Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My dzisiaj też przed tv, ale jeszcze mamy remont związany z kominkiem, także syf kiła i mogiła tu jest.. a mała wyjątkowo teraz ruchliwa się zrobiła chyba słyszy głosy i hałas 🙂 strasznie się wzdyma a to niestety boli! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięń dobry. Ja zaraz o 7 wyjezdząm do szkoły. A póżniej przyjedzie po mnie mąż Z Mają i lecimy na zakupki, musze kupic Maji kurtke i kozaki, i tak mysle sobie dziewuchy ze moze w tych marketach typu tesco itd. znajde jakąś kurtke na brzuch niedrogo???? hmmmm dzisiaj latanie za kurtkami moze akurat sie uda. :P
A propo MC donalda, ktos mi tu smaka narobił i dziś nie obejdzie się bez Tortilli/;p mniam 🙂
Miłego dnia wam życze Słonka moje . Ja zaglądne dopiero wieczorkiem Buziole:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa w tych marketach może są i tanie kurtki, ale krój mają obrzydliwy, wiem, bo łaziłam np. po Auchan to wstyd w tym chodzić w niektórych kurtkach brrr! To już lepszy lumpik. Wczoraj było najlepsze mi twardniał brzuch, mała się w między czasie wzdymała, wypinała - rozciągała co zaczynało boleć i schizowałam, że może to już jakiś pseudo poród 🙃 dzisiaj rano też ładnie wierzga całym ciałkiem, rzeczywiście teraz to mi tylko brzuch faluje, rzadko dostaję kopniaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
ale sie wczoraj nachodziłam za tą nieszczęsną kurtką...byłam w mieście, na lumpach i nic, ale w końcu trafiłam na naszym miejskim ryneczku na butik z odzieżą ciążową, gdzie kupiłam kurtkę o identycznym fasonie jak ta http://moda.allegro.pl/be-mama-ciazowy-plaszcz-kurtka-hurry-grey-s-m-i1264829245.html za 120 zł....może to nie najtaniej ale byłam już zrezygnowana, a poza tym dzięki paskowi można ją założyć i po ciąży 🙂
także zestaw zimowy prawie gotowy 😎
dzisiaj idziemy z mężem na kabaret Moralnego Niepokoju, ciekawe czy będzie fajnie 😜
i w ten sposób weekend znów pójdzie do lamusa ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila 😁 nie obraź się, ale taki styl kurtki kojarzy mi się z PRL z moherami 😁
A ja się dowiedziałam, że synek mojej koleżanki ten z cc ma toxoplazmozę!!!!!!!! Ona robiła badania a lekarze mówili, że wszystko jest ok.. a tu takie coś 🤨 dlatego pewnie mały ważył w 36tyg. 1,5kg a nie np. 3kg i był bardzo malutki. Czy mogę iść na badanie cukrzycy biorąc antybiotyk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski troche mnie nie było wczoraj dopiero odebralam wyniki glukozy od swojej mamy i ja patrze mam podwyzszony cukier po wypiciu norma jest 106 a ja mam 128 😞 ktoras wie co musze robic bo lekarza mam dopiero 27 i mi wszytsko powie ale sie martwie do tego czasu z konradkiem było wszytsko w pozadku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ciezarowki 🙂
Lagoona ! ,,,twoj TWAROG 😉 sie uspokoil, za to moja od dwoch dni jakbym szalejem ja nakarmila,,,, kreci sie-wierci-kopie-znieksztalca mi brzuch na maksa i tak jak miala wczesniej regolarne pory wstawania ,tak teraz ona caly czas nie spi ! nawet jak w nocy wstaje siusiu -ona sie kreci.........to dziecko w ogole nie spi!!! .. i od wlasnie tych dwoch dni mam strasznie brzuch twardy -mam nadzieje ze to normalne, bo boje sie ze lekarka zabroni mi w piatek do Polski jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka moja jest aktywna cały czas, ale nie kopniakami, tylko tym łażeniem pod skórą, mi też brzuch twardnieje, ale muszę przyznać, że z własnej winy, bo dużo chodzę i sprzątam, muszę odpocząć! bo naprawdę coś się stanie, a najbardziej nienawidzę jak ona lezie pod skórą za pępek koło wątroby itp. wszystkie mięśnie mi ściska 🤢 Wcinam smażoną flądrę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...