Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie noc masakryczna spałam moze godzine a tak cały czas na cycku wisiałam, co go odłozyłam do łózeczka budził sie i dalej cycka szukał, jestem wyczerpana. Powiedziałam mojemu ze ma echac kupic mleko to oczywiscie nie chce, a ja juz nie wytrzymuje na tym cycku, jakiejs deprechy zaraz dostane, jestem strasznie nerwowa przez to zmeczenie . nic zrobic nie moge bo on ciągle chce do cycka albo na rece. Bartek to przeciwienstwo Mai, maja tylko jadła spała leżała sobie w łózeczku nic nie płakała a ten bąbel mnie chyba chce wykończyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja Niunia na rękach na razie widzę że nie lubi jak już jej się nudzi to tylko do cyca i zaraz się uspokaja ale to też nie częściej niż co 2 godzinki
najbardziej to się martwiłam, że jak w nocy się kręciła i nie chciała spać to jak ją zabrałam do naszego łóżka to od razu przy mamusi zasypiała i bałam się że tak już zostanie
ale wczoraj wieczorem nie spała na noc zasnęła i później od rana si kręciła wiec może już jej przejdzie to nocne kręcenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Wesa co ty masz za męża ;/ ja już przez neta kolejnego bebilona kupiłam za 35zł z wysyłką 😁 taka okazja mi się trafiła.. jakoś ja i Justyna nie mamy moralniaka z powodu podawania mleka sztucznego ty też nie miej, postaw się mężowi albo zacznij płakać to zobaczy, że się męczysz!! Zrób coś z tym!! A mały jest głodny i dlatego płacze, on się twoim pokarmem nie syci do końca. Chociaż na noc go karm 😮 moja w szpitalu wiecznie płakała z głodu i budziła co godzinę. Ile on już ma dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie. dzisiejsza noc była taka sobie, mały budził się co dwie godziny do cyca a dzisiaj w dzień poszedł dopiero o 14 spać, pospał 3 godz, obudził się dostał cycusia i dalej śpi. cycki już nie bolą tak mocno, jak zaczyna ssać to boli ale po chwili przestaje. ja mleko modyfikowane podawałam małemu tylko 3 czy 4 razy jak miałam stupy od karmienia i mocno bolało, teraz tylko cycuś. Dla Patryka kikut jeszcze nie odpadł ale czekamy 🙂 jutro jadę do położnej na kontrol i ważenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej co wy z tym waszym jedzeniem...trochę przesadzacie 😜 karmicie dziecko modyfikowanym a same wafelka boicie się zjeść 🤪 przecież jeśli jecie nie przesadzając z ilością to dziecku nic się nie stanie...
my dziś po 1 spacerku i teraz to już praktycznie co dzień będziemy wychodzić...
hmmm a tak w ogóle Lagoona skoro masz tyle pokarmu to czemu go marnujesz i sobie nie odciągasz i nie dajesz małej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja doakrmiam malego bebiko i jestem zadowolona ogolnie woalabym sama piersia ale on sie niecierpliwi jak juz slabiej leci i mocno placze to wtedy dokarmiam...ja juz wczoraj bylam nac spacerku i dzisiaj i tez bede sie starala wychodzic codziennie juz teraz maly ma juz dwa tygdnie i polozna powiedizala ze niema na co czekac tylko wychodzic bo swierze powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodzilo boje sie o niego bo wiki jest chora ja tez katar zlapalam i niechce zeby sie zarazil no ale co moge zrobic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki

moja mała tez narazie na cycu, ale czasami ma takie dni ze wyssie dwa i nadal głodna wiec w ostatecznosci podaje jej butle. Ja zakupilam Bebilon 1 HA - takie mlesio dostawala w szpitalu, kazali kupic hipoalergiczne. Co do spania to jest róznie - w dzien długo spi - nawet 3-4 godziny , w nocy ostatnio tez dłuzej spi, dzisiaj i wczoraj budzila sie co 4 godzinki wiec tez moznabylo sie wyspac 🙂

Jesli chodzi o jedzenie to staram sie jesc normalnie , nie jem oczywiscie takich rzeczy jak kapusta, kalafior , brukselka itp, ostatnio jadla białą czekoladę - w malych ilosciach, ciasto, wczoraj do oboadu kapuste pekinska-wyczytralam gdzies ze mozna ją jesc, na szczescie malej nic nie dolegało

Blue ja tez mam jeszcze ten szew w srodku i tez mnie cholernie denerwuje, nie kłuje mnie ani nie ciągnie ale sam fakt ze tam jeszcze siedzi 😠

moja Gabrysia ma juz 2 tygodnie a ten kikut jeszcze jej nie odpadł!!! tez mnie wkurza,bo nie moge jej normalnie umyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzisiejsza noc lepsza niz wczorajsza, co nie znaczy ze sie wyspałam hehe, jak mały budzi sie do jedzenia to dopiero po 2 godzinach zasypia znów i tak sie mecze te dwie godzinki a budzi sie 3 razy;/
jak wstał o 7 to nie spi do teraz, skad on ma tyle energii...

co do jedzenia ja sie raczej ograniczam i tez niewiele jem, wszyscy na mnie krzycza ze mam jesc wszystko a ja mam ich w dupie ja wiem co robic, połozna i lekarka tez kazały wszystko jesc. ja np dzis zjadłam kanapke z szynka serem zółtym i jajkiem na sniadanko, banana w miedzy czasie i teraz na obiad rosół 🙂 ciastka to jem tylko takie które sama upiekłam z maszynki, i wafle waniliowe 🙂
dzis w tvn mówili ze piwo karmi dobre na laktACJE:P i to jakas pani z poradni laktacyjnej.

wczoraj mój maz powiedział ze kupi to mleko jak juz tak bardzo chce, ale mam dawac tylko wtedy kiedy bardzo potrzeba:P on idzie do pracy to nawet nie bedzie wiedział kiedy daje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam rozpuszczalne szwy ale jeszcze wszystkie są, jak ostatnio wziełam lusterko to tak brzydko to tam wygląda, chyba nie za bardzo sie postarał przy szyciu ;/ nic zobzczymy jak sie zagoi, i mam nadzieje ze mąż tez nie bedzie narzekał:P:P hehe po ostatnim porodzie było ok, oby było tak samo i tym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

ja jem normalnie tylko rzadko bo nie mam apetytu i wmuszam w siebie jedzenie...
dzisiaj moj maz pojechal po mleko i sprobujemy jej na noc dawac, bo w nocy nie spala 3 godziny ja juz nic w cyckach nie mialam a ona sie jesc domagala. stwierdzilismy ze damy jej butle raz w nocy i zobaczymy jak to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie mysle nad werandowaniem. Chciałam go ubrac i dać w wózku do Ganka, tam mamy tak dosyć zimno, ale nie wieje bo zamkniety, to by mu sie lepiej oddychało, bo kaszelku juz nie ma ale katarek mały jeszcze jest. Dziś skończył 2 tygodnie mój mały wielki chłop. Właśnie była połozna, mowiła ze ładnie przybiera na wadze czyli mój pokarm mu starcza, i jak nie trzeba nie dokarmiac(następna!!!!! wrrrrrr....) . Waży 4250 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie nusia wychodz na dwor jak dwa tyg skonczy niema na co czekac jak ja patrze ze nierktore dzieciaczki maja juz tu ponad 3 tyg i jeszcze nie byly to mnie to strasznie dziwi przeciez to az nie zdrowo tyle w domu bez swierzego powietrza siedziec michalek tez ladnie spi po spacerkach my bylismy juz w sobote w niedizele i dzis tez 🙂fajnie m isie tak z nim chodzi 🙂 dzis poszlismy z mezem razem na dwa wozki on wiki wizol a ja michalka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą pediatrzy sugerują wyprowadzanie dziecka na spacer dopiero w czwartym tygodniu życia. Ale wcześniej, już w trzecim tygodniu, zalecają tzw. werandowanie. Ciepło ubrane dziecko ułóż w wózku, koszyku, łóżeczku - przy szeroko otwartym oknie. Na pierwszy raz wystarczy 5-10 minut, w kolejnych dniach stopniowo wydłużaj ten czas aż do godziny, by powoli przyzwyczajać niemowlę do przebywania na świeżym powietrzu.

Po tygodniu werandowania możecie się wybrać na pierwszy spacer. Najlepiej zacząć od godziny i stopniowo wydłużać czas do dwóch, a nawet trzech godzin dziennie, ale niekoniecznie naraz. Jeśli po godzinie przemarzłaś na kość, wróćcie do domu, a za jakiś czas wyjdźcie znów. Nie zapomnij tylko za każdym razem przed wyjściem posmarować buzię malucha kremem na mroźne dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja jeszcze się nie ważyłam więc nie wiem ile mi zostało. dla Patryka też wystarcza moje mleko i tak ładnie przybiera na wadze. waży już 4265 🙂 więc prawie tyle co przy wadze urodzeniowej bo w szpitalu spadł do 3900 a urodził się 4320. byliśmy dzisiaj na kontroli i wszystko jest ok. położna usunęła mi ten szew co mnie ciągnął i jest ok 🙂 my nie byliśmy jeszcze na spacerku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...