Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moje dziecko napewno bedzie ubrane w kombinezonik a buzie tulko na moment przejścia do samochodu nakryje pieluszką 🙂 i to wszystko, 🙂 tak jak mówisz samochód stoi pod samym wyjsciem także nie ma co przesadzac.
a jakjuz bardzo chce ktoś okryc to wystarczy nakryć kocykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też tak mi się wydaje że to wystarczy ale rodzina na święta pytała czy mam kocyk/śpiworek specjalny mały do fotelika wiec zaczęłam się zastanawiać czy to jest potrzebne
kurcze ja to zanim z moją córcią na spacer wyjdę to przez tydzień będę się zastanawiać czy jest dobrze ubrana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z wielką radością imformuję was drogie mamy że Femmka urodziła dziś o 8.56 przepiękną córeczkę Klarę Izabellę o wymiaraach 3730 i52. Iza czuje się dobrze, malutka jest po pierwszym cycu. Napisała że to wszystko jest takie cudowne i zaczarowane i że piękne chwile przed nami które są nie do opisania. Klarcia jest już jej całym światem i przesyła buziaki dla nas wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie napisała mi Oleńka28 że odeszły jej wody(normalnie fontanna) i jest w szpitalu i czeka na rozwój sytuacji. pisze że nie ma żadnych bóli. Odezwie się jak będzie wiedziała coś więcej 🙂
Super wieści, ale jak wszystkie zaczną rodzić w grudniu to kto będzie rodzić w styczniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam na bank dopiero w styczniu, taraz nic sie nie zapowiada. Jutro ide na wizytke zobaczyć mojego Synka 🙂 Najgorsze jest to ze ten pęcherz i nerki nie daja mi spokoju, ledwo chodze, nie chce zeby mnie skierowała do szpitala bo juz do konca mnie bedą trzymać, i nie wiem czy w ogóle mówic lekarce ze mnie boli. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa choroby nerek wywołują właśnie przedwczesny poród 🙂 I lepiej powiedz, bo nieleczona infekcja może dużo złego zrobić, mała się wypycha to BOLI!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 🙂

Wrocilam do domu, chlusta ze mnie jak tylko wstane i chodze, wiec niedlugo ruszam do lozka by zbierac sily na jutro 🙂
Jesli sie nie pojawia zadne skurcze, to beda wywolywac. Jak narazie nic mnie nie boli, dziwne tylko uczucie wiedzac ze jest sie juz w takiej akcji a tu zadnych boli 😁
Moj mezus wraca jutro do domu wiec mam nadzieje ze zdazymy 🙂

GRATULACJE DLA FEMMKI SUPER DUZA NIUNIA 🙂

Jak wszystko dobrze pojdzie to ja jutro tez bede swoje baby miec przy sobie 🙂 Co za dziwne uczucie 😁 nie potrafie tego opisac 🙂

No nic laseczki, trzymajcie sie i uwazajcie na siebie 🙂
Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola mycho bądź dzielna 😜
Mi codziennie leci po kilka razy i budzę się z kilku cm plamami one są takie obrzydliwie tłuste fuj ;/ Ostatnio sama sobie jednego sutka zgniotłam to leciało aż miło pełno kropel - z wszystkich stron sutka leciało, coraz więcej tego mam. A piersi rzeczywiście tak napuchły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...