Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie.Ostatnio do was nie zagladałam bo popadłam w jakąś depresje.Płakałam tylko kłóciłąm sie z Piotrkiem non stop ale jakos to wszystko mineło i jest ok 🙂 .Fajnie ze Gosia ma już poród za soba.Pisała mi przed chwila ze było cieżko ale dała rade,ma sporo szwów ale niedługo zajrzy na brzuszek 🙂 Wczoraj wstawiłam zdjecia na nk kacperka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski 🙂

Znalazlam moment to do was zajrzalam, tesknie za pisaniem z wami, ale jakos nie umiem sie odnalezc z tym wszystkim jeszcze 🤔
Maly sie budzi co rowne 2,5-3 godziny na jedzenie... W nocy to samo, je okolo 30 min i wtedy musze czekac by sobie beknal, co czasami trwa i nawet godzine, wiec jak w nocy patrze na zegarek to czasem pozostaje mi tylko 40 minut spania do nastepnego razu jak sie budzi 😁 to sie daje w kosc, nie powiem... Rano jak sie obudzi o 7 to nie chce mi spac az do 12... Najchetniej to bylby caly czas przy cycku 😁
We wtorek zaczelismy mu dawac witamine D i dopiero mielismy cyrk z nim... Dostal takiego bolu brzuszka ze do dzis go jeszcze lapie co jakis czas, mimo ze nie dajemu mu juz tej witaminy. Zaczniemy znow od jutra i inny preparat, bo tamten mu najwidoczniej nie sluzyl...

Ogolnie to nie jest zle, ale mam nadzieje ze jego brzusio wroci do normy i nie bedzie go juz nic bolec, bo mnie serce sciska jak widze jak sie on meczy biedactwo moje kochane...

Dzis byla u nas pielegniarka i wazyla go. W przeciagu tygodnia przytyl 320 g 🤪 wiec duzo jak na takiego malucha 🙂

Dobra spadam bo i tak mi sie pewnie zaraz obudzi 🙂 Musze isc do niego zajrzec bo spi na dworzu 🙂

GRATULACJE DLA WESY I DONY 🙂 🙂 🙂

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...