Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja naszczęście zaczyna jeść też 2 razy w nocy i nawet zdarza się jej spać 4h 🙂
dziś też długo łaziłam w piżamie ale w końcu udało mi się ululać w wózku i teraz o dziwo też śpi, także wysprzątałam chatke i zrobiłam obiad 🙂
no właśnie ile wasze dzieci przytyły od najniżej wagi do teraz?
Blue ile twoja waży (ur. tego samego dnia) będę miała porównanie do tycia mojej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit, bo dzieci, które rodzą się małej wagi to potem bardzo szybko nabierają masy 😜 Znajomej córka urodziła się poniżej 3kg a teraz już waży 5kg i wygląda jakby ważyła 7 😉 fałdka na fałdce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mamusiek co dzieci mogą mieć skoki rozwojowe wasze też grymaszą z jedzeniem? moja ciągle odlatuje przy jedzeniu nie chce się jej jeść tak jak kilka dni temu, nie ma gorączki, kataru itd. jak nie śpi to nie śpi kilka godzin a potem to odsypia a podczas snu nie chce jeść. I tak zmniejszyłam jej porcje po których już prawie nic nie ulewa i karmię po 2h. tzn budzi się sama do jedzenia i płacze to zje, ale ja mam tak wkodowane, że musi wypić 720ml dziennie 😁 bo od razu mam schizę, że się nie najada i chudnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne 🙂 dzięki Milka za linka 🙂

Skok rozwojowy u niemowlęcia poprzedzony jest bezpośrednio okresem, kiedy dziecko jest marudne, płaczliwe i ma problemy ze spaniem, gorzej je, jest bardziej krzykliwe lub przeciwnie jest cichsze niż przedtem; chce być jak najbliżej mamy, bo w jej ramionach czuje się bezpiecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja z wagą urodzeniową 2850, schudła do 2490 a teraz po 6 tyg waży 3900...
o widzę że średnio dzieci przybierają w miesiąc 1200-1400 🙂
to jak pójdę w czwartek na szczepienie to powinna ponad 4 kg ważyć...tak pytam bo moja najmniejsza była i chciałam porównać, chyb zaraz po mnie wagowo youmit 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze małe klusaki 😁 Kamila a jak twoja przeżywa te skoki ? spokojna jest? moja zaczyna się chyba już powoli świadomie uśmiechać, ale nie wiem czy naprawdę. Czasami jak się pochylę to tak jakby gaworzy i się uśmiecha od ucha do ucha lub ma takie szeroko otwarte oczy i robi zdziwioną minę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, to co teraz mamy to wzdęcia, zaparcia sa jak kupy nie ma 4-5 dni... moja ma kolki i tyle wzdęcia ją dobijają...
Blue moja to chyba ma wszystko co napisałaś w tych skokach...jest marudna, więcej płacze, w nocy gorzej śpi, tylko nie wiem czy to przez brzuszek czy tak poprostu jest marudna...
aha i jak dotąd nigdy nie ulewała to teraz po każdym jedzenie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Moj robi w kazda pieluche. Dzis mielismy po raz pierwszy najlepsza noc i poranek jak do tej pory. Jak go polozylam o 20 to sie obudzil by jesc o 24, potem o 3, potem o 6 i o 9, wiec w koncu mamuska sie tez wyspala i jest super 🙂 🙂

Wczoraj musialam po raz pierwszy sciagnac pokarm do butelki bo mi znow obgryzl brodawke. Sciagnelam 125 ml i on mi to wszystko wypil o 24, potem natsepna dawke 125 ml o 6 rano. Te wasze maluchy tez tak duzo jedza? Bo mi sie wydaje ze to duzo no nie?
Jak jest z tym u was?

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu i oklaska dla Ciebie, nie stresuj się tak mocno bo mała to czuje. Mój miał kolki przeze mnie prawdopodobnie, byłam maks zestresowana.
Ja jeszcze na jako takim spacerze nie byłam, tylko do auta w foteliku i werandowanie. Pogoda teraz okropna, a już marzę o wyjściu...jakbym siedziała w jaskini masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też już była 2 razy na mrozie.. -10stopni i ponad godzinę, ale miała dużo warstw ubranych i kilka kocy 🙂 była ciepła jak do domu wróciłam nawet twarz taka była. No, ale codziennie nie wychodzę, bo u mnie ciągle jest grubo na minusie i spadło dużo śniegu i wariuje w domu od tego 😮 Wasze dzieciaki to są strasznymi głodomorami w porównaniu do mojej, ją to trzeba zmuszać do jedzenia albo przegłodzić.. jak nie zje przez 4-5h to wtedy wypije 120ml, a jak dostanie co 3h to nie potrafi wypić 120ml maks 90, a najczęściej to od 60ml do 80 😉 a jak odpada przy jedzeniu to już jej niczym nie zmuszę. Zamknie usta, zaciśnie dziąsła i albo wciągnie dolną wargę do środka, albo ją wydmie, że jest taka gruba i szeroka hahah! 😉 A jak próbuję dać herbatkę i nie ma na nią ochoty to ma odruchy wymiotne 😉 nie wypije ani 10ml zaczyna się normalnie dławić 😉 a jak chce to wypije i 100ml. Dziwne to jest 😁 Jak na to co ona je i na to jak ulewa to ładnie tyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...