Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tu kaza tylko sikac (jak sie idzie do poloznej) na taki pasek ktory wskazuje odpowiednie kolory na bakterie, cukier i cos tam jeszcze-nie pamietam juz.
A krew mialam tylko raz badana i to na samym poczatku, ledwo dzien po tym jak nie dostalam okresu 😜 wiec tu nie szaleja z badaniami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez robir glukoze za 2 tygodnie

faktycznie szalejecie z ubrankami 😜 ja jeszcze nie mam ani jednego ciuszka, siostra naszykowała mi juz całe pudło po swojej córci, ale jeszcze go nie przywiozłam, jedyną rzecz jaką kupiłam dla niuni to pościel do łóżeczka 🙂 z resztą jeszcze poczekam - moze do grudnia , przed nami jeszcze malowanie pokoiku, zmiana wykładziny itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ja też dzisiaj robiłam wyniki na cukier bo mój gin kazał zrobić do 26 tyg ciąży. najpierw na czczo jedno kłucie potem wypiłam glukozę (ja musiałam wypić 75g i po godzinie jedno kłucie a po drugiej godzinie drugie kłucie)
wynik mam taki:
po godzinie 109 a po 2 godz 101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie mam na teraz kurteczke .... na zime kurtke i plaszcz,,,,,nic nie musze kupowac, bo jakos zawsze wypadlo, ze kupowalam sobie fasony parasolkowe i wszystko bedzie pasowac ..........
teraz jednyie musze wybrac sie do centrum i poszukac ze2-3 swetry cieple,dluzsze do legginsow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe rzeczy i pieluchy już wiszą 🙂 jutro zacznę prać kolorowe 🙂 wiecie to dobry pomysł z tym praniem, później może nie być już czasu, ewentualnie zawsze można je spakować do siatek.. pudełek czy czegoś, albo do szafy 🙂 a potem znowu od biedy wyprać 🙂 moja koleżanka miała poród niespodziewanie i nic nie miała wyprane to jej mama kupiła proszek, wszystko wyprała itp. także przezorny zawsze ubezpieczony 🙂 dzięki temu będę wiedziała co muszę jeszcze kupić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny

Kompletnie nie wiem co u was slychac.....ale nadrobie za chwilke....
napisze a pozniej wam odpisze na posty

co u mnie to jakos przez weekend i wczoraj nie mialam ochotki wchodzic.....brzuszek mnie troszke bolia i spinal..... ehhh chyba pojde do Gina...bo biore tabletki i Nospe z malo pomaga....
ado tego Mezus znow mi zatrowa nerwy......bo poszlo o jego wyjazd w delegacji od Czwartku do Niedzieli niedosc ze to cale 4 dni.....to jeszcze boje sie ze tak moze go ciagnac do zdrady i byla wielkkaa klotnia przez pol niedzieli i poniedzialek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molala przepraszam, że to napiszę, ale czy warto ciągnąć ten związek? Powiem Ci jedno..

Albo znowu zaufasz mu w 100% i nie będziesz o nic podejrzewać, albo musicie się rozstać.
Z góry już mówię, że nic nie będzie takie samo jak wcześniej, nie powrócisz do lat sprzed zdrady, bo to już przeszłość, którą on zniszczył.. teraz możecie tylko zbudować coś nowego 🙂 zastanów się jaką jesteś osobą: naiwną, słabą kobietką i potrafisz wszystko wybaczyć w imię miłości czy zdrowo podchodzącą do życia kobietą, która wie, że większość zdrad prędzej czy później się powtarza.. - oczywiście nie każda. Nie wiem jaki ma charakter Twój mąż, ale ja wychodzę z założenia, że każdy wie co robi.. nie ma wytłumaczenia "bo był pijany" "bo ona za nim łaziła-podrywała" każdy ma oddzielny mózg, umie mówić NIE 🤨 Osobiście zdrady bym nigdy nie wybaczyła, nawet w imię miłości czy dla dzieci, to moje życie, moje nerwy i nie miałabym zamiaru się męczyć dla kogokolwiek.. a co Cię ludzie obchodzą? Teraz jest wiele rozstań... Ewidentnie nie masz do niego zaufania, potrafisz przebaczyć? Pomyśl nad tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie z dziewczynami. Wiem, ze bol zwiazany z rozstaniem jest ogromny ale bedzie jeszcze wiekszy w nieszczesliwym zwiazku i bedzie trwal miesiacami albo latami, a moze gdzies tam za rogiem czai sie ktos kto bedzie cie traktowal jak ksiezniczke i swiata poza toba nie widzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a molola jeszcze ci powiem, ze mlodziutka jestes i na pewno jakos sie wszytsko ulozy 🙂 moj tato zmarl jak mial 38 lat i moja mama zawsze powtarzala, ze ona nikogo nie szuka, bo drugiego takiego jak moj tato to nie znajdzie. i nie znalazla, on ja znalazl 🤪 jest od niej 10lat mlodszy i swiata poza nia nie widzi. zakochani sa w sobie jak nastolatki a juz sa ze soba 4lata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂
mówicie że macie hemoroidy, ja jeszcze w miarę się wypróżniam 🤪 ale jak mi się zbiera to mnie brzucho boli i potem skupiam się 15 min 😜
molala jestem za dziewczynami, widać że nie masz już do niego 100% zaufania, a wyjazdy służbowe to nie wiadomo jaki mogą mieć charakter i takie myśli po głowie się plączą...przemyśl to sobie bo dla mnie facet który zdradza żone (a tym bardziej w ciąży) nie zasługuje na zaufanie, a taki związek to raczej męczarnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki 😆
ogladalam wczoraj film,,,, kobieta byla w ciazy, dobra zona , bo na czas ciazy wziela pod dach i zaplacila prostytutce za wspolzycie z jej mezem 🙂 sama mila swiety spokoj, maz szczesliwy ,a po narodzinach prostytutka sama sobie poszla 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...