Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aśka bądź dobrej myśli!! 🙃 Mnie za to dzisiaj znowu bolał brzuch jak na @ przez kilka godzin 🙂 nie mogłam przez niego spać, bo nie był mocny, ale za to denerwujący, bo stały ciągły. Zwariować z tym można, wzięłam nospę to po jakimś czasie przeszedł. Zauważyłam, że jak ją biorę regularnie to tych bóli nie mam, a jak odstawię lub wezmę tylko raz to od razu w nocy to mam za dnia nigdy. Tylko czemu akurat w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. U mnie po nocy ok....tylko raz mnie złapał skurcz w nodze 🙂
Zaraz ide wstawic zupke na obiadek, dzis zrobie szczawiową 🙂
Femmka to super juz tez niedługo bedziesz miała swoje bobo. teraz chyba asia i ty najbliżej się rozsypiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam do listopadówek i do gródnióweczek co jedza konkretnie podczas karmienia piersią. A nic takiego sie nie dowiedziałam. Ja poszukuje konkretnych pomysłów co bede mogła zjeść czy ugotowac.....nikt nie chce mi powiedziec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez szukałam mądrych porad dotyczących karmienia w pierwszych miesiącach ale z rodziną już nie rozmawiam bo jak słyszę ze one odstawiły karmienie piersią bo przez pół roku trzeba tylko gotowany drób jeść to mi się ich żal robi
chociaż moja mama lepsza nie jest mówi że nic innego nie można a sama rodziła nie 25 a 7 lat temu

myślę ze w szpitalu położne nam pomogą i podpowiedzą co będzie najlepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JK SIE KOGOS PYTAM TO MI TYLKO MÓWIĄ ze jedzą wszystko tylko nic ciężkostrawnego....i tyle z tego wiem.

Ja bym chciała konkretne pomysły na posiłki.
Jak byłam z Mają to rano jadłam najczęściej jakąś kanapke bółkę z serami żółtym albo wiejskim, jakas chuda szyneczka, jajko gotowane.
Na obiad jakaś zupa, np buraczkowa, kalafiorowa, (ogórkowa, kapusniak, szczawiowa, pieczarkowa....takie odpadają)
I same ziemniaki np ze smietanka jadłam;/
I piłam tylko soki pożeczkowy i bananowy.
dlatego poszukuje pomysłów na jakies obiadki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja idę dziś do mojej dr i zobaczymy co mi powie
mam nadzieje że wszystko jest oki i spokojnie przeczekam do nowego roku
martwią mnie te moje 2 terminy 6 stycznia z @ i 21 stycznia z usg
w sumie już po 6 stycznia mogę rodzić bo to będzie bezpieczne dla malutkiej
ale po co niepotrzebnie wywoływać poród ciąć albo jeszcze każą mi leżeć w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myślę że śniadanie i kolacja nie są aż takim problemem
dozwolone są chyba pieczywo wędliny, nabiał, nawet jakieś gotowane kiełbaski z ketchupem ale nie pikantnym
rzeczywiście gorzej z obiadami
myślałam o zupach rosołku, pomidorowej, buraczkowej, jarzynowej
ale nie wiem np czy jak będę chciała zjeść sosik z ziemniaczkami albo kaszą czy inne gotowane/parowane mięsko to czy można do tego jakąś surówkę np. gotowane buraczki, marchewka bo przecież kapusta, fasolka, kiszone czy w occie odpadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka a może twoja malutka jest po prostu z tych mniejszych dzieci 🙂 Wróciłam z badań
kuźwa za jakie grzechy tu jest tak drogo zapłaciłam za mocz, krew, hbs i wr 51 albo 61zł teraz dokładnie nie pamiętam, bo nie miałam drobnych i jutro dopłacę 1zł przy odbiorze bo nie miała jak mi wydać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue u mnie już jak trafiłam w 6tc z plamieniem do szpitala to lekarz powiedział że się ciąża nie rozwija kazał tydzień czekać i przyjść jeszcze raz okazało się po tygodniu że mała ma nie 7 a 5 tygodni czyli jest 2 tygodnie młodsza
to samo było podczas usg w 12 tc
poszłam w 12 liczonym z miesiączki i lekarz kazał mi przyjść za 2 tygodnie bo to było 10 a nie 12
poza tym ja miałam zawsze nieregularne miesiączki bo ta marcowa to było jakieś tylko 2 dniowe plamienie a wcześniejsza była w styczniu
wiec przyjęłyśmy z dr że ostatnia @ była 30 marca w trakcie tego plamienia
ale nie można się nią sugerować do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

A ja dzis na usg o 13:30, juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂 🙂 Ten maly wiercipietek znowu mi daje tak czadu ze az mam brzuch obolaly przez to 😜

Joanna slonce nie jestes sama 😞 Mnie tez dzis zaczelo cos brac, a kurcze tak sie dobrze trzymalam przez cala ta ciaze i tez cos sie boje ze sie rozloze a nie moge! Mam tyle pracy tutaj i w domu, ze to bedzie jakis koszmar jak sie pogorszy. Ale gardlo juz mnie drapie, glowa mnie boli i wogole mam mdlosci 😞 Wiec sie czuje taka wypluta troche 😁 Ale bede musiala tez zastosowac jakies domowe sposoby, bo tabletkami truc sie nie bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...