Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wesa napisał(a):
przed chwila dałam małemu jabłko podydac,tak mu pasowało ze jak zabrałam to jeszcze chciał, ta słodko buzke otwierał i memlał jezyczkiem., teraz jabłko zastapił raczka i ssie 🙂

a moja mama dała dla Patryczka polizać pomarańcza 🙂 słodki widok skwaszonej minki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
no nie wiem ale moglabys jej dawac chociaz ze dwa razy na dzien ten nutramigen i bys zobaczyla.Mi bylo szkoda kacperka jak sie tak meczył i dlatego przeszłąm na nutramigen

mi tez jest małej szkoda ;( bede musiała pogadac z lekarką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
J acie rozumien mój to mógł po 2 godziny sie wydzierac i nic nie pomagalo noszenie bujanie nic 😞 A jak chcesz jeszcze karmic piersia to niech ci da jakies czopki moze no nie wiem i ten espumisan troche mojemu pomagal 🙂

Ja na kolki dostałam DEBRIDAT brała to przez miesiąc 2 razy dziennie po 3ml i od tamtej pory ani śladu kolek. Purta cały dzień i kupki robi bez wysiłku. Parę razy się napręży i po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Gosia dzieci sa pomyslowe 🙂
A marta kolka jest od tak poprostu niektóre dzieci maja a niektóre nie i tu nic dieta nie ma wspólnego

od złej diety mogą występować wzdęcia 😉 Judyta wzdęć nie ma bo bączki puszcza fajnie i kupke też robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy tak naprawdę nie wiedzą od czego są kolki 🙂 więc tutaj można sobie gdybać. Dobrze, że moja nigdy nie miała kolek za to do 1mieś, miała wzdęcia 😞 ale nic jej nie dawałam i samo przeszło. Mojej dzisiaj odbija zjadła 90ml a po godz. obudziła się z rykiem no to zrobiłam jej mleko zjadła ok. 40ml i poszła dalej spać. Jest do niewytrzymania od kilku dni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Naukowcy tak naprawdę nie wiedzą od czego są kolki 🙂 więc tutaj można sobie gdybać. Dobrze, że moja nigdy nie miała kolek za to do 1mieś, miała wzdęcia 😞 ale nic jej nie dawałam i samo przeszło. Mojej dzisiaj odbija zjadła 90ml a po godz. obudziła się z rykiem no to zrobiłam jej mleko zjadła ok. 40ml i poszła dalej spać. Jest do niewytrzymania od kilku dni 😠

moja płacze całymi dniami... gdyby nie spacery to bym nie wytrzymała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Naukowcy tak naprawdę nie wiedzą od czego są kolki 🙂 więc tutaj można sobie gdybać. Dobrze, że moja nigdy nie miała kolek za to do 1mieś, miała wzdęcia 😞 ale nic jej nie dawałam i samo przeszło. Mojej dzisiaj odbija zjadła 90ml a po godz. obudziła się z rykiem no to zrobiłam jej mleko zjadła ok. 40ml i poszła dalej spać. Jest do niewytrzymania od kilku dni 😠

moja płacze całymi dniami... gdyby nie spacery to bym nie wytrzymała 😞
Umnie to samo 😞wariacji można dostać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
gosia mowiłąs ze maja spi w innym pokoju niz wy spicie,jak ja przyzwyczaiłąs do spania osobno?
Spała sama jak małego nie było, teraz mąż spi z nią w pokoju a ja z małym sama, bo nie chce ich w nocy budzic.
A jakos sama sie nauczyła, usypiałam ja i szłam do drugiego pokoju, jak płakała to przyszłam na chwilke i znów wracałam do siebie.


wesa a dlaczego nie spisz z mezem??ja bym tak nie chciala bo potem juz tak zostanie zobaczysz maja bedzie chciala zeby tata z nia spal bartek bedzie chcial spac z toba i nigdy nie bedziesz mogla spac z mezem i sie do niego tulic.....u nas Wiki tez ma swoj pokoj i spi sama zasypia w naszym pokoju wnaszym lozku i ja odnosimy jak w nocy przyjdzie to wejdzie do nas zasnie i ja znow odnosimy a maz jakos nie bardzo sie budzi od michalka i jest fajnie a miejsce zony jest przy mezu 🙂 Joasiu mi bylo ciezko wiki nauczyc wiki do spania w swoim pokoju bo mielismy od kiedy sie urodzila kawalerke i lozeczko stalo praktycznie przy naszym lozku i bylo nauczona ze spi z nami ale pomalu pomalu przywykla najlepiej uspic u siebie i odniesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki ela za rady bo wiesz co ja tez usypiam seba u siebe w łóżku a poznij jak juz uśnie to go odnosze do łózeczka u nas w pokoju ale nie wychodzi bo boi sie wyjsc bo łóżeczko jest obniżone na sam dół.Ale raczej przesypia nam cala noc chyba ze cos mu sie przysni to bierzemy go do łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas chorobowych dziadostw ciąg dalszy.
Majusia i Natala kaszlą i smarczą od wtorku. Coś tam zaczynało im się dziać w oskrzelach ale na razie syropki na kaszel i jutro wizyta i się okaże czy antybiotyk dojdzie czy jest poprawa.
My z mężem padliśmy ofiarą grypy. Chyba nigdy nie miałam takich dreszczy w gorączce jak poprzedniej nocy. A potem płynęłam. Tej nocy Adam miał to samo. Kaszel, katar, ból gardła i straszny ból mięśni i kości. Nie daliśmy rady nawet do przychodni iść tylko zamówiliśmy lekarza do domu.

To jakiś koszmar. Kiedy to wszystko wreszcie nam odpuści? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Mamusie!!

Bardzo prosimy o głosy na mojego synka Mateusza 🙂

spadliśmy na 2 ale dalej mamy szansę!

prosimy o głos 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
dziękujemy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...