Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heh ja też piekę piernik, tylko taki z jabłkami 🙂 chyba jedno z najbardziej świątecznych ciast 😉
oj też wybieram się do sklepu po zakupy ale mam długi ogon....a jeszcze chciałam iść do mamci pomóc jej kroić te różności do sałatek i ryb, ale nie wiem czy zdążę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie ja od rana też w biegu, byłam z mężęm na zakupach ostatecznych i kupiliśmy te łóżeczko co miałam upatrzone i teraz z mamą szykujemy wszystko na święta bo są u mnie w domu 🙂 Jamelia witaj spowrotem 🙂 dobrze że się odezwałaś 🙂
zajrzę jeszcze później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ciasto wstawiłam do piekarnika, jeszcze tylko kuchnie ogarnę i koniec 🙂
jeszcze z pracy do mnie dzwonili czy nie wpadnę na dzielenie się opłatkiem, ale akurat ciasto męczyłam więc tylko mąż poszedł 😉
oj to Justynie dobrze trafiło, że całą Wigilię będzie w domku, ale ma fajnie - może wstawi potem fotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 🙂
No ja dzis tez tak tylko na szybciutko do was tutaj 🙂
Przede wszystkim to zycze wam wesolutkich i spokojnych swiat Bozego Narodzenia, cieszcie sie ta magiczna noca 🙂

Ja zaraz jade do domciu z pracy, dzis nas zasypalo, mamy takie zaspy sniezne tutaj, po raz pierwszy nie moglam wyjechac samochodem z ulicy, wiec musialam sie kawalek przejsc do glownej drogi, gdzie kumpel z pracy mnie odebral 😁 niesamowite ile tu jest sniegu 😁 do tego Duni nie sa przyzwyczajeni 😁
takze jak wroce do domciu to zabieram sie za robote 😜 karpika musze nafaszerowac, barszczyk zrobic i upiec ciacha : sernik, makowiec i tez piernik z delekty 😁 😁 chociaz z tym sie czlowiek nie nameczy 😜

No dziewczynki, uwazajcie na siebie i brzucholki i do uslyszonka 🙂 I jeszcze raz wesolutkich swiat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
My już w domku. Zdrowe i bardzo szczęśliwe. Cała rodzina szczęśliwa 🙂

Przedstwiam Wam moją młodszą córczkę Maję (ur. 20 grudnia, godz. 13:35, waga 3920 g i długość 59 cm)
[URL=http://img687.imageshack.us/i/dscf8412.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7066/dscf8412.jpg[/IMG][/URL]


A to moje dwie córeczki. Natalka zakochała się w młodszej siostrze. Od kiedy wróciłyśmy do domu Majusia śpi a Natala stoi obok łóżeczka i czeka aż się młod obudzi 😉[URL=http://img190.imageshack.us/i/dscf8408h.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2052/dscf8408h.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ale fajna kuleczka, jaka słodka pyzunia!!! Fajnie, masz to już za sobą i dwa kochane skarby na Święta!! A Ty jak się czujesz, boli? W ogóle jak wspominasz te 12h zanim Cię wzięli na stół?
Asi to już chyba nie wypuszczą z tego szpitala dopóki nie urodzi 🤪 tylko trochę przechlapane bo na Święta to raczej nie wyjdzie...narobiła się dziewczyna, ale przynajmniej jedno jej wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko cudna ta Twoja Majeczka 😘 i teraz co roku w moje urodzinki pomyślę o Twojej córeczce 🙂
No to Asia będzie mieć cudny prezencik pod choinkę 🙂
I za wczasu bo jutro net może nie chodzić: Zdrowych, wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego rozwiązania Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na zdjęciu taka pyzunia wyszła. Może w w święta wkleję do galeriusa więcej

Nie bedę na razie opisywać tego co było od momentu odejścia wód do powiedzmy pierwszego kroku po cięciu. Kiedyś jak porodzicie to napiszę 😉 Jedno jest pewne - nigdy nie zapomina się naturalnego porodu i -przynajmniej ja- nigdy nie bedę pamiętać go dobrze. Najważniejsze, że teraz czuję się dobrze. Troszkę jeszcze szwy ciągnął ale jest nieźle. I dlatego jesteśmy już w domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja dopiero jak byłam w szpitalu kolejny raz przekonałam się jaka moja Natala rozsądna dziewczynka jest. Jak jej przez tel mówiła, że za nią tęsknię i bardzo bym chciała ją przytulić to ona mówiła, że nie może się już doczekać mnie i Majeczki ale żebym się nie smuciła tylko przytulała Majeczkę tak jakby przytulała je obie 😉

A co do porodu to dla mnie to był najgorszy dzień w życiu. Po północy byliśmy już w szpitalu. Najpierw przez 2-3 godziny czekali a dopiero potem dostałam kroplówkę na wywołanie. Ból tych skurczy był jak jasna cholera. Rozrwarcie z 1 cm doszło w ciągu 12 godzin do 6 cm. Skurcze co 2 minuty i trwały po 5 minut już dosłownie. Ileż jobów dostał lekarz, ordynator co mnie badał i ze mną "rodził". Łapy to mi chyba po same łokcie wsadzał jak mnie masował lub próbował sprawdzać czy ta główka się obniża. Nie chciał dawać mi znieczulenia bo to dopiero po 5 cm rozwarcia a przy 6 cm zdecydował cięcie.
Mój mąż to był prawie gotowy płakać i wyć razem ze mną. Rozmawialiśmy o tym kilka razy i do tej pory jest w szoku ile kobiety muszą przejść. W wielkim szoku. Ja też 😮 Nigdy wspomnienie tych 12 godzin nie będzie niczym miłym. Nigdy.
A potem wyobraźcie sobie znieczulenie do cięcia. W kręgosłup. Trzeba siedzieć i się nie ruszać. Tylko jak to zrobić jak skurcze co chwila?



Dobra spadam kąpać moje dziewczynki 🙂 Jak to fajnie brzmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze justyna to faktycznie z czasem bedziesz pisac mowic o tym inaczej po co tak meczyc kobiety ja nie wiem naprade 😁 ale dobrze ze juz po wszystkim i jestescie na swieta w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze Justyna to nie fajne przeżycia miałaś, choć żadna z nas nie wie co ją czeka...
najbardziej mnie przeraża jaki to ból musi być skoro nie da się go opisać...heh wczoraj pani na szkole rodzenia powiedziała że ładnie umiem przeć, jakbym już to robiła 😜 mhm a jak przyjdzie co do czego, to zapomnę 😎
W razie co dziewczynki, to również życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt w gronie najbliższych. Wszystkiego co najpiękniejsze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...