Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Aha i pamiętacie jak mówiłam, że te z Biedronki chusteczki są obrzydliwe itd? to wczoraj kupiłam 1 paczkę znowu na próbę, ale o innym zapachu, ta lawenda mnie obrzydzała, a teraz mam z rumiankiem to są fajne, mokre i tak neutralnie pachną 🙂 wczoraj jej tyłek wycierałam i nie ma żadnych podrażnień tak jak wtedy miała jak nie miała mieś. Także myślę,. że teraz będę je kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila1 napisał(a):
hejka,
a my też dziś pospałyśmy do 8.30, Majeczka co raz dłużej pozwala mamie pospać hehe
teraz gada i cieszy się do karuzeli, a biedna nie wie że za 2h czeka ją szczepienie ehh
moja co ledwo zaczęła głowę podnosić a od razu przeszła do wyciągania rączek i nóżek i leżenia tylko na brzuszku 😉


A po ilu tyg. miałaś przyjść? ja co 6tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
4MIEŚ.
CHODZENIE
Przeważnie nóżki utrzymuje w pozycji zgiętej, ale u niektórych dzieci zaczyna pojawiać się aktywne opieranie na stopach. Dziecko nie jest w stanie utrzymać jeszcze swojego ciężaru.

Moja trzyma prosto i stawia całą podeszwę stóp. 😜 Wesa miałaś dać filmik z małym jak się podnosi do siadu czy jakoś tak. Jestem ciekawa jak to wygląda.

dokładnie, Natalka stoi całymi stopami i nóżki wyprostowane w kolankach jak ją się postawi na podłodze. A co do siadania też wystarczy ją za rączki potrzymać a ona je zgina w łokciach i siada 🙂 No to muszę przecierpieć tą kołyskę. A już się bałąm,że coś z nią nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
4MIEŚ.
CHODZENIE
Przeważnie nóżki utrzymuje w pozycji zgiętej, ale u niektórych dzieci zaczyna pojawiać się aktywne opieranie na stopach. Dziecko nie jest w stanie utrzymać jeszcze swojego ciężaru.

Moja trzyma prosto i stawia całą podeszwę stóp. 😜 Wesa miałaś dać filmik z małym jak się podnosi do siadu czy jakoś tak. Jestem ciekawa jak to wygląda.

dokładnie, Natalka stoi całymi stopami i nóżki wyprostowane w kolankach jak ją się postawi na podłodze. A co do siadania też wystarczy ją za rączki potrzymać a ona je zgina w łokciach i siada 🙂 No to muszę przecierpieć tą kołyskę. A już się bałąm,że coś z nią nie tak


Ja też tego nie lubię 😠 denerwuje mnie wtedy, ja jej ręce pod klatkę a ta znowu swoje i znowu.. normalnie jakby była znowu noworodkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
I pralkę idziemy w tym tyg. kupić, bo szału można dostać z tym praniem.. nie ma to jak dodatkowe koszta 😞

ale już jakąś sobie upatrzyłaś 🙂
a na tym zdjęciu to pod lupą Ciebie szukać 😉 dalej nie mogłaś stać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
I pralkę idziemy w tym tyg. kupić, bo szału można dostać z tym praniem.. nie ma to jak dodatkowe koszta 😞

ale już jakąś sobie upatrzyłaś 🙂
a na tym zdjęciu to pod lupą Ciebie szukać 😉 dalej nie mogłaś stać 😉


BUAHAHA takie najlepsze 😜 no co zdjęcie jest ? jest.. 😁

Mój się uparł na Amicę, bo stw, że wszystko miał z tej firmy i mu dobrze służyło. A mi to obojętne. Zresztą ta pralka też była tej firmy, ale chodziła wiele lat. Wielka była dużo prania można było włożyć jednorazowo. Teraz też mam nadzieję, że będą mieli duże w dobrej cenie. No i żeby miała dużo programów jak ta obecna lub więcej.

Weszłam na ich stronę i jak się kupi pralkę z promocji to żelazko gratis 🙃

Fajny program ma jedna z pralek:
Odzież dziecięca - Antybacteria

Specjalny program antybakteryjny, którego celem jest zdezynfekowanie pranych tkanin. Dzięki procesowi prania w temperaturze 90°C, większość bakterii zostaje całkowicie usunięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
hejka,
a my też dziś pospałyśmy do 8.30, Majeczka co raz dłużej pozwala mamie pospać hehe
teraz gada i cieszy się do karuzeli, a biedna nie wie że za 2h czeka ją szczepienie ehh
moja co ledwo zaczęła głowę podnosić a od razu przeszła do wyciągania rączek i nóżek i leżenia tylko na brzuszku 😉


A po ilu tyg. miałaś przyjść? ja co 6tyg.

ostatnio byłyśmy 3 marca...więc to będzie jakieś 6 tygodni 🙂
Honorata też miałam kryzys laktacyjny i mała się denerwowała przy cycu jak nigdy. Mimo że upłynęło kilka godzin to cycki i tak jak flaki wyglądały 😎 chyba ze 3 dni to trwało...
Lagoona gdzie ty masz papuśną twarz?????? już byś nie przesadzała 😜 ja też jestem okrągła na buzi i nie marudzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue wez mnie nie rozsmieszaj z tym zdjeciem 🙂

dzieki za zyczenia i od blue prezent na urodziny sobie zycze - zdjecie porzadne 🤪


No właśnie wszystkiego NAJ 😘 i się Nusiak uspokój 😁 kiedyś tu wrzucę jakieś aktualne. Tylko muszę wyglądać jak człowiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue napewno wygladasz jak czlowiek wysylaj tuszybko zdjecie nam


Oj raczej nie 😁 możecie sobie zobaczyć mojego nerwusa w linku nad suwaczkiem. Jak wierzga kopytkami i udaje noworodka 😁 a czapkę ma ubraną, bo jej głowę nawilżam, aha i zjadła dzisiaj juz trzeci raz 120ml 😉 co się z nią dzieje nie mogę uwierzyć 😜 ładna pogoda jest to na pewno dzisiaj z nią wyjdę na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie że można
kupiliśmy 2 pokoje 50m2 za 180 tys
jest to mieszkanie własnościowe a czynsz do zarządcy nieruchomości wynosi 320zł przy 3 osobach z funduszem remontowym, zaliczką na wodę, ogrzewanie i gazem w ryczałcie

mieszkanie po kapitalnym remoncie kuchnia pod zabudowę, łazienka super zrobiona osobno wc, w pokojach deski na podłogach warte swojej ceny jak mało które 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musieliśmy wziąć kredyt na 100% wartości nieruchomości w programie rodzina na swoim
przez pierwsze 8 lat będziemy płacić po 750zł raty + czynsz 320 to razem 1100 a teraz płacimy za wynajem 1500 wiec i tak będziemy do przodu
po 8 latach rata wyniesie ok 1200 ale co będzie za 8 lat to się zobaczy
mężowi cały czas rodzice mówią że mieszanie mu przepiszą ale my nie chcieliśmy czekać aż sie zdecydują
ja przepiszą to się sprzeda i kredyt spłaci albo będziemy je wynajmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super Asiu, ale masz racje duzo zalezy od tego co "siedzi" w glowie, ja poki co nie mam problemow z karmieniem, pokarmu nie mialam tylko w szpitalu i chyba ze 2 dni po powrocie, ale od tamtej pory mam go duzo i Gabrysia bez problemu sie najada.

Dziewczyny czy mozna jesc czosnek jak sie karmi piersia? bo na tych ziolowych tabletkach to sie sie chyba nie wylecze, moze czosnek jako naturalny antybiotyk mi pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
A u mnie nawał pokarmu 🙂Sonia nie nadąża jeść 🙂wiecie co to chyba wszystko w głowie siedzi 🙂tak sie nastawiłam psychicznie i jest 🙂a taki odciągnięty w butelce w temp pokojowej to ile godzin może stać?

w temp pokojowej ja nie trzymam więcej niż ze 2 godziny
a najczęściej jak ściągam to od razu do lodówki tam może dobę leżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...