Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Ja dziś wymęczona bo pół dnia spędziłam w poradni cukrzycowej. Niczego mądrego się nie dowiedziałam ale chociaż pod ktg mnie podłączyli, pobrali posiew no i założyli mi kartę w szpitalu w którym chciałabym rodzić (tam rodziłam Natalę) a raczej trudno się tam dostać więc kto wiem? 🙂 No i rzeczywiście jest tak jak pisałyście położne "dają po łapkach" za samo dotykanie brzucha bo można wywołać tym skurcze. Powiedziałam im, że męczyłam moją Natalę całą ciążę (tak jak teraz Majkę) dotykaniem, łapaniem jej nóżek/rączek itp i do końca 39 t.c. (do samego cięcia) nie miałam żadnych skurczów i pewnie teraz się tego nie oduczę 😜

Spokojnego wieczorku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Nivea nie uzywałam . Ja miałam sudokrem ale on nie bardzo. Długo używałam ale wysusza bardzo skurkę. Najlepiej jak już dzidzia sięodparzy to "linomag". rewelacja. Posmarowane raz na noc dość grubo i rano już prawie odparzenia nie widać.

Ja na poczatku za kązdym przewijaniem pupki smarowałam sudokremem, pózniej dostałam opieprz ze po co tak, ze smarowac tylk jak sie odparzy. no i zaczęłam tak robic. rzadko sie odparzała ale jak już to linomag super pomagał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milka dobrze bedzie, jakoś się ułozy, narazie sie tak nie stresuj bo naprawde dzidzie to wyczuwają
a ja mam problem tego typu,ze moja firma upadła i po macierzynskim musze szukac nowej pracy a wlasciwie jeszcze na macierzynskim , tak zeby po tych 20 tygodniach od razu pójsc do nowej pracy. Mój szef okazał sie cholernym oszustem 😠 palant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka to może na dobry początek weź dziecko do bawienia starsze? Od razu kobiety po ciąży nie przyjmą do pracy (ja to wiem i każda z nas to wie) bo dziecko jest za małe i pracodawca nie uwierzy, że taka kobieta nie będzie brać zwolnień jak małe będzie chorować. Ja już sobie to obmyśliłam (teraz też przecież chodzę do chłopca uczyć go i odprowadzać ze szkoły) a kasa zawsze jakaś wpadnie 🙂 tylko ciekawe co którego tygodnia dam radę.. mam nadzieję, że do grudnia jeszcze jakoś wystękam 😁 a po urodzeniu to się zobaczy, myślałam by wziąć do bawienia jakiegoś starszego malucha z 2-4lata 🙂 a pieniądze są praktycznie takie same jakbyś pracowała w normalnej pracy. Pomyśl o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i chciałam dodać, że też szturam małą od 16tyg. i jakoś skurczy nie mam 🙂 to chyba tyczy się bardziej ciąży zagrożonej. Najlepsze jak wytyka kopytko a ja je złapię i ona od razu je chowa to jest po prostu słodkie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwoniłam właśnie przed chwilą. Mówi ze mam sprawdzić wacikiem czy w pochwie nie ma krwi jak nie ma to to napewno jakieś zapalenie cewki moczowej albo nerek. Przed drugą ide do niej na wizyte. W pochwie nic nie ma na szczescie. Moze mi da jakieś leki tylko 😞oby) nie chce do szpitala. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! Daaaawno mnie tu nie było. Problemy z dostawcą internetu 😞 .Wczoraj byłam u ginekologa i mnie wystraszył, że moje maleństwo już by chciało wyjść. Malutki ułożony jest główkowo, szyjka macicy miękka i przygotowuje się do rozwarcia i ktg wykazało skórcze 😞 Dostałam leki i muszę dużo wypoczywać. A jeżeli chodzi o dotykanie brzuszka to widzę, że co lekarz to obyczaj 🙂 Mi kazała delikatnie masować brzuszek, żeby mały się wyciszył i nie pchał się w dół 😜 a co za tym idzie żeby zmniejszyły się skórcze. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Za mną ciężka nocka 😞 Kaszel obudził mnie o 4 rano i nie mogłam się położyć bo się dusiłam, masakra jakaś. Dopiero przed 8 padłam na siedząco 😮
Wesa nie martw się, skoro nie masz krwi w pochwie to chyba nic takiego strasznego się nie dzieje.
Ja wanienkę upatrzyłam normalną ale z wkładką do środka, żeby dzieciątko się nie ślizgało po dnie. Mam nadzieję, że to znacznie ułatwi kąpanie w pierwszych dniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Alwo, w koncu zawitalas 😎 Milo 😜 Pisalam do ciebie troche, no ale pewnie przegapilas 😁
Moze jednak bysmy sie tu jakos spiknely razem co ktoregos dnia? 🙂

Lece zaraz do domu na lunch bo mam takie ssanie ze sie w glowie nie miesci 😁 No kurcze ja caly czas jestem glodna... Wy tez tak macie?

Dobra spadam, odezwe sie pozniej 🙂

Buziaki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ten, tylko jeszcze zastanawiam sie nad kolorem
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HAUCK-iCOO-VARIO-PUSHCHAIR-CARRYCOT-PRAM-CAR-SEAT-/310268015938?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item483d6a3542

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HAUCK-iCOO-VARIO-PUSHCHAIR-CARRYCOT-PRAM-CAR-SEAT-/140474231681?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item20b4eaab81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my upatrzylismy taką bryczkę dla naszej księżniczki 🙂

http://allegro.pl/wozek-v-viola-3w1-fotelik-gratis-kola-popmpow-i1317791195.html
kupimy pewnie pod koniec grudnia albo na poczatku stycznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...