Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mojemu kupuje bon do sklepu z narzedziami 🙂 To jest fajne tutaj, mozna to kupic w kazdym jednym sklepie, wiec ma sie wolny wybor, wiec sam sobie wybierze co bedzie chcial 😉

Moj mezus wie ze jak dla mnie to moze mi kupowac tylko bizuterie albo bielizne. Nic innego mnie nie interesuje 🙂 Kilka lat temu dostalam od niego pare butow (a malo ktore buty mi sie podobaja - i te oczywiscie tez mi sie nie podobaly) wiec zesmy sie klocili o te buty przez 2 dni. Myslalam ze oszaleje jak je rozpakowalam, taka bylam na niego wsciekla - bo jeszcze dzien przed mowilam mu ze sama nie nawidze kupowac sobie butow, a od niego zyczylabym sobie bizuterie... A tu prosze...Kozaki pod choinka... Wiec ja nie jestem taka wyrozumiala jak ty YOUMIT 😁 😁 😁
Wiec juz teraz wie: albo bielizna, albo bizuteria 😁
Teraz raczej z bielizna nie bedzie szalal, wiec zostaje tylko jedna opcja 😁 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂
ja cały dzień byłam w mieście z mężem kupować prezenty pod choinkę dla rodziców i chrześniaków a mamy ich trójkę, a potem pół dnia byłam z nim w lesie po choinkę, było ich tyle że ciężko było się zdecydować ale jak już mieliśmy wychodzić to nam facet doradził gdzie są takie choinki które mi się podobają i kupiliśmy 🙂 teraz tylko trzeba ją ubrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jakos sie nie zaciekawie czuje, zgaga mnie dopadła, głowa bolała i w ogóle jakiegos doła załapałam, nawet mi sie z nikim gadac nie chciało. Szykowałam dziś farsz na krokiety i jakos mi wszystko z rąk leciało, chyba nie bedą za pyszne. Jutro bede robiła te krokiety , sałatke warzywną i upieke piernik(z torebki). i to by było na tyle z tego co robie na te święta. Tylko ze trzeba jeszcze troszke posprzatać bo wigilia najpierw u nas na górze a pózniej jade do mojej mamci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!!! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.... Dość długo mnie nie było. Postaram się może usprawiedliwić 😜 Najpierw musiałam skończyć i obronić moją magisterkę - udało się na 5 🤪 A kilka dni po obronie okazało się że Natasza ( takie wybraliśmy imię dla naszej córci) jest już gotowa (rozwarcie itd.). Skutek był taki, że leże w łóżku już trzeci miesiąc!! Kompa mam na dole i mam zakaz siedzenia przed ekranem. Ale dziś tak sobie pomyślałam "a co tam! 15 minut nie zaszkodzi" 😉 Pozdrawiam was dziewczynki i do napisania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje bardzo za życzenia
jednak mój mąż pamiętał o mnie
a jak mu się przyznałam że zwątpiłam w jego pamięć to powiedział że po prostu jak wychodził do pracy to spałam i nie chciał mnie budzić a później nie chciał składać życzeń przez telefon
zabrał mnie na pyszne mniam i za sponsorował zakupy w Orsay'u 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamelia współczuję ci kobito, ja już kilka dni leżakuję i mam dość, a ty tyle mieś. brrrr! dzielna dziewczyna z ciebie! 🙃 A ja jak zwykle miałam dzisiaj bóle w nocy jak na @, oszaleję niedługo z tym.. 😞 czuję się jak lekoman, bo bez nospy nigdy się nie obeszło.. to trwa już prawie miesiąc. No cholera co się dzieje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Honoratka spóźnione życzenia imieninowe 🙂
o witaj Jamelia, trzymaj się tam i nie martw bo już masz koncówkę więc z górki poleci 🙂
ja jeszcze musze trochę ogarnąć kurze i sprzątnąć łazienkę, upiec ciasto i pójść na zakupy, naszczęście mężą mam dziś w domu to się nie wywinie 😜
mojemu też kupiłam perfumy i pasek skórzany, a ja już wiem że dostanę biżuterię - takie było moje życzenie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja męża bede miała dopiero jutro w domku, to go wykorzystam, teraz pozamiatałam chatke to tak sie zmachałam ze myślałam ze padne. Tak mi cięzko wykonywac takie proste codzienne czynności ze szok. A Majcia cały czas woła do brzuszka" wychodż braciszek już" słodkie to. Już też bym chciała sie z nia powygłupiać wziąć na rączki , zamiast ja jej to ona mi teraz dużo rzeczy pomaga 🙂 kochaną mam córcie, robi to z miłą chęcią 🙂

Ja dziś krokiety, sałatka i ciasto....więcej nie robie. I myśle jak ustroic jutro stół wigilijny, musze coś ładnego wykombinowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny zycze wam wszystkim zdrowych, spokojnych i wesolych Świąt

nie bede miala czasu zeby zajrzec jeszcze do was, dzis wyjezdzamy a jeszcze musze chatke ogarnąc i ciasto upiec, w Święta zapewne tez nie bedzie czasu 🙂

papapapappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jamelia witamy ponownie 🙂 dobrze, ze nic wam nie jest bo juz sie martwilysmy 🙂 jak masz ochote to przeslij nam maila na [email protected] to ci wysle haslo do naszej galerii.
ja tez dzisiaj piernik bede piekla 🙂 i moze uda nam sie skoczyc do dentysty z mezulkiem.
moj brat przylatuje dzisiqj mam nadzieje ze nie odwolaja mu lotu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój jak kupowaliśmy telefony sobie na mikołajki to sam patrzał na jeden zestaw w salonie ale chciał sprawdzić czy nie ma dużej różnicy w cenie na internecie
bo już do starego telefonu chciał kupić ale nie bluetooth tylko zestaw głośnomówiący tylko że były drogie a wiedział ze za kilka miesięcy zmienia telefon
mam nadzieje że będzie go używał a i ja skorzystam bo nie będę się bala nawijać z nim jak jeździ w trasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...