Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To ja się przyznaję, że mam te same schizy co wy 🙂 wczoraj ona taka agresywna była chyba do 00, że myślałam, że to już, że się wbija w kanał do porodu.. no ktoś mi dziecko podmienił, ona nigdy o takich godzinach nie szalała, a wczoraj szatan mały, obijała ciągle mojego tyłek 😁 ogólnie co chwilę czymś dostawał hehe i tylko biedak się odsuwał 🙂

Damy radę dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja za to obudziłam się około 4 rano i nie mogłam już spać ale tak zupełnie bez powodu
za to od rana molestuje mnie mama i namawia na 3 dniowy romantyczny weekend w Krakowie za niecałe 300zł od pary - nawet chce go nam za sponsorować
problem polega na tym że trzeba jechać do końca kwietnia
no i my z mężem uważamy że to stanowczo za wcześnie bo przecież mała będzie mieć dopiero maksymalnie 3-miesiące a my jesteśmy ze Szczecina i czekałaby nas co najmniej 8godzinna podróż
a to chyba męka dla takiego maleństwa 8 godzin w foteliku wyleżeć
oczywiście moja mama uważa że to żadna komplikacja i małej nic nie będzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie mamcie co do wyjazdu mojego meza bratowa pojechalaz 2 miesiecznym dzieckiem na wakacje ale szczerze ona to w nosie miala bo chodzi prywatnie do lekarza wiec niczego sienie bala ja osobiscie bym nie pojechala no faktycznie maluszek przespal by droge ale bala bym sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alwo mąż kupił mi komplet biżuterii kolczyki i wisiorek, srebrne z kamykami swarowskiego, bardzo ładne, udał mu sie prezent jak nigdy 🙂

A co do podróży to mozna spokojnie jechać, ale co jakiś czas przerwe robic i wyjmowac dziecko z fotelika. My coprawda jechaliśmy tak daleko jak Maja miała 8 miesięcy i nawet przerw nie robiliśmy bo calutką droge (ok. 5 godzin) przespała 🙂 hehe szkoda nam było jej budzić i robic przerwy. Ona bardzo lubi jeżdzić do tej pory w samochodzie, zawsze sobie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna trochę mi przeszło, bynajmniej tantum verde działa dobrze na gardło 🙂 w sumie prawie wcale nie boli, tylko jest taki dyskomfort, za to katar jeszcze mam i się powiększył jeszcze bardziej ,tzw. druga faza, że robi się gęściejszy czyli schodzi, ale męczę się ze spaniem, jestem wrakiem człowieka po prostu,. A jak ty się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

No i ja sie witam po swiatecznej przerwie 🙂

Mi sie tez ciezko chodzi, ale jestem szczesliwa ze jeszcze moge chodzic do pracy bo moj wczoraj znow mi wyjechal i chyba bym szalu dostala jakbym miala teraz siedziec sama w domu i nic nie robic... A tak to przynajmniej sie cos dzieje i kontakt z ludzmi pomaga 🙂

No ciekawe co z Femmka 🙂 Jak to pojdzie 🙂 O ktorej to mialo byc?
Ciekawe tez co z Joasia, na dzis termin....
Mi od dzis zostaly 2 tygodnie, jejku jak ten czas leci 🙂 🙂 🙂 🙂 Super 🙂

Wczoraj moj maly byl spokojny caly dzien ale wieczorem w lozku juz jak lezalam to jak sie rozpedzil to myslalam ze mi wyskoczy z tego brzucha 🤪 Pierwszy raz cos takiego czulam, jakby sie pchal raczkami na swiat... Mialyscie cos takiego? 🙂 W ktoryms momencie to sie naprawde przestraszylam 🙂 To takie uczucie jakby chcial sobie zrobic dziure i poprostu wyjsc stamtad 😁 Strasznie dziwne uczucie... Dzis tez szaleje, kopie mnie az mnie wszystko boli ale juz nie tak jak wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a kupujecie albo macie już jakieś nakrycie do fotelika samochodowego
chodzi mi np o moment powrotu do domu ze szpitala mam taki ciepły zimowy kombinezon ale zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam jej jeszcze czymś przykryć
auto na pewno będzie na nas czekało pod samymi drzwiami wyjściowymi ze szpitala ale nie jestem pewna czy nie powinnam jej czymś dodatkowo okryć
a jak wy planujecie powrót do domu i najbliższe jazdy samochodem z maluchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...