnie brałam 1 tabletkę na dzień, żeby nie mieć problemów ze skurczami nóg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmint oj lubię nadziewaną paprykę, chyba zrobię w następnym tygodniu 🙂
ja mam już gotowe filety z kurczaka (tylko się odmrażają) ugotuję ryż, usmażę grzybki zrobię sos i tyle, czasem też nie chce mi się wymyślać...
wczoraj się wzruszyłam jak po obiedzie się położyłam a moja malutka tak szalała że brzuch mi skakał, dopiero teraz jest to dla mnie widoczne na zewnątrz i dlatego 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj nie mogłam zasnąć przez małego, tak wiercił i kopała, że musiałam pochodzić trochę 🙂
Rano też się obudził pierwszy 🙂 i koniec spania. Ale to jest takie fajne! Jak się wygina po jednej stronie, to na brzuchu mam wielką kulkę z lewej lub prawej, nawet siedzieć nie można, bo mały woli pochodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...