Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam styczniowe mamusie!

Gratuluje tym juz rozpakowanym,a tym w dwupaku zycze szybkich szczesliwych rozwiazan 🙂

Czytam ze zastanawiacie sie nad kupnem rogala,wiec musze wam powiedziec ze warto.
Zapewniam ze nie wyrzucicie pieniedzy na darmo.
Mnie sie przydal w okresie ciazy (do spania) ,karmienia malucha,rowniez przy katarku i spaniu z malcem w lozku.Co prawda lezy teraz w szafie,ale postanowilam zatrzymac dla drugiego malucha 🙂

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no one już kurcze doświadczone mamy będą a my będziemy dopiero z porodówek wychodzić

a ja się właśnie wkurzyłam bo jak rozmawiałam z lekarzem będąc w szpitalu w poprzedni weekend to powiedział mi ze wypuszczą mnie na tydzień do domu i jak się nic nie ruszy to w pt 21 stycznia będą mi wywoływać
a teraz spojrzałam na wypis ze szpitala i tam napisane jest że zgłosić się na kontrolne ktg w dniu 21 stycznia
czyli przyjęli że to jest mój termin dopiero i pewnie jeszcze mnie z tydzień przetrzymają odsyłając do domu
nie chcę żeby krzywdę małej zrobili
a czy można nalegać na wywołanie porodu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo widze dziewczyny ze tez macie czasem nieciekawe noce 😎 u mnie najgorsze jest to ze jak sie juz naje i chce ja odłozyc to zaczyna sie płacz i albo musze ja jeszcze potrzymac na cycku albo połozyc sie zeby tak sobie pomemlała. gdyby nie to to byłoby super 🙃
mojej pepek odpadł juz po 5 dniach...
a boli was jeszcze tak krocze? bo ja jak dł€zej stoje o tak mnie grawitacja ciagnie ze szok- kiedy to sie skonczy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cholernie boli łechtaczka 🙃 😮 ściąga i w ogóle, do tego ta blizna od czasu do czasu poboli no i tyłek.. jednym słowem żyć i nie umierać 🤢 Youmit jak czop leci z krwią to masz 24h na rozwój akcji 🤪 czytałam o tym sporo i u mnie rzeczywiście to się sprawdziło, szykuj się kobieto!! Torbę pakuj i czekaj na skurcze. O 2 w nocy poszłam do wc widziałam plamki krwi na majtach, brzuch mnie nie bolał, minęło kilka godz. a czop nadal odpadał ja nie miałam typowego twardego czopu tylko konsystencje kurzego jajka z krwią 🙂 no i nad ranem zaczął brzuch mnie boleć na @, a potem przyszły normalne skurcze. Od 2 niby to się zaczęło, a o 18;45 miałam małą na rekach!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu porodu możesz bez wiadomego powodu poczuć się wyjątkowo zdenerwowana czy zaniepokojona. Oznaką zbliżającego się porodu jest też poczucie skrajnego wyczerpania, nieokreślony strach, przygnębienie. Ale zazwyczaj już następnego dnia po porodzie nie będziesz o tym pamiętać. Wystarczy, że weźmiesz swój skarb w ramiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam 😉
A ja dalej z wami hehe 🙂 Coś mojej niusi na świat się nie śpieszy ehh:P
Mam nadzieje ze jak w piątek pojde do lekarza to nie beda mi kazali lezec tylko podadza cos albo najlepiej gdyby samo sie zaczeło hehe...
Jeszcze dzisiaj w nocy spac nie mogłam ułozyć sie wygodnie nie mogłam tez pewnie macie problemy z ułożeniem sie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
BLUEdobrze wiem co czułaś dziś w nocy, ja przeżyłam to samo. Mała budziła się co 1,5 godziny w dodatku strasznie marudna. Teraz też nie jest lepiej.
Co za ironia że te nie rozpakowane nie śpią z powodu brzucha - nie martwcie się potem nie będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam koleżanki styczniówki i zapewne już mamy. Ja jestem marcóweczką, ale w każdej chwili mogę urodzić, ponieważ mój maluszek już siedzi w kanale główką, muszę teraz tylko leżeć, aby przedłużyć moment porodu. Proszę Was opiszcie swój dzień porodu, bo Ja co chwilę myślę, że to już. Nie wiem jakie są jego objawy, tzn. czytałam o tym ale wolę usłyszeć od doświadczonych mam na co powinnam zwrócić uwagę i co może zwiastować poród. Z góry dzięki i gratuluję pięknych bobasków. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2 w nocy poszłam do wc 🙂 zobaczyłam plamki krwi z takim kurzym ciągnącym się śluzem.. przez następne kilka godz. nic mi nie było.. potem doszedł ból brzucha jak na @, potem przyszły prawdziwe skurcze miałam od razu takie co 5-7min. i trwały po 30-40sekund, potem były co 3-5min i trwały nawet do 50sek. a potem już były coraz krótsze i trwały coraz dłużej 1min. i dłużej. To by było na tyle.. A dzień wcześniej czułam się normalnie, niczego się nie spodziewałam 🙂 Aha i jakieś 2tyg. przed porodem dzień w dzień wymiotowałam po kilka razy dziennie miałam mocną zgagę. A od ok. 32tyg. miałam co noc bóle jak na @ 🙂 i jadłam nospę żeby im zaradzić. Małą urodziłam w 38t6d ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. jestem juz w domku. Jak dojde troche psychicznie do ładu to wam wszystko napisze, bo jak weszłam do domu załapałam potwornego doła i rycze, nie wiem jak dam sobie rade z dwójką, Maja nie rozumie ze to malenstwo, mysli ze zabawka, chce brac, klepać, ciągnąc....masakra . narazie nie ogarniam, dobrze ze piotr koło miesiąca bedzie ze mna w domu.:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja mialam to samo jakos sobie poradzisz.Seba do tej pory mysli ze to zabawka.Przeszkadza mu jak płacze złości sie na kacperka ale jak każe mu go pocałowac to pocałuje.Gosia dobrze ze piotrek bedzie z tobą bo ja musialam sobie dawac rady sama z dwoma.Piotrek mój jak wyszłam w piątek ze szpitala to on w sobote juz poszedł normalnie do pracy a ja zostałam ze wszystkim sama.Jakoś dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...