Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
a ja po wczorajszej wizycie u lekarza jestem spokojniejsza, powiedziała że nic nie wskazuje an poród w tym roku
ale co do mojego podwójnego terminu radziła nie przenosić ciąży po 20 stycznia żeby maleństwu nie zaszkodzić tym łożyskiem
po 6 stycznia i tak ciążą już donoszona i jak do 10 nic się dziać nie będzie to będziemy wywoływać
czy poród wywoływany jest no nie wiem bardziej skomplikowany - bolący od takiego co sam się zacznie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!!!
Ja dziś po nieprzespanej nocy, miałam całą noc regularne skurcze tak co 7-10 minut mi sie wydaje (bo dokładnie na zegarek nie patrzyłam). Ale to te bezbolesne napinanie sie brzucha tylko. Ale długo trwały. A teraz razno to mnie troszke nisko w podbrzuszu boli 🙂

Maja leży w foteliku samochodowym dla synka i bajki ogląda, cos nowego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi znowu od tygodnia drętwieją nogi
tzn czuje taki chwilowy ucisk po wewnętrznej stronie uda i za chwile jakby mi nogę odbierało
raz to normalnie musiałam się blatu w kuchni złapać bo równowagę straciłam
pytałam czy to jest związane z ciąża i dr powiedziała że mała naciska wtedy na nerw kulszowy i to dlatego 🙂
a to mała łobuziara matkę chce przewrócić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dała zwolnienie do 10 stycznia i powiedziała że później będziemy myślały co dalej tak żeby mi macierzyński nie zaczął przed porodem lecieć
za to dowiedziałam się jeszcze że ona jako mój lekarz gin prowadzący może wypisać dla mojego męża 2 tygodniowe zwolnienie po porodzie żeby mógł się mną zaopiekować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę się wam pożalić bo nie wytrzymam
mój mąż zapomniał chyba o moich imieninach ...
tak to jest jak ma się wszystkie uroczystości przed świętami - nikt o nich nie pamięta - tylko że jemu się to nie zdarzało
mam nadzieje że chce mi zrobić po pracy jakąś niespodziankę i dlatego od rana nic nie mówi
ale i tak jest mi smutno na myśl że mógł o mnie zapomnieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
wlasnie dziewczyny jak to jest z macierzynskim? wiem, ze w szpitalu dają jakis papier, ale czy z nim nalezy udac sie do pracodawcy czy samemu zawiezc do ZUSu? No i nie wiem dokladnie jak jest ze zwolnieniem. Jesli lekarz wypisze takie zwolnienie do konca terminu porodu a urodzi sie wczesniej to jak to sie ma potem do urlopu macierzynskiego. Kurde moja firma sie rozpadła, nie mam sie z kim skontaktowac i podpytac o różne rzeczy , masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co ja wiem to macierzyński jest rodzajem zwolnienia wystawianego przez szpital
zwolnienia mogą się pokrywać w terminie ale tak jak ci wystawi szpital to od tego dnia będzie ci lecieć macierzyński
stratne są dziewczyny co trafiają np 2 tygodnie przed porodem do szpitala bo jak im wystawia szpital macierzyńskie zwolnienie to od dnia przyjęcia do szpitala czasami wypisują wiec sa one 2 tygodnie w plecy
wydaje mi się że takie zwolnienie niesie się pracodawcy a on już przekazuje je dalej do zus ale nie jestem tego pewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Honoratka
dzwonilam do zusu, jednak trzeba dostarczyc pracodawcy zaswiadczenie o macierzynskim i musi je podpisac a myslalm ze mnie to ominie i bede mogla zawiezc wszystkie papiery od razu do zusu, chyba bede miala z nim problem bo nie mam z szefem zadnego kontaktu 😠

ide gotowac obiad a potem jade na wizyte zobaczyc moją perłę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...